Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxxx1

ben z2 den bu cihaza gecmeyi düşünüyorum,z2 nekadr su gecırmez olsada cihazın arkasıda cam olmasından dolayı arkası catladı ve tüm albenisini yitirdi...bu yüzden m4 ve z3 leri kafadan elemiş bulunmaktayım çünkü ön arka kasa onlarında cam ,daha asla cam kasaya yanaşmam...

c4; full hd,5.5 ıps ekran,64 bit,lolipop,pro kamera yazılımları,arka kasa dokusuyla bence iyiler arasına girmeyi başarıyor,pil konusunda asla hayal kırıklığı olacağını düşünmüyorum ...zira Sony z2de,2gün pil vadetmesede pil gayet basarılıydı,Sony lerin güncel tüm c'hazları bataryada iyidir,olay pil türü ve yazılım.

M4 ün arka kısmı cam değil plexiglass diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virus18

C4 ün ses kalitesi nasıl arkadaşlar hem hoparlör hem kulaklık? Bende almayı düşünüyorum ama batarya,işlemci yönünden kararsız kaldım

Ses konusunda benim z3ten daha iyi yüksek sesi var sadece hoparlörün arka kısımda olması cihaz masada iken hoparlörü kapattığı için duyulmuyor kulaklık konusunda z3 ile aynı hemen hemen yani iyi bir kulaklık ile doyurucu bir ses alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cenqis

Merhaba telefonu kullananlardan birisi ekran süresini paylaşabilir mi acaba? ne kadar ekran süresi alabiliriz bu telefonla gün içinde oyun harici sosyal medyayı kullanarak günü çıkartabilir miyiz?

Cihazı kız arkadaşıma pazartesi günü aldık 4 saat 23 dk ekran süresi aldık günlük sosyal medyayı aktif kullanan birisidir batarya henüz açılmadı bir süre sonra dahada iyi performans verecektir

• Arkadaşlar c4 modelini en ucuza nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz acaba teşekkürler şimdiden :)
  • cihaz efsane olma yolunda ilerliyor gibi
  • www.cimri.com da 1.087 TL. olarak gördüm ama daha ucuz nasıl alabiliriz bende araştırıyorum.
  • dün telefonu inceledim. gerçekten harika duruyor.çok beğendim.bi detay atlamışım.... arka kapak açılıyor mu açilmiyormu buna bakmayı unutmuşum.??
  • bir soru daha :))

SİYAHI MI ? BEYAZI MI?
  • arka kamera diyafram açıklığı ne kadar bilen var mı?

• Beyaz çok daha güzel inceledim
  • quote:

ben z2 den bu cihaza gecmeyi düşünüyorum,z2 nekadr su gecırmez olsada cihazın arkasıda cam olmasından dolayı arkası catladı ve tüm albenisini yitirdi...bu yüzden m4 ve z3 leri kafadan elemiş bulunmaktayım çünkü ön arka kasa onlarında cam ,daha asla cam kasaya yanaşmam...

c4; full hd,5.5 ıps ekran,64 bit,lolipop,pro kamera yazılımları,arka kasa dokusuyla bence iyiler arasına girmeyi başarıyor,pil konusunda asla hayal kırıklığı olacağını düşünmüyorum ...zira Sony z2de,2gün pil vadetmesede pil gayet basarılıydı,Sony lerin güncel tüm c'hazları bataryada iyidir,olay pil türü ve yazılım.

Hocam Z2 'den geçme nedeniniz arka cama çok masraf çektikleri için mi yoksa değiştirmek istediğiniz için mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Arkadaşlar c4 modelini en ucuza nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz acaba teşekkürler şimdiden :)

http://www.n11.com/sony-xperia-c4-e5303-sony-eurasia-garantilidir-P66587889?cid=604001&gclid=CMiboe__rMYCFQsMcwodYFECfA

hocam buyrun. Bugün kargoda yolda geliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: rendezvouss

bir soru daha :))

SİYAHI MI ? BEYAZI MI?

hocam beyazını istiyordum ben hep bu n11 stoğunda bitince beyazı siyahını almak durumunda kaldım.
    Kız arkadaşım note3 beyaz kullanıyor akşamları filmlerin karanlık sahnelerinde vs. çerçeveleri parlıyormuş keşke siyah alsaydım dedi ben de siyahını sipariş verdim.
    Alırken bunu da göz önünde bulundurun. İkisi de çok şık telefonların.

• Kardesim bu aldigin yer guvenilir mi servis acisindan sorun olur mu bide yarin versem kac gune gelir ? Asus zenfone 2 ile bunun arasinda kaldim ne dersiniz gonulden cevaplayin ama

• Ben genelde hep telefonları mağazalardan alırım. internetten almadığım için garantisi 2 yıl kvk yada neyse orjinal o olur. n11 de senin aldığın teledonun garantisine EUOROASIA yazıyor.... bu garanti türkiyede işe yarıyor mu bilemedim ?
  • z2 düştüğünde,tek cizik şeklinde çatlak oluştu ve bu çizik zaman içinde muhtemelen hava, esnemeden dolayı vs. buzlanma şekilde yayılmaya başladı cam türevi bir ince madde ile kaplı,şunu anlamış oldukki metal yada plastik kasalar çok daha kullanışlı...arka değişim maliyeti muhtmlen yüksek olacak bende Sony bayinde c5 gördüm 5.5 full hd ve cihazdaki incelik iyi bir mühendislik ürünü...işlemci ve chipseti gayet iyi düzeyde.

selfie vurgusu öne cıkırılsada bu benim için pek önemli değil zira; 5.5 üstü ekranlarda cihazdaki incelik çok önemli,tutuş ve kullanım bu inceliğe bağlı...stamina mod çok başarılı bir yazılım günü rahatlıkla cıkattıracaktır, iyi bir ön kamera fena olmaz ve cihazdaki genel Sony kalitesi tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rendezvouss

Ben genelde hep telefonları mağazalardan alırım. internetten almadığım için garantisi 2 yıl kvk yada neyse orjinal o olur. n11 de senin aldığın teledonun garantisine EUOROASIA yazıyor.... bu garanti türkiyede işe yarıyor mu bilemedim ?

quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Kardesim bu aldigin yer guvenilir mi servis acisindan sorun olur mu bide yarin versem kac gune gelir ? Asus zenfone 2 ile bunun arasinda kaldim ne dersiniz gonulden cevaplayin ama

Teknosa gibi mağazalardan da alsanız aynı şekilde euroaisa garantisiylesiniz.
    Paralel ithalat vs. değil.
    Bugün kargoya verildi sabah saat 11 gibi şu anda kargoda yarın elimde büyük ihtimal.
    Asus zenfone2 yi çok araştırdım benim için her şeyden önce sarj kapasitesi , e sony zaten bu konuda açık ara önde stamina gibi bir yazılım yok maalesef asusta ve ya diğer firmalarda.
    C4 ile Zenfone 2'nin incelemelerini izleyin hangisi daha hoşunuza giderse onu alın derim.
    Satıcıya garantilik bir iş olduğu zaman ne yapmak gerekiyor diye sorduğumda sony mağazasına götürürseniz yardımcı olurlar dedi etrafınızda sony mağazası yoksa da kargoyla gönderiyorsunuz diye biliyorum ama kargo ücretini onlar mı karşılıyor ondan emin değilim.

Sony'den bana gelen mail garanti hakkında:
    quote:

Garanti durumlarında yetkili teknik servislerimiz KVK, ve Arvato Teleservice aracılığı ile donanımsal ve yazılımsal destek alabileceğinizi belirtiriz. Kargo gönderimlerinde kullanıcılarımızdan yetkili servislerimizin anlaşmalı olduğu şirketler aracılığı ile yapılması durumunda herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bilgilerinize sunarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 30 Haziran 2015; 13:11:20 >

• arkadaşlar bu telefonu ciddi cidi düşünüyorum almayı zenfonedeki kamerayı gördukten sonra..

nasıl tavsiye edermisiniz ?

kafamda krtierim var
    kamera nasıl özellikle bu önemli.. arka kamerası exmor mu değilmi ?
    hoparlor sesi dısa verdiği yeterlimi dışarda duyulurmu cepteyken ?
    performans olarak g3 vs gibi bir teli aratırmı ?

benim için kamerası önemli özellikle çekimlerinizi paylaşırsanız sevinirim ?
    gece gunduz guneş ışığı iç mekan

selfikullanmam önemsiz o .. arka kamera önemli bana
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Konudaki ilk mesaja bir bakin isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

z2 düştüğünde,tek cizik şeklinde çatlak oluştu ve bu çizik zaman içinde muhtemelen hava, esnemeden dolayı vs. buzlanma şekilde yayılmaya başladı cam türevi bir ince madde ile kaplı,şunu anlamış oldukki metal yada plastik kasalar çok daha kullanışlı...arka değişim maliyeti muhtmlen yüksek olacak bende Sony bayinde c5 gördüm 5.5 full hd ve cihazdaki incelik iyi bir mühendislik ürünü...işlemci ve chipseti gayet iyi düzeyde.

"C5" derken?
    Bir de bayide işlemci ve çipseti gayet iyi nasıl incelediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Konudaki ilk mesaja bir bakin isterseniz.

video daki resimler güzel geldi bana fakat orginal çekimlerine bakmam lazım . o yüzden yazdım elle de inceledim cihaz ele geliyor hoşuma gitti ciddi ciddi begendim ama karar veremiyorum .kamerası nasıl diye tam pek bi inceleme de yok nette bulaamadım . arka kamerası mesela bir g3 kadar varmı bir performansı g3 kadar varmı dış sesi big 3 kadar çıkıyormu yada note3 gibi falan . bbunlar önemli birde bizden birilerinin objektifinden özelllikle görmek isterim fotoğraf performansını

suan nexus4 kullanıyorum eskidi

fakat kullanırken sesi hep kısık tı tum telefonlardan .
    birde kamerası idare ediyordu . iyi bir kamera gece noise kumlanmanın az olmasını istiyorum.
    seside dışa iyi versin flim izliyorum telefondan dışına sesi az çıkmasınçç
    performansını 3 aşağı 5 yukarı anladım araştırınca tatminkar görünüyor.
    ama dış ses ve kamerası önemli ..

bataryası da iyi galiba okuduğum yorumlara göre burada .. emin olmak istiyorum..

zenfone 2 yi çok heycanla bekleyenlerden biride bendim bugun inceledim ve hayal kırıklığına uğradım .

telde 3 sorun var..

ekranın aydınlatması biraz kısık kalıyor g3 vs gibi tellerin yanında
    dışa verdiği ses zayıf ...
    son olarakl kamerası hayal kırklığı yaratıyor.

bu yuzden vazgeçtim. bu telefona yöneldim ama hem yeni hemde bir inceleme yok kullanıcıda çok az tam kestiremedim zamanında ..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.