Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah saat 7 gibi çektim şarjdan ve şu mesajı yazdığım andan 10 dk öncesi ekran görüntüleri ve gün boyu 3G konum açık
    Hızlı şarj düşme olayıda yok bende
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU
  • Sanırım bu 6-7 saat alanlar hiç sosyal medya falan kullanmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Sanırım bu 6-7 saat alanlar hiç sosyal medya falan kullanmıyor?

İnstagram-Whatsapp-Twitter-İnci Sözlük Resmi Uygulaması-Wiper keser mi bunlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Her seferinde onarım yapıp telefonun sıfırlanmasıyla uğraşacaksak o iş, iş değil :)

Garantiye ver ne diyelim garanti çaren olmucaksa cihaz değişimi iste ben memnunum burayada genellikle sıkıntısı olanlar geliyo danışmak için zaten
  • Valla bende oyun oynuyorum akşamları ekran süresini çok önemsemiyorum

Birde benim teli kapatıp açınca güç tüketim grafiği sıfırlanıyor aynı durum başka arkadaşlarda da var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar z3 dual kullanıcısıyım. Şehir dışında bir arkadaş bana c5ultra sipariş verdu 2. El. Siyahından aldım temiz kaskolu sıfır ayarında tam gönderecekken arkedaş niye beyaz almadın ben onu istemiyorum dedi :) sonra beyazını araştırırken ekranları değişik kalitede muhabbetlerini okudum ame ne derece doğru bilemedim eğir dedikleri gibi siyahın ekranı kaliteli ise arkadaşa bu durumu anlatacağım. Artı bu cihazın kronik sıkıntısı vs varmı eğer genel durum iyi ise siyahını eşime vericeğim beyazını gidip arayacağım. Yardım lütfen 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse 7 saat ekran süresi. 1,5 saati Periskop, 2 saati Youtube izleyerek...

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• Ekran süresi

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Ben senk ve konumu kapatıyorum 3g yi açıp cebime koyuyorum akşam %85 ile bulsam o telefonu öpüp başıma koyarım. :)

• ka_za kullanıcısına yanıt
    Hocam ancak telefondan emin olabildim o yüzden geç yazıyorum kusuruma bakma, dediğin gibi kablo bozulmuş, yeni kablo aldım şimdi bir sıkıntı yok gibi. Gelişmelerden haberdar edeceğim burayı

• Telefonun boşta harcanan enerji düzeyi biraz fazla benim fikrim. Çünkü uzun metrajlı film izlediğimde ekran süreleri 7 saatlere çıkıyor. Normal kullanımda 5.30 civarında. 3g,senk,konum %50 parlaklıkda.

Sizinde arada şebeke simgesi 3g oluyormu?

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Kernelde sorun var. Derin uyku moduna geçmeden telefon devamlı 1170mhz de çalışıyor. Ne yaptıysam çözemedim bir türlü. Bu yüzdende böyle olabilir.

• Doğrudur hocam 6.0 ile düzelir mi bilmiyorum bakalım göreceğiz

• Ya arkadaşlar herkes yavaş şarjdan şikayetçi ama yüzdelere takılmayın süre çok memnun edici aktif whatsapp konuşması sırasında yüzde 3 şarj beni ekran paraklığı yarım olmasına rağmen 45 dk götürüyor minimum hatta bu duruma kardeşim inanılmaz şaşırdı hala neden kapanmadı telefonun gibsinden bi tepki verdi önemli olan hızlı şarj etmek değil aynı şarj süresiyle daha uzun kullanım sağlamak ve bende bu konuda çok başarılı cihaz.
  • Şarj süresinden bende şikayetçiyim. iPad mini gibi 4400 mah pile sahip cihazla 7 8 saat ekran süresi alırken 2930 mah ile 7 saat ekran süresi alanlara hayret ediyorum.

Ani şarj düşüşü yaşıyorum. Günde %5 lik şarj havadan gidiyor.

Batarya az daha yıpransın servise göndereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 1 Mart 2016; 22:14:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar youtube den felan video izlerken ekran saniyelik bi kararma oluyor sonra düzeliyor.Bazen böyle kararma olunca video otomatik duruyor.aynı şey facebook dan video izlerkende oluyor.sebebi nedir. Görüntü geliştirmede ki bütün ayarları denedim ama sonuç aynı.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Daha geçen %15'den %2 ye düştü ve hemen ardından telefon kapandı. Günün yarısında telefonu powerbank'e falan bağlıyorum artık o derece. 5 saat ekran veren ve günü rahat çıkaran telefondu bu kullanımımda hiç bir şey değişmedi de ne oldu bu telefona? Gerçekten canımı fazla sıkılmaya başladı bu telefon, sorunluysa sorunlu evet Sony bu ara modelleri sala parti üretiyor belli oldu çünkü onlarca kişide aynı sorun varsa sorun ne aldıkları yerde ne de kullanıcıdadır..
  • dayanamayıp hepsiburada.Com dan 1259 tl 8 tl se kargo 1267 tl ye Sipariş geçtim az önce perşembe bende olur...

umarım sarılık Vs olmaz ayrıca ankara kentpark avm de cihazı inceledim beyaz olanda da innolux panele rastladım yani Panel renge göre değil rasgele konulmuş cihazlarà

ayrıca sarılık en çok hangi panellerde görülüyor

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Ben hangi teşhirde incelediysem ekranın alt kısmının üst kısmına göre daha sarı olduğunu gördüm. İlk cihazımda bu sorun için değişim aldım gelen ikinci cihazda da aynı sorun var. Varın siz düşünün gerisini.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Ben olsam lg g4 alırdım. Gittigidiyorda 1300 tl ye satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.