Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim yardımcı olabılmek sevindirici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimln A kullanıcısına yanıt
    Daha önce onları da aradım daha 20 dememle iş günü yetkili servise ulaştığında başlar dediler uzak olmasa giderdim ama ters yerde bugün arayıp konuşayım iş günü olarak 40 ı geçti.

• Bir daha asla sony almam. İlk ve sondu. Çok şükür telefonda sıkıntı yok ama telefonu servise verdin mi gelmek bilmiyor anladığım kadarıyla... Standart şartlar dahilinde sıkıntısız telefonunu servisten alan oldu mu? Oldu ise hangi servis?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 21 Ekim 2016; 8:36:39 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Benim telefon 20 gün sonra anakart, ekran, imei değişmiş olarak KVK'dan geldi hocam. İşlemleri sürekli internet üzerinden de takip ettim

• Lxde kullanıcısına yanıt
    Ben de IT 6.0'dayım. 6.0.1'i nerden bulabilirim?

• the_exorcist kullanıcısına yanıt
    3-4 gün sonra otadan indirilebilir olur

• Ota'ya gelirse süper.

• Bende de dokunmatik sorunu gibi şeyler başladı ama sadece snapchat ve instagram'da oluyor. Snap izlerken ekrana dokunduğumu sanıp snapleri kapatıyor. Yazı yazdırmıyor, klavye kapanıyor. Instagram'da da videoları izlerken ekrana tıkladığımı sanıp videoları kapatıyor ve gene yazı yazdırmıyor. Ama dediğim gibi sadece instagram ve snapchat'te oluyor bunlar çok ilginç.

• 6.0.1 geldi ama hala 6.0 gelmedi :D:D
    Öğle saatlerinde aradım 2. Kez kvk gidiş tarihini söyledi süre geçti diyince geçmemiş dedi. Istersem hakem heyeti başvurusu yapabileceğim söylendi.

• Herkes 6.0.1 demiş ama 6.0 bu hala.
  • bende telefonu garantiye vermeyi düşünüyorum. dokunmatik problemi ve şarja takınca kapanma problemlerinden dolayı .

temmuz 2015 te mediamarkt internet üzerinden almıştım. şimdi ben media markta versem garanti kapsamında ücretsiz yaparlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Şuan 6.0.1 güncellemesini indiriyorum hadi hayırlısı

Nasıl oldu hocam 6.0.1 deneyimi?
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı kesinlikle kvk servisi.Servise verirken telefonu aldığınız yere vermeyin direk yurtiçi kargodan teleservise yollayın.Benim telefonum bozuldu geçen ayın 25'inde gönderdim daha gelmedi arkadaş benden sonra teleservise verdi onunki 8 günde geldi üstelik telefonun yan çerçevelerini bile değiştirmişler
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    İstersen başvur hocam ama daha fazla beklersin
    2 hafta önce başvuru yaptım zaten beklemek de çok önemli değil yeni telefon aldım çoktan.
    İlk servise gönderilmek üzere bıraktığım tarih 31 Ağustos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 21 Ekim 2016; 23:41:36 >
  • Son çıkan İtalya romunu yükleyemedim bir türlü. Habire ilk kafadan hataya düşüyor

• the_exorcist kullanıcısına yanıt
    x-calibur kullanıcısına yanıt
    Xperia Companion ile yükleyebilirsin. Otayı beklemek istemezsen.
    Beyler yüklemedim neden diye soracak olursanız.
    En önemli neden AKK beklemek istemedim şimdi ne kadar kaldığını göstermiyor zaten birde.
    Otaya geldiğinde yükleyeceğim acelem yok zaten nasılsa 6.0 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 22 Ekim 2016; 1:41:16 >
  • forum13 F kullanıcısına yanıt
    6.0.1 sony'nin programı ile. İtalya 6.0 yüklü ise tabi.
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Hata? Nasıl bi hata hocam? Ben yaptım ama yardımcı olayım diyeceğim normal şekilde yaptım. Orjinal sony programı yaptı pc den güncellemeyi zaten.

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.