Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psyke86

Başlıga en iyi selfie telefonu yazan arkadaşın htc desire eye dan haberi yok sanırım

bılmemek ayıp degıl,ogrenmemek ayıp..

he bırde bılgı olmadan fıkır one surmek ayıp.

http://shiftdelete.net/sony-xperia-c4-en-iyi-selfie-telefonu-secildi-61156

• quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Bana sorarsanız c5 in pil performansı daha iyi olur çünkü iki gün pil suresi veriyor Sony c5 için.c4 de boyle bir söz yok.

gsm arenada da azda olsa c5 ultra pılde daha ıyı gıbı gozukuyor..

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_c4-7227.php

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_c5_ultra-7463.php

• Çok sık girip yazamıyorum..

10 gün oldu alalı cihazı şarj problemi hariç hiç bir sıkıntım yok..Karşıya ses gitmede problem vardı resetledim geçti..

Tek sorunum şarj performansı dün gece %42 lerde ultra staminaya aldım 4 gün aktif 9 güne kadar da pasif bekleme süresi veriyordu ekranda sabah kalktım 2 kademe düşmüş şarj ama batarya süresi 15 saat civarlarında gösteriyor.. Bugün %12 lerde tekrar ultra stamina ya aldım günü bitiremedim o halde..

Şarj konusunda bir sıkıntı var %100 şarj dolu ultra stamina ya alıyorum 1 gün batarya süresi gösteriyor..Ultra stamina'yı kapatıp bakınca 7-8 saat şarj süresi gösteriyor..

Sanki stamina ve ultra stamina devreye giremiyor gibi bir problem var..

Umarım en kısa sürede şu şarj işi ile ilgili bir güncelleme yayınlanır..

Bu şarj konusu dışında şahsi fikrim telefon her yönden mükemmel..Tasarım ekran performans olsun çok çok iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Başlıga en iyi selfie telefonu yazan arkadaşın htc desire eye dan haberi yok sanırım

bılmemek ayıp degıl,ogrenmemek ayıp..

he bırde bılgı olmadan fıkır one surmek ayıp.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Crauls

quote:

Orijinalden alinti: psyke86

Basliga en iyi selfie telefonu yazan arkadasin htc desire eye dan haberi yok sanirim

bilmemek ayip degil,ogrenmemek ayip..

he birde bilgi olmadan fikir one surmek ayip.

Verdigin linkteki karsilastirilan telefonlar arasinda htc desire eye yok ???

iPhone 6 Plus, Samsung Galaxy A5, Xiaomi Mi4, Huawei P7, Nokia Lumia 1020 ve HTC Desire 820 bunlar arasinda test yapilmis

Youtube'dan htc desire eye ön kamerasi ile çekilmis resimlere videolara falan bak, donanimhaber incelemesiydi sanirim çok düsük isikta bile gayet net çekim yapabiliyor

biraz arastirirsan htc nin ön kamera performansinda önde oldugunu görürsün

EDİT: VERDİGİN LİNKTEKİ YORUMLARDA BİLE HERKES HTC DESİRE EYE'DAN BAHSEDİYOR ........ UMARIM MESAJI ANLAMIŞSINDIR :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 6 Eylül 2015; 21:16:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mia L

kılıf önerisi varmı arkadaşlar silikon olursa iyi olur

Ben bunu aldım 2 gün önce gayet güzel kalıbı olsun oturması olsun memnunum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

Trollük yapma la

Trollük yaptıgımı kim söyledi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alinti: Crauls

quote:

Orijinalden alinti: psyke86

Basliga en iyi selfie telefonu yazan arkadasin htc desire eye dan haberi yok sanirim

bilmemek ayip degil,ogrenmemek ayip..

he birde bilgi olmadan fikir one surmek ayip.

Verdigin linkteki karsilastirilan telefonlar arasinda htc desire eye yok ???

iPhone 6 Plus, Samsung Galaxy A5, Xiaomi Mi4, Huawei P7, Nokia Lumia 1020 ve HTC Desire 820 bunlar arasinda test yapilmis

Youtube'dan htc desire eye ön kamerasi ile çekilmis resimlere videolara falan bak, donanimhaber incelemesiydi sanirim çok düsük isikta bile gayet net çekim yapabiliyor

biraz arastirirsan htc nin ön kamera performansinda önde oldugunu görürsün

EDİT: VERDİGİN LİNKTEKİ YORUMLARDA BİLE HERKES HTC DESİRE EYE'DAN BAHSEDİYOR ........ UMARIM MESAJI ANLAMIŞSINDIR :)

demekkı adamlar kaale bıle almamıs eye,saka bır yana 80 kusur model arasından bırıncı gelıor yanı en ıyısı,sana yada bana gore degıl dogru tek.

eye bılıorum servıs soforune ben aldırdım gıdıpte,yanı telefon konsunda bana dıyecegın her hangı bır onerı terecıye tere satmak gıbı olur mutevazı olmama gerek yok.

eye ıle kapalı mekanda dugun resmıde cekmıslıgım var,gunduz pıknık resmıde var arabada gıderken bolca selfıede var merak etme,hıc cekmedıysem 50 tane resım cekmısımdır eye ıle,fıkrıne saygı duyarım lakın acı ama gercek suan dunyanın en ıyı selfıe telefonu c4 ve baslıgı acan arkadasta haklı.

• Arkadaşlar klavyede silmeye yarayan çarpı işaretine tıkladığım halde 5-10 kere tepki vermiyor aşağı yukarı 20 snliğine sonra düzeliyor sık sık başıma geliyor bu sizde de oluyor mu?
    Ayrıca sarj için güncellemeyi yazın sonunda vereceğiz demişlerdi noldu var mı bi vukuat haber vs.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu g2 nin şarj aleti 1.8 amper miş..
    Ben 2amper çıkışlı samsung tabletin şarj aletiyle şarj ettim az önce, 1.5 saatte %90 şarj doldu sonra kalan %10 luk kısım o kadar yavaş doldu ki bir saati buldu. Toplamda 2.5 saatte şarj doldu. .
    Sanırım bu son %10 luk kısım bataryanın ömrüyle alakalı bir yazılım kısıtlamas.. ..
    Şuan bunları yazarken baktım ekran süresi 17dk olmus pil %96 da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihatcbci -- 7 Eylül 2015; 0:11:33 >
  • Dakika itibariyle şarjı %100 yaptım yaklaşık saat 19:00 dan beri şarjda telefon şimdi fişi çektim..

Arka plandaki tüm uygulamaları kapattım

Ekran parlaklığını sıfırladım

Mobil veri ve wifi'yi tamamen kapattım

Son olarak telefonu stamina moduna alıp başucuma koyup yatacağım.Sabah 06:45'de uyandığımda şarj durumuna bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Dakika itibariyle şarjı %100 yaptım yaklaşık saat 19:00 dan beri şarjda telefon şimdi fişi çektim..

Son olarak telefonu stamina moduna alıp başucuma koyup yatacağım.Sabah 06:45'de uyandığımda şarj durumuna bakacağım

Ben Greenify programını kullanıyorum, 10 saat beklemede %4 falan gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihatcbci

quote:

Dakika itibariyle şarjı %100 yaptım yaklaşık saat 19:00 dan beri şarjda telefon şimdi fişi çektim..

saat 07:06 itibariyle sonuç %98'de 8 saatlik sürede %2 şarj gitmiş..

Hocam o greenify programını indirdiğim 2-3 gün oluyla hala açıp bakamadım müsait bir anda ayarlıyayım programı :)

• Sarji sadece muzik dinleme ile 9 saat dayaniyo bir gunde iki uc kere normal kullanimda sarj ediliyor tel :))) kisaca sosyal medya cok takilirim cok muzik dinlerim film izler oyun oynarim diyenlere gore degil.. Gunde iki kere fb bakar ultra guc tuketimine teli ceker is maili onemli degil bildirim onemli degil ogrenciyim gosteris olsun diosaniz alabilirsiniz gibime gelio.. Cihaz 1100 tl lik fiyati hak etmio bana gore.. S4 ile ayni derecede isiniyor.. Isinmiyo diyen yalan soyler :)))

• ..

• Crauls kullanıcısına yanıt
    :)) yasinizi bilmiyorum ama 14 yasindaki bir insanin dusunce sistemine sahipsiniz bunu belirteyim onceden yani sizinle konusmak bile yersiz aslinda :)) ben kullandigim cihazlar ile kiyasladim c4 u :)) arti ve eksilerini soyledim :)) ha sizin beyin okudugunuzu anlayamiyor olabilir sonucta hepimiz insaniz kusurlarimiz olucak.. Simdi benim yazdiklarimi objektif olarak tekrar okuyun hala anlayamiyorsaniz bir daha okuyun yok olmuyorsa en kisa surede destek alin..
    S4 te takilmalar yasamiyorken c4 te yasiyorum. S4 ekrani daha canli ve parlak.. Telefon ses duzeyi c4 ten yuksek.. Bataryasi c4 ten uzun dayaniyor..
    C4 kameralari sahane , kasa kalitesi iyi , kulaklik ses duzeyi ortalamanin cok ustunde. Guncelleme destegi samsung tan iyi..
    Her ikiside ayni sekilde isiniyor. S4 az yada c4 az diye birsey yok :))
    Sonuc ben 200 dolar verdim.. Siz 1100 tl veriyorsunuz ben sahsim adina 1100 tl vermem bu cihaza.. Daha ustun daha iyi cihazlar bulunur 1100-1500 tl arasi..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nihatcbci

quote:

saat 07:06 itibariyle sonuç %98'de 8 saatlik sürede %2 şarj gitmiş..

Hocam o greenify programını indirdiğim 2-3 gün oluyla hala açıp bakamadım müsait bir anda ayarlıyayım programı :)

Hocam 8 saatte %2 çok iyi. pil topladı kendini sanırım. .

• serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    YA HEE HEE SAMSUNG COK IYI SENDE ACAIP IYI BILIYORSUN ACAIPTE TARAFSIZSIN SEN HAKLSIN HEE TAMAM..

SIMDI GIT OTEDE OYNA,KULLANIORUM COK KOTU FALAN DE M9A Z3E IHPONE 6 YA FALAN UGRASAMICAM SABAH SABAH COLUK COCUKLA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkann2020

:)) yasinizi bilmiyorum ama 14 yasindaki bir insanin dusunce sistemine sahipsiniz bunu belirteyim onceden yani sizinle konusmak bile yersiz aslinda :)) ben kullandigim cihazlar ile kiyasladim c4 u :)) arti ve eksilerini soyledim :)) ha sizin beyin okudugunuzu anlayamiyor olabilir sonucta hepimiz insaniz kusurlarimiz olucak.. Simdi benim yazdiklarimi objektif olarak tekrar okuyun hala anlayamiyorsaniz bir daha okuyun yok olmuyorsa en kisa surede destek alin..
    S4 te takilmalar yasamiyorken c4 te yasiyorum. S4 ekrani daha canli ve parlak.. Telefon ses duzeyi c4 ten yuksek.. Bataryasi c4 ten uzun dayaniyor..
    C4 kameralari sahane , kasa kalitesi iyi , kulaklik ses duzeyi ortalamanin cok ustunde. Guncelleme destegi samsung tan iyi..
    Her ikiside ayni sekilde isiniyor. S4 az yada c4 az diye birsey yok :))
    Sonuc ben 200 dolar verdim.. Siz 1100 tl veriyorsunuz ben sahsim adina 1100 tl vermem bu cihaza.. Daha ustun daha iyi cihazlar bulunur 1100-1500 tl arasi..

Hocam sırf senin bu s4 övgünden dolayı bu gün arkadaşın S4 ünü baya bir inceledim. Ekran parlaklığı ve hız için söylediklerinize katılmam mümkün değil. Gün ışığında ekran görünmüyor nerdeyse, parlaklığı arttırmayı dedim meğer parlaklık fulldeymiş.C4 üm ise daha parlaklık %50 civarı idi ve cam gibi inan abartmıyorum. Hızına gelecek olursak o tam bir fiyasko, menü ekranında bile sayfaları kaydırırken titremeye oluyor ki ayarlar, rehber menüleri daha ağır.. daha öncede bakıp incelenmiştim ama hiç dikkatimi çekmemişti. Ama C4e alışınca bariz farkı farkettim inan tüm samimiyetimle yazıyorum.
    Ya sendeki c4 çakma ya arkadaştaki S4
    ki kutulu sıfır aldı..Yada objektif yorumlar yapılmıyor... Saygılar

• Benim c4 şarjı resmen içiyor 4 gunluk tel düzelir mi acaba

• Arkadaslar telefonu dün aldım ama telde ısınöa problemi hissetim 2 dakkada kamerayla sony yazısına kadar olan alan ısınıyor ne yapmam gerekir sizce ürün hatalımı yoksa sizdedemi var
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.