Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sorakanın muzu

J7 mi bu mu hocam

Valla j7 ye de çok baktım ama 1. si samsung olduğu için 2.si touchwiz kullandığı için 3.sü dış hoparlör sesi aşırı az ve kötü çıktığı için eledim. Ayrıca renkler çok aşırı duruyordu benim gözümde. Daha fazla fark görmek için

https://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-C4-vs-Samsung-Galaxy-J7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 10 Ocak 2016; 17:38:45 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Ağustos'da aldım benim cihazım da Rev 3
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Orası öyle tabi ama revizyon 3 4 felan yazıyorsa sorun çıkma ihtimali daha az olmuyor mu? Yanlış biliyorsam söyleyin

• Kendi cihazımdaki yazılımsal sıkıntılardan sıkılıp değiştirmeyi kafaya koyunca benimde ilk aklıma gelen cihaz J7 oldu..

Tesadüf o günlerde iş yerindeki arkadaşım J7 almış biraz inceledim daha en baştan tasarım olarak malzeme kalitesi olarak J7 çok basit geldi bana .. C4 yanında çok daha güzel oturaklı duruyor açıkcası..

Menü yazılım vs bakınca samsung arayüzü bir garip geldi Sony'den sonra ..

Aradaki donanım farklarını (( Full Hd- Hd ekran ,bildirim ışığı,ram vs )) da inceleyince 5 dakika içinde J7 aşkımdan vazgeçtim artık aklımın ucundan bile geçmiyor..

Artı J7 şu an android 5.1 yüklü fakat başka bir güncelleme alacağını hiç sanmıyorum... C4 için resmileşen 6.0 güncellemesi bir umut bizim için..

Ayrıca j7 sayfalarında boyası soyulanlar vs gibi şeyleri de okuyunca tamamen soğudum...

C4 bu kategoride tüm rakiplerinden daha üstün buna eminim ama şu abuk-subuk yazılımsak sıkıntılara da çare bulsalar o zaman tamamen rakipsiz olacak

• Orta seviye telefonlar kategorisinde 1 numara kesinlikle bu telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Kendi cihazımdaki yazılımsal sıkıntılardan sıkılıp değiştirmeyi kafaya koyunca benimde ilk aklıma gelen cihaz J7 oldu..

Tesadüf o günlerde iş yerindeki arkadaşım J7 almış biraz inceledim daha en baştan tasarım olarak malzeme kalitesi olarak J7 çok basit geldi bana .. C4 yanında çok daha güzel oturaklı duruyor açıkcası..

Menü yazılım vs bakınca samsung arayüzü bir garip geldi Sony'den sonra ..

Aradaki donanım farklarını (( Full Hd- Hd ekran ,bildirim ışığı,ram vs )) da inceleyince 5 dakika içinde J7 aşkımdan vazgeçtim artık aklımın ucundan bile geçmiyor..

Artı J7 şu an android 5.1 yüklü fakat başka bir güncelleme alacağını hiç sanmıyorum... C4 için resmileşen 6.0 güncellemesi bir umut bizim için..

Ayrıca j7 sayfalarında boyası soyulanlar vs gibi şeyleri de okuyunca tamamen soğudum...

C4 bu kategoride tüm rakiplerinden daha üstün buna eminim ama şu abuk-subuk yazılımsak sıkıntılara da çare bulsalar o zaman tamamen rakipsiz olacak

Aynen hocam orta segmentte sorunsuz olsa rakipsiz olur C4 ama işte sorunlar sorunlar.
    Ben de bir tanıdığın J7 sini elime aldım hemen bıraktım o an C4'ü daha çok sevmiştim. Elime bile oturmadı J7.

• Acaba C4 Marşmelov aldığında da, sorunlar sürer mi, diye beklemede kalmak mı mantıklı iki arada bir derede kaldım. Yoksa C4'ü Mediamarkt'da incelediğimde hiç abartısız sesi Z5 ve Z4'ten iki kat daha gürdü yüksek düzeylerde bile seste bozulma işitmedim. Ekranı da, halen kullandığım Lumia930'dan kesinlikle kötü değil aksine ips ekranın canlılığı ve renk gerçekçiliği daha iyi idi yapısı da, 5,5inç olmasına karşın el ergonomisine uygun tasarlanmış 5 inçlik Lumia930'umdan daha iyi kavrayıp kullanabildim. Yansız bir bakış açısı ile bakarsak ki, bende C4 yok. Sözün özü sınıfında (Samsung J7, Huawei G7, Lenovo S90, Lenovo Vibe X2 vs...) gerçekten birinci diyebilirim hem de, tüm ölçütlerde (Ses, kamera, ekran kalitesi) Ancak yazılım eğer ki, süreğen sorun olmaktan çıkmazsa bu güzelim donanım boşa gider diye düşünüyorum. Bu arada C4'ünde 128GB'lik bellek kartı kullanan var mı, uyumu nasıl kart ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 10 Ocak 2016; 23:35:35 >

• Söylenilen o ama dediğim gibi belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Acaba C4 Marşmelov aldığında da, sorunlar sürer mi, diye beklemede kalmak mı mantıklı iki arada bir derede kaldım. Yoksa C4'ü Mediamarkt'da incelediğimde hiç abartısız sesi Z5 ve Z4'ten iki kat daha gürdü yüksek düzeylerde bile seste bozulma işitmedim. Ekranı da, halen kullandığım Lumia930'dan kesinlikle kötü değil aksine ips ekranın canlılığı ve renk gerçekçiliği daha iyi idi yapısı da, 5,5inç olmasına karşın el ergonomisine uygun tasarlanmış 5 inçlik Lumia930'umdan daha iyi kavrayıp kullanabildim. Yansız bir bakış açısı ile bakarsak ki, bende C4 yok. Sözün özü sınıfında (Samsung J7, Huawei G7, Lenovo S90, Lenovo Vibe X2 vs...) gerçekten birinci diyebilirim hem de, tüm ölçütlerde (Ses, kamera, ekran kalitesi) Ancak yazılım eğer ki, süreğen sorun olmaktan çıkmazsa bu güzelim donanım boşa gider diye düşünüyorum. Bu arada C4'ünde 128GB'lik bellek kartı kullanan var mı, uyumu nasıl kart ile?

Stabil olmadıktan sonra donanımın bir anlamı yok :) kamera olarak da abartı bir durumu yok. Ekran paneli gerçekten kaliteli.

Ben mesela c4 stabil olmadığı için eşime de Huawei g7 aldım. Ne zaman c4 ana konusuna baksam sorun konuşuluyor.

• cLk kullanıcısına yanıt
    Huawei'nin yalnızca G7 değil üst modellerinin bile, ses niteliği çok düşük Çinliler çoğu konuda aşama geçirdiler ama ses konusunda bir arpa boyu yol alamadılar ses kalitesini şiddetini artırmak sandılar her şey kopye etmeyle olmuyor ne yazık ki. Sese önem verenlerin adını bile anmaması gereken bir markadır Huawei. Elbette bir HTC bir Sony olamaz ama, en azından Samsung yada LG kadar olsalar ona da, kabul. Ama, henüz o aşamada değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 11 Ocak 2016; 0:42:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Acaba C4 Marşmelov aldığında da, sorunlar sürer mi, diye beklemede kalmak mı mantıklı iki arada bir derede kaldım. Yoksa C4'ü Mediamarkt'da incelediğimde hiç abartısız sesi Z5 ve Z4'ten iki kat daha gürdü yüksek düzeylerde bile seste bozulma işitmedim. Ekranı da, halen kullandığım Lumia930'dan kesinlikle kötü değil aksine ips ekranın canlılığı ve renk gerçekçiliği daha iyi idi yapısı da, 5,5inç olmasına karşın el ergonomisine uygun tasarlanmış 5 inçlik Lumia930'umdan daha iyi kavrayıp kullanabildim. Yansız bir bakış açısı ile bakarsak ki, bende C4 yok. Sözün özü sınıfında (Samsung J7, Huawei G7, Lenovo S90, Lenovo Vibe X2 vs...) gerçekten birinci diyebilirim hem de, tüm ölçütlerde (Ses, kamera, ekran kalitesi) Ancak yazılım eğer ki, süreğen sorun olmaktan çıkmazsa bu güzelim donanım boşa gider diye düşünüyorum. Bu arada C4'ünde 128GB'lik bellek kartı kullanan var mı, uyumu nasıl kart ile?

Stabil olmadıktan sonra donanımın bir anlamı yok :) kamera olarak da abartı bir durumu yok. Ekran paneli gerçekten kaliteli.

Ben mesela c4 stabil olmadığı için eşime de Huawei g7 aldım. Ne zaman c4 ana konusuna baksam sorun konuşuluyor.

ekran paneli kaliteli ama ben o kaliteyi göremiyorum büyük ihtimal.şarjı çok çabuk bitiyo ve sarj olması 4 saat sürüyo diye.sony bravia engine 2 vb birçok ekran özelliğini kıstım :)

• C4 ü 2 ye çıkardım siyah yanına birde beyaz Beşiktaş yaptık Beyazın daha çekici parlak kasasının keyfinide çıkarıyım dedim.

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

• ofehmi O kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi sorgulayınca no yazıyo bende yine de açılıyor mu? Bide bütün dosyaları uygulamaları silmek gerekiyo galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pil geç doluyor diyenler "SONY CP-AD2" pil doldurucuyu denediler mi? Aşağıda bağlantı adresini vereyim inceleyin kayda değer bir üründür. Alıp da, memnun kalmayan yok gibi.

http://www.elektrodepo.com/Sony-CP-AD2-Orjinal-21A-Usb-AC-AdaptorMicro-Usb-Kablo,PR-94930.html?ref=akakce&v=1.40.3

http://www.teknosa.com/urunler/145054312/sony-cp-ad2-2-1a-usb-ac-adaptormicro-usb-kablo

http://www.hepsiburada.com/sony-cp-ad2-usb-ac-sarj-adaptoru-universal-micro-usb-kablo-ile-p-TELSARJSONYCPAD2?wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CLPakJ3posoCFUyNGwodfqoPeQ

• kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Kullanan oldu, pek bir işe yaramadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

Kullanan oldu, pek bir işe yaramadı

Ben bu ürünle 2 saatte, Ttec'in (aşağıda kısayolunu verdiğim) seyahat şarj modeliyle 1,5 saatte şarj ediyorum.
    http://www.teknosa.com/urunler/145055290/ttec-quickcharger-seyahat-sarj-cihazi-cift-usb-3-1

Kimin işine yaramamış, kimmiş o deneyen arkadaşlar?
  • C4 le Yeni çektiğim resimler:

• Samsung a5 sarj aletiyle 2 saatte doluyor bilgi...

• C4 ile yeni çektim.

C4 bu araba kadar hızlı

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.