Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

hocam çoğu şikayet batarya ile ilgili güncelleme ile düzelecek şey abarttıkları gibi yok m4 epten beter

Ben sarji uzun giden telefon ararken bu telefonu buldum. Bir gunu cikartmasi benim birinci onceligim

1 dakika ortalama ile gunde 100-150 araai gorusme yapiyorum.

Buna gore c4 tercihi dogrumu yanlismi anlamadim?

(Oyun, program vs isim cok yok. Sadece whatsapp ve mail gibi programlar kurulu olacsk)

Hocam aldınız mı C4 ü?

Şarj konusunda sizin bu yazdığınız kullanıma göre bence LENOVO cihazları iyi olur. Ben eşime diye niyetlenerek aldım, LENOVO grubundaydı gözüm ama bir baktım ki C4 benim olmuş. Bundan önce Nokia Lumia 920 kullanmıyordum, gördüğüm kadarı ile onunla aynı olacak şarj süresi. Yani sabah şarjdan çıkartıp akşam şarja takacağım.

Hocam tesekkrler cevap icin.

Daha almadim. Kafam karisti sarj olayi nedeniyle. Belkide risk almadan samsung a7 almak en iyisi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi baktım da Samsung da 2600mah batarya var, bu C4 ten farklı olacağını sanmıyorum şarj konusunda LEnovo Vibe P1 modeline baktınız mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 2 Mart 2016; 11:53:08 >
  • yoğun 3g kullanımı olduğunda 3 saat ekran süresi veriyor. wifi ile 6 saat ekran süresi veriyor.
  • Slm.c4 alalı iki hafta oldu. Aldıgım gün 5.1 e güncelledim.telefonun bir kamera hatası veriyo.bide şebeke cekim gücü zayıf.normal birtelefondan bir diş az cekiyor.sizce bu normal mi.tüm c4 ler aynımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a yeni üyeyim
    Sony c4 ümün ekranı kırıldı sadece ekran ücreti 400 küsür tl. Garanti ne kadara yapıyor? Sizce garantiye mi vereyim yoksa dışarıdan mı yaptırayım. Allah a sükür telefonun dokunmatiginde sorunda yok ama ekran cok kötü durumda değiştirmek istiyorum.O yüzden yardımcı olursanız sevinirim bu arada Adana da oturuyorum herkes kvk ya ver diyor ama nasıldır iyi midir bi fikrim yok ama etraftan kötü duyumlar alıp yorumlar okudum herkese iyi günler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: traveller67

Slm.c4 alalı iki hafta oldu. Aldıgım gün 5.1 e güncelledim.telefonun bir kamera hatası veriyo.bide şebeke cekim gücü zayıf.normal birtelefondan bir diş az cekiyor.sizce bu normal mi.tüm c4 ler aynımı

Kamera hatası konusunda bir bilgim yok, elhamdulillah bende hata yok. Bende aynen sizin gibi alır almaz 5.1 güncellemesi yapmıştım.2-3 gündür kullanıyorum. Çekim gücü konusunda bir bilgi vereyim hocam, bu tamamen görsellikle alakalı bir ayar. Yani sizin dediğiniz tek diş 5 diş çekme olayı. Bunu hiç çekmezken bile 5 diş çeker gibi göstertilebilir. Diğer telefonlarla karşılaştırmak isterseniz sinyal gücünü ölçen programlarla bakın. kaç DB çekimi olduğunu. Dişlere bakarak yanılabilirsiniz. Birde telefon 3G olarak kurulu, veri servislerinde sadece GSM seçerseniz yani 2G olarak çekim gücü artar. Bunun sebebide operatörlerin her baz istasyonundan 3G yayını yapılmaması

• Arkadaşlar,

Telefonuna KILIF ve kırılmaz cam alan oldu mu? Ben çok bulunmaz herhalde diyordum ama baya var ineternette kılıf ve kırılmaz camlar. Sizler aldıysanız nerden aldınız?
  • telefon şarja takınca kapanıyordu. sony müşteri hizmetlerini aradım, pc'ye bağlayıp onarmamı söylediler. akşam bağlayıp tekrar sistem yüklemesi yaptım. ama sorun hala çözülmedi. şarja taktığımda kapanıyordu telefon. güç düğmesi+ ses kısma ile fabrika ayarlarına döndürmeyi denedim. şu anda hiç açılmıyor. şarja bağlayınca xperia yazısı çıkıyor sonra tekrar reset atıyor durmadan. şarjdan çekip açmaya çalışınca da başlama ekranı geliyor (animasyonlu) sonra tekrar kapanıyor.
  • Bendede sarjda kapanma olayı basladı ara ara yapıyor.neden acaba?

• Beyler telefonu yarin alicam ALLAHIN izni ile ama ablam bi telefoncuya soruyum demiş varmi diye

Adam c4 dün çok kötü olduğunu m4 aqua yada m5 tavsiye etmiş

Ben kesinlikle yalan olduğunu düşünüyorum m5 kullanicilari cok rahatsiz telefondan m4 aquaya lafim yok zaten elince c4 yokmuş getirteyim demiş büyük ihtimalle elindekileri çıkarmak için strateji gibi bişey ayrica bana gm Discovery öneren de buydu :(

Herneyse beyler ben c4 aliyorum ve son kez soruyorum telefonda kronik sorun varmi ? Alipda memnun olmayan varmı ? Yardimci olursaniz cok sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Beyler telefonu yarin alicam ALLAHIN izni ile ama ablam bi telefoncuya soruyum demiş varmi diye

Adam c4 dün çok kötü olduğunu m4 aqua yada m5 tavsiye etmiş

Ben kesinlikle yalan olduğunu düşünüyorum m5 kullanicilari cok rahatsiz telefondan m4 aquaya lafim yok zaten elince c4 yokmuş getirteyim demiş büyük ihtimalle elindekileri çıkarmak için strateji gibi bişey ayrica bana gm Discovery öneren de buydu :(

Herneyse beyler ben c4 aliyorum ve son kez soruyorum telefonda kronik sorun varmi ? Alipda memnun olmayan varmı ? Yardimci olursaniz cok sevinirim :)

almışken biraz daha üzerine para koyup 1290tl ye ithalatçı garntili lg g4 alabilirisniz. olmazsa g3 ün de fiyatı baya düşük değerlendirilebilir,c4 ü 800-850ye bulursanız alın. batarya dolum sorununu bilerek alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 3 Mart 2016; 18:57:29 >

• Epicus E kullanıcısına yanıt
    Şarj dolum sorunu kutunun içinden çıkan aletten kaynaklanmiyormu hocam ? Başka sarj aleti kullanarak cozemiyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Şarj dolum sorunu kutunun içinden çıkan aletten kaynaklanmiyormu hocam ? Başka sarj aleti kullanarak cozemiyormuyuz ?

2,1A lık şarz aleti bende yarım saatlik bi avantaj sağladı yani 3 saatten 2,5 saate düştü gibi. yoğun kullanımınız yoksa batarya bir günü çıkartır. 3,5 saat civarı ortalama ekran süresi var bence burada 5-6 saat yazanların telefonun hiçbir şey yüklü değiil sanırım.telefonun sesi çok iyi ekran parlaklığı kesinlikle g3 ten daha iyi yan yana koyup inceledim.kamerası ortalama.ederi 800-850tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 3 Mart 2016; 19:14:27 >
    Çok teşekkür ederim yorumların için :) bu arada telefonu bimeksten alicaz herhalde ama made in prc yaziyoe ve prc yani Çin olduğu için supheliniyorum sizce suphelenmekte haklimiyim ? Sizin telefonda made in ne yaziyor ?

• Uzun şarj suresi çözümü olarak Ayarlar-xperia bağlantı throw seçeneğini kapatarak çizenler olmuş. Bu arada orjinal şarj aleti 500ma çok düşük.

Telefonum kullanıma bağlı olarak 3.5-5.5 saat arası ekran süresi veriyor.Telefonda bir çok sosyal medya uygulaması var.İnternete devamlı bağlı ve saat başı güncelleme yapan hava durumu widget'ı mevcut.Gün içerisinde telefonu yormazsam(film,oyun vb.) net 5 saat alıyorum.Eğer telefonu aktif kullanmadan 3.5 saat alıyorsanız telefonunuzun bi sıkıntısı olabilir.

• dostum made ın japan bulamazsınkı zaten artık hepsınde oyle yazıyor sıkıntı yok yanı sonucta orıjınal cıhaz sony fabrıkasında ve sonynın kalıte kontrolunde uretılıyor bunlar
  • sajı bu kadar kafaya takmayın sonucta gunde 3 saatten az uyumuyorsanız problem yok sadece yatarken taksanız kafi,ben g2 nın orjınal sarj aletı ıle 0-100 e ıkı saatde doldurabılıyorum
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Cok saolasin hocam bimek sitesinde göstere göstere p.r.c yazdığı için içime kurt düştü hocam :) ilgine çok teşekkür ediyorum iyi gunler :)

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Aslında haklisiniz hocam :) teşekkür ederim ilgine :)

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.