Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sms sorununun düzelmesi için illa xperia companion ile onarmak şart mı yoksa telefon üzerinden fabrika ayarlarına döndürsem yeterli mi? Çok fazla kotam yok o yüzden sorun düzelecekse telefon üzerinden fabrika ayarlarına geri dönüp sadece uygulamarı yükleyeyim diyorum, artık olmuyorsa da yapcak bişe yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Çok uğraşmamak için yedekleme ve fabrika ayarını da deneyebilirsin.

• Ve c4 hakkın rahmetine kavuştu arkadaşlar telefon kapandı ve açılmıyor. Şarja taktığımda kırmızı ışık yanıyor o kadar sizce sorun anakartmı yoksa pil mi. Anakart masrafı ne kadar bilen varmı. Yeni telefon alacak gücümde yok şu an 2 ay beklemeliyim. Htc m7 kullanıyorum şu an

• virus18 kullanıcısına yanıt
    Anakart olduğunu düşünüyorum hocam, en az 400 diyorum ben

Bu arada fıstıklı olsun

• virus18 kullanıcısına yanıt
    Anakart veya pil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Sony C4 telefonumu Android 6.0 a güncelledim. Rehber de aynı kişiden hep iki kayıt var. Örneğin A kişisinden iki tane kayıt var. Ama örneğin WhatsApp ı olmayanlar için iki kayıt yok. Sanırım Gmail ve WhatsApp hesabının ikisi de aktif. Nasıl bu sorunu çözebilirim.?

• quote:

Orijinalden alıntı: sararkaya

Arkadaşlar, Sony C4 telefonumu Android 6.0 a güncelledim. Rehber de aynı kişiden hep iki kayıt var. Örneğin A kişisinden iki tane kayıt var. Ama örneğin WhatsApp ı olmayanlar için iki kayıt yok. Sanırım Gmail ve WhatsApp hesabının ikisi de aktif. Nasıl bu sorunu çözebilirim.?

Rehbere girdiğinizde sağ üst köşedeki alt alta üç noktaya tıklayıp açılan menüden "filtrele"yi şeçtikten sonra Whastsapp'a tıklayıp "tüm kişiler"in yanındaki tıkı kaldırmanız yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

quote:

Orijinalden alıntı: sararkaya

Arkadaşlar, Sony C4 telefonumu Android 6.0 a güncelledim. Rehber de aynı kişiden hep iki kayıt var. Örneğin A kişisinden iki tane kayıt var. Ama örneğin WhatsApp ı olmayanlar için iki kayıt yok. Sanırım Gmail ve WhatsApp hesabının ikisi de aktif. Nasıl bu sorunu çözebilirim.?

Rehbere girdiğinizde sağ üst köşedeki alt alta üç noktaya tıklayıp açılan menüden "filtrele"yi şeçtikten sonra Whastsapp'a tıklayıp "tüm kişiler"in yanındaki tıkı kaldırmanız yeterli.

Onu yaptım. WhatsApp tüm kişilerde herhangi bir tik işareti yok. Olmadı yine..??

• Arkadaşlar yeni yazılım güncellemesi var. Yüklerseniz telefon hızlanır diye mail atmış sony. Güncellemeyi onaylamamı önerirmisiniz. Yükleyen arkadaşlar akıl versin lütfen.

• Telefonu yavaşlayan var mı? Bazen kanser ediyor yavaşlıktan..

Sanırım ömrü doluyor

• Başlangıçta ne ise şimdi de aynı. Bazen bildirim çubuğunu ilk seferde indirmek istesem gelecek gibi oluyor gelmiyor, ikinci seferde çekiyorum geliyor. Eğer çok yavaşladıysa sıfırlama veya xperia companionda yazılım onarma yapın.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwag -- 13 Şubat 2019; 23:46:44 >
  • vwag V kullanıcısına yanıt
    Hocam bence her zaman orjinali tercih edin

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwag -- 13 Şubat 2019; 23:46:35 >
  • vwag V kullanıcısına yanıt
    Orası öyle ama tamir etmek istiyorsanız tek çıkar yol orjinal ürün bence

• Arkadaşlar telefonumda sürekli yeşil ışık yanıyor.şarjım 60 lara gelince de otomatik kapanıyor.tekrar şarj edip açabiliyorum fakat sorun ne çözümü nedir bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

• bendekinin sorunu şarja takınca telefon kapanıyor ve açılır gibi yapıp açılmıyor, titriyor, açılır gibi olup açılmıyor ve böyle devam ediyor. kapalı veya açık olması bir şey değişmiyor, şarja takınca telefon kapanıyor. telefonu şarjdan çıkarıp açtığımda açılıyor ama şarj durumu yanlış görünüyor, sonra kapanıyor zaten...

maket bıçağıyla kapağı yandan cırtlatıp pile ulaştım, 50 liraya pil satılıyor alsam mı kararsızım. kapağı tekrar kapattım kapandı, yapıştırmaya gerek yok, kapağın yerine oturması için tırnaklar var ama silikon harap olduğu için su ve toz geçirecektir..
  • arkadaşlar benim tlfnumda kilitlenip kalıyo ekran ne bakabiliyorum ne biri aradığımda açabiliyorum öylece takılıp kalıyo
    bazende açılıyo ekran ben bişeyler yapmaya çalışırken olur olmadık herkesi arıyo herkese mesajlar atıyo
    sizce sorun ne anakart mı
  • heaven_denizli H kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik gümlemiş, garantisi var mı telefonun

• Yurtdışından bu telefonu babam için ikinci el olarak hediye aldım. 170 lira gibi bir fiyata geldi, telefon taş gibi. Benden önceki sahibi özenlikle kullanmış. Bu yılda bu telefon çok hoşuma gitti inanın :)

Şimdi sormak istediğim tek bir soru var, imesini nasıl değiştiririm? :)

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.