Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saltukc

merhaba, whatsapp'daki yeni emojiler bildirim ekranında boş kutucuk olarak gözüküyor, uygulamayı açınca görebiliyorum hangi emoji olduğunu. bu durumun düzelmesi için yazılım güncellemesini mi bekleyeceğiz?

whatsapp kullanan yok sanırım.
  • Şarj sorunu iyice illallah getirdi satmak durumundayin cidden bunaltti lanet olsun dedirtti yok messengeri sil yok faceyi sil yok chrome devre disi birak. Ne icin aldik kardesim biz bunu bunlari yaparsam ne anlami kaldi zaten telefonun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mad scientist M kullanıcısına yanıt
    1080p ekran var telefonda koca ekran şarj çabuk tükenir 3310 değil bu mucize beklememek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

1080p ekran var telefonda koca ekran şarj çabuk tükenir 3310 değil bu mucize beklememek gerekiyor.

Mucize bekledigimiz flan mi var saniyorsun tek istedigim gunu cikarsin gece Sarj full birakiyorum bir bakiyorum sabah 94 93 e inmis. Ayrica bir messenger yuklu bir whatsapp diger uygulamalar vs hepsini zorla durdur yapilmis sekilde birakiyorum. Parlaklik cok az bir sekilde acik ayrica. E ne anladim ben bu isten? Ayrica chrome yuklu degil operadan giriyorum.

• Ben sarjin dan memnunum 8 saat isyerin de elimden dusmuyor clash of oynarim ama cogunluk whatsap ve 3g ile gayet rahat goturyor tek eksi yonu gec sarj oluyor :/

• Whatsapp taki emoji sorunu sisteme emojilerin ekli olmamasından kaynaklanıyor @saltukc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingKat -- 25 Mart 2016; 16:41:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam orijinal şarj cihazını mı kullanıyorsun?

Bence sizin teefonda bir sorun var. Ben facebook, twitter ve google chrome'u sürekli kullanmama rağmen gün içersinde ayrıca iş gereği devamlı mail acık aksam 18:00 olduğunda en kötü % 45 sarjım oluyor ve inan bitsinde sarja öyle takayım diye bazen full twitch den video izliyorum banamısın demiyor.

• Sabah 06:30 da şarjdan çıkardım şuan 20:18 eve geldim %47 şarj var daha. 3g,senk,konum açık facebook,instagram,chorme,forex,whatsapp,kamera,spotfy aktif olarak kullanıyorum. Ben pilinden memnunum

• Arkadaşlar bunda Asphalt 8'de Fifa 16da sorun çıkartır mı acaba?

Siz satın kurtulun hocam sizin telefonda sorun olabilir benimde face whatsapp yüklü şebeke hep WCDMA(3G) hiç 2G'ye almam. Konum açık sürekli, face messenger vs açık akşamları Clash Royale ve tavla oynuyorum bugün çok fazla kullanmadım teli sabah 7.30 gibi şarjdan çıkardım şu an şarjım %58 mail senkronum sürekli açık bildirimler gelir piyasaları da takip ettiğim için sürekli senkronlar açık piyasa durumlarını kaçırmamak için. Asus zenfone 6 da kullandım hem 720p hemde 3000mah pili olmasına rağmen C5 ultra kadar pil performansı almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obersturmbannführer

quote:

Orijinalden alıntı: ka_za

kapalı hocam o değil herhalde sorun.

Uygulamalar, çalışanlar bölümünü kontrol edin. Arka planda birşey açıkmı diye. Olmadı 1 gece kapalı dolum yapın bakalım bir daha olacakmı

hocam aldığımdan beri böyle aslında öyle pek bilmeyen biri falan da sayılmam eski telefonumda bu şekildeydi beklemede dursa bile bitiyordu sarj serviste defalarca yollamama rağmen çözememişti. Bunda da malesef aynı sorun var öbürü kadar çok olmasada mesela sabah sarjdan alim hiç kullanmiyim ekranı beklemede 2 gün hiç bir şekilde dayanmaz batarya 0 ekranla bile.

• ka_za kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Merhaba
    2 senedir note 3 kullanıcısıyım.Genel olarak telefondan memnunum ama artık değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorum..C5 için yorumları genel hatları ile okudum ama birkez de sizlere sormak istiyorum..Note 3 satıp c5 alayım mı yoksa mevcuta devam mı?ne dersiniz????

• Gürkanist34 G kullanıcısına yanıt
    Sıkıntısı yoksa devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Arkadaşlar Merhaba
    2 senedir note 3 kullanıcısıyım.Genel olarak telefondan memnunum ama artık değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorum..C5 için yorumları genel hatları ile okudum ama birkez de sizlere sormak istiyorum..Note 3 satıp c5 alayım mı yoksa mevcuta devam mı?ne dersiniz????

Note 3 iyi bir telefon fakat Samsung note 3'ler için 6.0 güncellemesi vermeyecek. Bir de şöyle bir durum var note 3'te 3 GB ram varken Sony Xperia C5 ultra da 2 GB ram var. Uzun süre note 3 kullandım performansı harika

• Ekranın büyüklüğü,4.5 G desteği ve androidin son sürümünü destekleyecek olması çekiyor beni..bu saydıklarım sizin bildiğiniz gibi note 3 te yok..ama diğer taraftanda telefonumdan memnunum:)

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum da her kullanıcıya sat kurtul senin telefon arızalı falan.. Aynen 20 kişi şarjdan şikayet etmiş hepsininki bozuk bir seninkş sağlam. Ayrıca 1080p 6" lik telefonu saat 7 buçukta şarjdan çıkardın konum senk açık şekilde gecenin körüne kadar %58 şarjın kaldı öyle mi? :) senin yalanını seveyim ben.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Obersturmbannführer

quote:

kapalı hocam o değil herhalde sorun.

Uygulamalar, çalışanlar bölümünü kontrol edin. Arka planda birşey açıkmı diye. Olmadı 1 gece kapalı dolum yapın bakalım bir daha olacakmı

hocam aldığımdan beri böyle aslında öyle pek bilmeyen biri falan da sayılmam eski telefonumda bu şekildeydi beklemede dursa bile bitiyordu sarj serviste defalarca yollamama rağmen çözememişti. Bunda da malesef aynı sorun var öbürü kadar çok olmasada mesela sabah sarjdan alim hiç kullanmiyim ekranı beklemede 2 gün hiç bir şekilde dayanmaz batarya 0 ekranla bile.

Hattınız muhtemelen Vodafone.. Wifi ye bağlı olduğunuzda ya da gece uyurken telefonun sebekesini 3g den 2g ye alın.. 3g sebeke durduk yerde sürekli bant aradığı için bataryayı çok sömürüyor..

• KararsızHerif kullanıcısına yanıt
    Size ispatlatmak zorunda değilim daha önceki sayfalarda şarj durumlarını paylaştım yalan söyleyecek halim yok telefonu elinden hiç düşürmeyenlerin tabiki şarjı hemen bitecek bu hangi telefon olursa olsun benim kullandığım uygulamalar belli şarj durumum belli telefon sürekli elimde olan biri değilim gerektiği kadar kullanıyorum akşam yine şarja takmadım şu an %33 te şarjım
    Daha önce bazem şarjım hiç telefonu kullanmasam bile 2 saatte %15 kadar düşebiliyordu ama farkettim ki yüklediğim uygulamalardan biri yapıyormuş silince normale döndü

Burda telefonu düzgün kullanabilen birkaç arkadaş var onların haricinde herkesin ki sorunlu nedense

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben her gece şarja takıp sabah 7 de çekiyor um akşam eve %30 anca kalıyor. Ev de pek kullanmıyorum. Gece tekrar takıyorum senkronizasyon hep açık Wifi kapalı 3g hep açık gps konum hep açık ekran otomatik parlaklık pozisyonunda ortalama 2 saat gorusmek WhatsApp ve twitter kullanmıyorum oyun yok borsa ve haber okuyor um. Akşamı çıkaramadığı hiç olmadı ama şu telefon boşta meselesini anlamadım ne dir bu bilen var mı ekran sürem 3s oluyor işin özeti 3,5 da bitiyor. %1,2,3,8 kaldığında kapanma olmuyor baya da gidiyor. Beyazını çok beğendim beyaz aldım sonra siyaha döndüm iyiki beyaz dn vazgeçmişim siyah daha güzel uzun vadede kısaca çok memnunum değiştirmek istemiyorum ancak mi 5 Pro bakıcam yurt dışında beğenirsem onu alırım bu telefonun ekranı klavyesi kullanımı harika bence bu ekrana bu süreler bence çok normal. Tek anlamadım bu ekran boşta nın bu kadar şarj tüketme nedeni nedir bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.