Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madman999

hala root yok mu yav
    Ben de beklemedeyim
  • Arkadaşlar bugün aniden telefon şarj olmamaya başladı led ışık yanmıyodu pil göstergesinde de işaret çıkmıyodu. Biraz uğraştım, şu an işaret var led yanıyo "telefon hakkında" bölümünde şarj oluyo yazıyo ama şarj seviyesi artmıyo, kullandıkça azalıyo. Sebebi ne olabilir ne yapmam gerekir yardım eder misiniz?

Edit: Şimdi de şarj oluyo ama baya bi yavaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mormegil7 -- 18 Haziran 2018; 15:31:3 >
  • Mormegil şarja takıp çıkar yavaş şarj ederse çıkar bidaha tak ben öyle yapıyorum hızlanıyor.. He bide şarj etmiosa şarj aletini değiş ben samsungun orijinal şarj aletini kullanıyorum hızlı şarj ediyor.. Sony nin şarjıyla sana olan aynısı bana da olmuştu bu şekilde hallettim

• Bu arada bana sistem güncellemesi geldi bugün size de geldi mi baya bir yükledi baktım ama hala android 6 yazıyor ??

• Bana da gelmiş ne güncellendi acaba?

• https://i.hizliresim.com/ED5plB.png

Büyük ihtimal güvenlik güncellemesi

287 mb boyut

Ekleme; Güncellemeyi yaptım. Ayarları menüleri kontrol ettim herhangi bir değişiklik yok. Güvenlik güncellemesi değilmiş. 5 mart 2018 en son güvenlik güncellemesi.
    Sony normalde güvenlik - performans güncellemesi diye belirtirdi. Bu sefer belirtmemiş. Bildirim çubuğu kararsızlığı sorunu vardı. İlk bildirim çubuğunu indirmeye çalıştığım zaman inecek gibi olup inmiyordu. İkinci seferde geliyordu. Bu sorun ortadan kalkmış.
    Deneyimlerimi eğer keşfedersem buradan eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 27 Haziran 2018; 10:37:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r__

Mormegil şarja takıp çıkar yavaş şarj ederse çıkar bidaha tak ben öyle yapıyorum hızlanıyor.. He bide şarj etmiosa şarj aletini değiş ben samsungun orijinal şarj aletini kullanıyorum hızlı şarj ediyor.. Sony nin şarjıyla sana olan aynısı bana da olmuştu bu şekilde hallettim
    Hocam gariptir ki düzeldi çok şükür şu an için bi sıkıntı yok ama şarj arada yavaşlıyo uzun bi süredir, dediğinizi yapcam teşekkürler
  • Ben de bir değişiklik fark etmedim henüz
  • Bölümü takip eden var mı bilmiyorum ama yine de sorayım:

1) Bende güncelleme gözükmüyor hâla ben nasıl indirebilirim

2) Bazen boşta inanılmaz şarj yiyor mesela gece şarjda bırakıyorum led ışığıda doluyo gibi gözüküyo diye rahat rahat uyuyorum(yani doluyo da ama bir anda şarj almamaya başlıyo), sabah bir kalktım %16 olmuş, gece yatarken %85 ti oysa

3) Bir de bazen inanılmaz yavaş şarj oluyor geçen gün 10 saat felan sürdü fullenmesi

Format atarak düzeltebileceğim bir sorunmudur yoksa illa servis görmesi mi lazım, güncelleme çok ta önemli değil ama yine de olsun

• Beyler kvk hâlâ c4 ekran değişimi yapıyor mu? Ekran kırık şu an idare ediyorum. Kvk ya göndersem ne kadar isterler? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Bölümü takip eden var mı bilmiyorum ama yine de sorayım:

1) Bende güncelleme gözükmüyor hâla ben nasıl indirebilirim

2) Bazen boşta inanılmaz şarj yiyor mesela gece şarjda bırakıyorum led ışığıda doluyo gibi gözüküyo diye rahat rahat uyuyorum(yani doluyo da ama bir anda şarj almamaya başlıyo), sabah bir kalktım %16 olmuş, gece yatarken %85 ti oysa

3) Bir de bazen inanılmaz yavaş şarj oluyor geçen gün 10 saat felan sürdü fullenmesi

Format atarak düzeltebileceğim bir sorunmudur yoksa illa servis görmesi mi lazım, güncelleme çok ta önemli değil ama yine de olsun
    Üstte güncelleme ile ilgili bişeyler yazmıştım. Güncelleme yapmaya gerek yok. Boşuna 280 mb heba etmeyin. En ufak performans yok.

Batarya için söyleyeceğim, sanırım batarya ömrünü tamamlamış. Yani değişim için servis yolu gözüktü.
  • Bu yazdığım günden sonra aynı sorun birdaha tekrar etmedi, şarj olmasında da bir sorun yok, yine de servise gerek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Imperionex

Beyler kvk hâlâ c4 ekran değişimi yapıyor mu? Ekran kırık şu an idare ediyorum. Kvk ya göndersem ne kadar isterler? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Beyler yok mu bilgisi olan :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu satmayı düşüyorum garantisi bitti alalı 2.5 yıl oldu . hiçbir kusuru çiziği , vesare yok orjinal kutusu şarjıyla vericem ne kadar ediyor 2. eli , hiç bilgim yokta.
  • bumbada1 B kullanıcısına yanıt
    Sorunsuzsa 500 e gidebilir, sahibindene bakın derim biraz fikir verir

• quote:

Orijinalden alıntı: Imperionex

Beyler kvk hâlâ c4 ekran değişimi yapıyor mu? Ekran kırık şu an idare ediyorum. Kvk ya göndersem ne kadar isterler? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
    Normal bir yer 200 - 250 civarına yapar kvk daha fazla ister. Kvk bu cihazın ekranını halen daha yapıyor mu bilinmez.

Not: sadece dokunmatiğin çatlaksa biraz daha uyguna olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektrosenol -- 14 Temmuz 2018; 15:28:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektrosenol kullanıcısına yanıt
    360 a yapıyor hala yapıyormuş. Şimdi bunu yaptıracağım desek diğer kullanıcıların ekranında sorun oluyormuş kırılmasa bile sorun çıkabilir büyük ihtimal. Yeni bir telefon alırım sanırım xz1 var aklımda ama bakıyorum hala diğerlerine de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra dokunmatik stabil hale geldi. Mesaj yazmak bile zorken güncellediğimden beri bir sorun yaşamadım. Umarım böyle devam eder. Telefonu sevmeye başladım. Güncellemede bu sorunlarımı geçirdiler acaba

• Pc,telefonumu görmüyor. Geliştirici seçenekleri usb hata ayıklama seçeneği de tikli.
    Ne yapabilirim?
    Not : Evdeki diğer 2 telefonu sıkıntısız görüyor.
  • 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.