Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Iempufy

quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

quote:

Telefonun en büyük amacı konuşmaktır ancak bu telefonun microfonu okadar dandik ki karşıdaki sesi duyamıyor çok lanet bi telefon pişman etti aldığıma aman uzak durun.

kestirme simlerde öyle bir sorun var hocam ben kullanıyorum yeni hat aldım başıma sorun gelmedi

Kestirme sim değil hocam kullanılan.
    Kız arkadaşıma aldım telefonu resmen sesini duymak için kendi telefonumu kulağıma sokuyorum o derece kötü

Bu sorunu yaşayan arkadaşlar oldu bende yaşadım ilk zamanlarda telefonun ayarlarından gürültü engellemeyi kapatıp deneyin. Düzelme olmazsa sistem onarma yapın. Yine olmazsa servise götürün. 5.1 güncellemesinden sonra hiç yaşamadım bu sorunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hsrt0101

quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

xperia c4ü iade ettikten sonra lg g3 1050 tlye hepsiburadadan aldım . şu an için iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum ayrıca g3 gerçekten iyi bir telefon.

Tamam da bu yazdığınızdan bu konuya ne fayda var? Hayırlı olsun telefonunuz.

bu konuya şöyle bir faydası var efendim. ben c4 alacagım zaman sürekli abartılı batarya süresi rakamları gördüm internette ve burdada .
    alacak arkadaşlara ufak bir bilgilendirme yapmış oldum.

g3 ünde en çok şikayet edilen yönü bataryasıdır. (4k ekran yüzünden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 1 Mart 2016; 16:49:36 >

• quote:

Telefonun en büyük amacı konuşmaktır ancak bu telefonun microfonu okadar dandik ki karşıdaki sesi duyamıyor çok lanet bi telefon pişman etti aldığıma aman uzak durun.

ben de bahsettiğiniz sorun yok karşı taraf beni net duyuyor, ben de karşı tarafı net duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virus18

quote:

quote:

quote:

kestirme simlerde öyle bir sorun var hocam ben kullanıyorum yeni hat aldım başıma sorun gelmedi

Kestirme sim değil hocam kullanılan.
    Kız arkadaşıma aldım telefonu resmen sesini duymak için kendi telefonumu kulağıma sokuyorum o derece kötü

Bu sorunu yaşayan arkadaşlar oldu bende yaşadım ilk zamanlarda telefonun ayarlarından gürültü engellemeyi kapatıp deneyin. Düzelme olmazsa sistem onarma yapın. Yine olmazsa servise götürün. 5.1 güncellemesinden sonra hiç yaşamadım bu sorunu.

Denedik hocam gürültü kapatmayı sonuç aynı cihaz 20 günlükken şarj soketi kırıldı onun için verdim servise onunla beraber mifrofon sorununuda belirttim ancak pek sallamamışlar cihaz yine aynıydı. iphone 5s var bendede ancak kız arkadaşımın sesini gerçekten zor algılıyorum c4'den konuşunca diğer eski telefonundan denedik general mobile bunda konuşurken yanımdaki kişi bile duyabiliyor konuşmayı sony c4 de bir sorun var ama donanımsalmı yazılımsal mı çözemedim.

• quote:

quote:

Microsim alacağız onu takacağız bütün ses problemi düzelecek mi hocam?
    Bir de 5.1 güncellemesiyle mi kullanıyorsunuz şu an telefonunuzu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

quote:

quote:

quote:

xperia c4ü iade ettikten sonra lg g3 1050 tlye hepsiburadadan aldım . şu an için iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum ayrıca g3 gerçekten iyi bir telefon.

bu konuya şöyle bir faydası var efendim. ben c4 alacagım zaman sürekli abartılı batarya süresi rakamları gördüm internette ve burdada .

ilk olarak g3 te 4k yok. dünyadaki ilk 4 k telefon 2016da sony cıkardı henüz yeni yanii.
    ikinci olarak g3 uykudayken c4tekinin 3te1 i kadar şarj yiyor tahminimce. c4 resmen içiyordu uykuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Microsim alacağız onu takacağız bütün ses problemi düzelecek mi hocam?
    Bir de 5.1 güncellemesiyle mi kullanıyorsunuz şu an telefonunuzu?

Bilmiyorum düzelir mi ama denemelisiniz ben microsim kullanıyorum öyle bir sorun yok ve evet 5.1 güncellemesiyle kullanıyorum

• Beyle r benim hattım 3g hattım babamin üzerine kayıtlı babamin kimliği ile turkcelle gitsem 4.5g yd gecirirlermi hattımi yoksa illa babamin mi gitmesi lazim ?

• Telefon elime bugün ulaştı. Hemen hiç açmadan şarja taktım. Telefonun kutusunun üstünde bir jelatin kaplama yoktu ama sony yazan bir etiketi vardı kutu kapağında. Açınca deforme oldu. Sizlerde de bu kutu jelatin yada streç film kaplamasızmıydı. Bu arada kutuyu görünce acayip şok oldum. Amma dandirikten ambalajı varmış. İçerik olarakta neredeyse hiçbir şey yok.arka kapak alt köşesine baktım ses çıkmıyor ama içine her köşesinden saç girecek kadar boşluğu var. Teşhir ürününde de o dikkatimi çekmişti ama demek ki bu şekilde arka kapak. Sizlerde durum nedir. Henüz cihazı açmadım şarjı tam dolsun diye. Hemen güncelleme aratacağız herhalde. Başka yapmam gereken bir şey var mı?

• Bu arada micro sim değil nano sim kullanıyor herhalde

• Beyler bu cihazla g3 arasinda kalmistim teknosaya gidip kameralari test ettim c4 kamera g3 e gore berbattı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni numara kaydettiğinizde sim karta kaydedebiliyor musunuz?

• Satilik kaskolu siyah c4 bir aylik dusunen olursa ozelden mesaj atsn
    Telefonumu satmayi dusunuyorum sarji diger telefonlare gore onde degil ama powerbankla o sorunuda hallettim
    Telefonum cebime buyuk geldi egilip kalkarken sorun yasiyorum

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk şarj olayı nokia 3310da kaldı artık Alıp gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aynı şekilde benimkinde de jelatin yoktu merak etmeyin öyle onlar. Kutuyu görünce neden şaşırdınız. Bende de aynı boşluk var sorun değil sanırım. Yapmanız gereken bir şey yok açınca kurulum gelecek zaten sonrasında kullanabilirsiniz. Piyasada uygun kılıf bulmak çok zor dandirikten bi silikon kılıf bulabildim anca internetten alın kılıf kullanacaksanız. Bu arada hayırlı olsun
  • Valla çok şaşırdım en son Nokia Lumia 920 almıştım, onun kutusu daha güzeldi. Bu telefonun kendi kutusu neredeyse firmanın kargo için koyduğu karton mukavvadan daha kalitesiz :) Karton taşıma kutusunda tıkır tıkır eden sesler duyunca inanın teşhir ürünü herhalde direk kargo kutusundan telefon çıkacak sandım

Tamam o zaman jelatin falan yoksa, neyse demek ki teşhir falan değilmiş en azından onu öğrendim. Teşekkürler herkese hayırlı olsun telefonları. Eşime aldım güya ama kendi sim kartımı kestim nanoladım ve böylece benim oldu. Eşimede Lumia mı verdim Bu arada Lumia Windows10 a da fena alışmışım. Çift tıklama ekran açma yada kapama yok herhalde bunlarda.

• bu c4 bu kadar kötümü arkadaşlar. geriye dogru 15-20 sayfa okudum neredeyse sorunu olmayan yok gibi. m4 e baktım o da aynı.
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    hocam çoğu şikayet batarya ile ilgili güncelleme ile düzelecek şey abarttıkları gibi yok m4 epten beter
  • quote:

hocam çoğu şikayet batarya ile ilgili güncelleme ile düzelecek şey abarttıkları gibi yok m4 epten beter

Ben sarji uzun giden telefon ararken bu telefonu buldum. Bir gunu cikartmasi benim birinci onceligim

1 dakika ortalama ile gunde 100-150 araai gorusme yapiyorum.

Buna gore c4 tercihi dogrumu yanlismi anlamadim?

(Oyun, program vs isim cok yok. Sadece whatsapp ve mail gibi programlar kurulu olacsk)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

quote:

quote:

quote:

ilk olarak g3 te 4k yok. dünyadaki ilk 4 k telefon 2016da sony cıkardı henüz yeni yanii.
    ikinci olarak g3 uykudayken c4tekinin 3te1 i kadar şarj yiyor tahminimce. c4 resmen içiyordu uykuda.

Yanlış yazmış olabilirim de kastettiğimin 2k olduğunu anlamışsındır heralde (1440x2560) , fullhdnin bir üstü yani g3 te 3000mah batarya var ama 2k ekran ile bir artısı yok c4 e göre. g3 forumlarında bunu görebilirsin. g3 kötü telefon mu tabiki değil.hatta c4 ten daha iyi özellikleri var (çift tık ile açılma, 3gb ram, değişebilir batarya gibi) g3ün fiyatından 300 tl ye daha uyguna alabildiğim için c4 ü tercih ettim, benzer fiyatlarda zaten g3 tercih edilmeli.
    ikincisi gerekli ayarları yapmadığınız için siz sorun yaşıyorsunuz. bende gece yüzde yüzde bıraktığımda sabah en fazla yüzde 1 düşüş oluyor. telefonun bence en kötü yanı geç şarz olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 2 Mart 2016; 9:35:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Ben sarji uzun giden telefon ararken bu telefonu buldum. Bir gunu cikartmasi benim birinci onceligim

1 dakika ortalama ile gunde 100-150 araai gorusme yapiyorum.

Buna gore c4 tercihi dogrumu yanlismi anlamadim?

(Oyun, program vs isim cok yok. Sadece whatsapp ve mail gibi programlar kurulu olacsk)

Hocam aldınız mı C4 ü?

Şarj konusunda sizin bu yazdığınız kullanıma göre bence LENOVO cihazları iyi olur. Ben eşime diye niyetlenerek aldım, LENOVO grubundaydı gözüm ama bir baktım ki C4 benim olmuş. Bundan önce Nokia Lumia 920 kullanmıyordum, gördüğüm kadarı ile onunla aynı olacak şarj süresi. Yani sabah şarjdan çıkartıp akşam şarja takacağım.

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.