Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler tek el modu tekrar radara soktu telefonu

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Teşekkürler tek el modu tekrar radara soktu telefonu

Güldürdün beni

Eline alıp bakmadan alma derim gene de. Tek el modunu açmak için, sağ ya da sol alt köşeden caprazlama elini kaydırıyorsun 1-2 santim, o kadar.

• Arkadaşın @colourofthelife 9 saat ekran süresi almasına karşın 3 saati görünce çok şaşırdım. @mert1905x

• Mm de elime aldım baktım. Büyük gelmişti. Bugün tekrar gidip kurcalayayayım.

• bulunduğun yerde şebeke iyi çekmiyor heralde. o yüzden pilin hızlı bitmiş olabilir.

• telefonu dün evkurda inceledim telefonun kamerası ekranı vs çok cezbedici. çerçevesiz oluşuna bayıldım diyebilirim.sanırım bu akşam gidip telefonu alacağım. dikkat etmem gereken birşey var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: *-*ext@cy*-*

telefonu dün evkurda inceledim telefonun kamerası ekranı vs çok cezbedici. çerçevesiz oluşuna bayıldım diyebilirim.sanırım bu akşam gidip telefonu alacağım. dikkat etmem gereken birşey var mı ?

Sıfır olmasına dikkat et bence, özellikle Sony bandları açılmamış olsun, Evkur bu, napacağı belli olmaz. Ekran icin de özellikle ölü piksel kontrolu yapabilirsin. Özellikle salt siyah ve beyaz arkaplanda daha kolay belli olur.

• Bana da başta çok büyük gelmişti, şimdi ise normal geliyor, hem de bu kadar kısa süre içinde ki daha önce kullandığım en büyük telefon 5 inch idi.

• kılıf cam vs arayan varsa bu set uygun
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/sony-xperia-c5-ultra-kilif-silikon-kirilmaz-cam-stand-sarj-P73104139?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

• 4 parça birarada, fiyatı da çok uygunmus. Aldın mı yoksa sipariş mi ettin? Gelince yorum yaparsan güzel olur. Telefon için de tabii izlenimlerin yararlı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: colourofthelife

4 parça birarada, fiyatı da çok uygunmus. Aldın mı yoksa sipariş mi ettin? Gelince yorum yaparsan güzel olur. Telefon için de tabii izlenimlerin yararlı olur.

Bugun aldım ben kargolancaktı bakalım

• Aynı yerden arkaşa aldım cam tam telefona göre ben beğendim kılıfta fena değil bu fiyata kesinlikle alınır

• kılıfı gelince bi fotoğrafını yollarsanız fikir edinelim bizde. telefonu alınca direk alıcam şeffaf olanını

• Koca balıkçıoğlu iş haninda silikon kılıf bulamadım.

• Aynen öyle, var da çok kıytırık. Hani spigen olmasın da case u ayarında olsun, o da yok. Yakında bollasir sanıyorum. Telefonun üstünde hala o aldığımda bulunan dandik jelatin var.

Kılıf, ekran koruyucu vs alan arkadaşlar paylaşırsa güzel olur.

• Cam koruma aldım. Satıcı uygularsa 20, yoksa 15 TL. İkisini 25'e aldım. Maalesef spigen amiral gemisi dışındaki modellere üretim yapmıyor.

• merhaba arkadaşlar bu çiftıklamayla açılma yok diyo incelemede siz dede yok mu? ille yandaki klit açma tuşundan mı açıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: grssama

merhaba arkadaşlar bu çiftıklamayla açılma yok diyo incelemede siz dede yok mu? ille yandaki klit açma tuşundan mı açıyorsunuz?

Videoda doğru söylüyor, çift tıklayarak açma yok veya ben göremedim. Power tusundan açıp kapatıyorsun.

• Dün bende siyah rengini alarak dahil oldum. Samsung S4 sonrası ilaç gibi geldi diyebilirim. Esas pil konusunda gelişmeleri merak ediyorum. Ama bataryanın kendine gelmesi lazım.

İlk etapta hoşuma gidenler;

- 6 inç ekran kullanmak çok keyifli. Ama herkese uygun olmayabilir. Ellerim büyük olduğundan sorunsuzca kullanıyorum.
    - Samsung sonrası Sony'nin arayüzü çok hızlı geldi.
    - Ekran küçültme kullanışlı. Arabada kullanırken her yere ulaşmak mümkün oluyor böylece.
    - Ön kamera çok başarılı. Geniş açılı olması mükemmel.
    - Stamina, Ultra Stamina modları hoşuma gitti.

İlk etapta hoşuma gitmeyen noktalar;

- Kilit ekranına uyuzum. Açmak için yukarı kaydırmak lazım sağa sola kaydırdığımda arama ekranı ya da fotoğraf makinası açılıyor. Eski alışkanlıklar işte. Belki bunu iptal etmek için bir yöntem vardır.
    - Galeri uygulamasını beğenmedim. Bu da biraz eski alışkanlıklar ile alakalı tabi. Girdiğimde tüm fotoğraflar görmek yerine klasör olarak görmek istiyorum. whatsapp'dan gelen ile çektiğim fotoğrafların karışmaması lazım yani. Her seferinde albüm uygulamasına girip yan menüden seçmek gerekiyor. Belki bunu da varsayılan yapmak için bir yöntem vardır.

• Ekrandan çok telefon boştayken sarjım çok gitmiş nedense. Stamina modlarına almadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.