Şimdi Ara

SONY XF 9005 SATIŞA SUNULDU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
14.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lene

Millet ekmek bulamıyor... Burda BİN'liralar havada uçuşuyor. Yazık yazık. Hemde süper kazık şekilde.. Elin abd'lisi yarı fiyatına alıyor..Bunları...

Alma aldırma..!!!!
    ne yarımı çeyrekte sen onu
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    Sony de led ama.herkez oni tercih ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Evet bu işi bilen maalesef hala çok azınlıkta.

• quote:

Orijinalden alıntı: dwain

6.840 TL’ye aldım :) Neyse önemli olan istediğim TV’yi almaktı benim için :)
    Hangi mağazadan 6 taksitle aldınız hocam, vatanmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dwain

6.840 TL’ye aldım :) Neyse önemli olan istediğim TV’yi almaktı benim için :)
    Taksitli satış için fiyat normal, güle güle kullanın iyi bir televizyon aldınız.
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Yok İstanbul'da Kanyon'daki Sony Center'dan 6 taksit ile aldım.
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sabırsızlıkla bekliyorum. Aslında evdeki televizyonum da 55" idi. Belki de 65 almak daha farklı bir keyif verirdi ama pahalı. Benim elimdeki TV 6 yıl öncesinin Samsung'u. Full HD ve ekranda arka planda bazı izler çıkmaya başladı. Aslında bozulma olmasaydı değiştirmezdim. Ama elbette görüntü inanılmaz değişecek bunu şimdiden görebiliyorum. Mağazada zaten TV'ye baktığımda farkı o anda hissediyorsun :)

Umarım söylendiği gibi yazılımı çok yavaş değildir. Android bir update çıkarsa ve biraz daha stabil çalışsa zaten mükemmel bir TV olması sebebiyle muhtemelen LCD'ler arasında da tek geçilir.
  • İnput lagı nedir acaba ürünün? Bir de freesnych var mı?
  • XF9005 65" 1 aydır kullanıyorum.

25Mbit fiber internet ile televizyon akıyor.

Çok memnunum. Sadece arasıda youtube da görüntü gitme problemi yaşadım. Ses devam ediyor, kumandaya basınca kontol paneli devam ediyor. Seçeneklere girip çözünütlük değiştirince görüntü geliyor. Bunu anlamadım neden yapıyor. Günde 1 kez filan yapıyor. Yazılımsal olduğunu düşünüyorumç
  • 55xf9005 modelini yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Son zam furyasından önce kanyon sony den 7500 tl ye aldım. Ağırlıklı ps4 pro için kullanıyorum. Bir senedir 4k tv araştırıyorum oledi şimdilik gereksiz gördüğüm için bu modelde karar kıldım. Tv yi aldığımdan beri en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Deneyimlerim şöyle;
    ps4 pro ile tv kusursuz uyumluluk gösteriyor,
    malzeme kalitesi ve tasarımı ortalama standartların üzerinde,
    görüntü kalitesi gerçekten üst düzey, işlemcinin kalitesini hissediyorsunuz,
    resim modları oldukça çeşitli, özellikle sinema modunda film izlemek çok keyifli,
    dolby vision özelliği mevcut, netflix izlerken destekleyen filmlerde deneyimleyebilirsiniz,
    android işletim sistemi bana göre yeterli çok takılmadım,
    tv nin renk tonları kusursuza yakın, pastel renkler yok, dışarıda gözünüz ne görüyorsa o,
    soundbar kullandığım için tv nin hoparlörü devre dışı yorum yapamayacağım,
    tv kumandası daha kullanışlı olabilirdi,
    Aklıma gelenler bunlar, özellikle merak ettiğiniz varsa yardımcı olmaya çalışırım. Keyifli seyirler..

• komik olacak ama 2 senedir TV araştırmaktan dolayı bir türlü TV alamadım. Bu süreç Samsung KS8000 serisini beğenip stok bulamamakla başladı ve en son Samsung MU9000 serisini beğenip yine stok bulamamakla birlikte devam ediyor. Derken konu bu TV'ye kadar geldi. Bu sefer de stok var ama fiyatı bütçemin üzerinde.. Hadi bir tık daha çıkayım diye diye OLED segmentine varmış bulunmaktayım. OLED panellerde logo yanığı mevzusu can sıkıcı, %10 ihtimal bile olsa biliyorum ki ben ona denk gelirim diye bu panellerden özellikle uzak duruyorum. Samsung'un ise 2018 TV'lerde DTS desteği sunmaması ayrı bir can sıkıcı mevzu. XF9005 modeli TV'de aradığım en belirgin özellik Backlight Full Array VA panel ve 100 Hz. olması. Diğer TV modellerinde onlarca sayfa konular varken bu üründe sadece 3 sayfa olması bir anlamda iyi bir şey olsa gerek ancak ben yine de sorayım; TV de kronik bir problem yaşayan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pool9ball

komik olacak ama 2 senedir TV araştırmaktan dolayı bir türlü TV alamadım. Bu süreç Samsung KS8000 serisini beğenip stok bulamamakla başladı ve en son Samsung MU9000 serisini beğenip yine stok bulamamakla birlikte devam ediyor. Derken konu bu TV'ye kadar geldi. Bu sefer de stok var ama fiyatı bütçemin üzerinde.. Hadi bir tık daha çıkayım diye diye OLED segmentine varmış bulunmaktayım. OLED panellerde logo yanığı mevzusu can sıkıcı, %10 ihtimal bile olsa biliyorum ki ben ona denk gelirim diye bu panellerden özellikle uzak duruyorum. Samsung'un ise 2018 TV'lerde DTS desteği sunmaması ayrı bir can sıkıcı mevzu. XF9005 modeli TV'de aradığım en belirgin özellik Backlight Full Array VA panel ve 100 Hz. olması. Diğer TV modellerinde onlarca sayfa konular varken bu üründe sadece 3 sayfa olması bir anlamda iyi bir şey olsa gerek ancak ben yine de sorayım; TV de kronik bir problem yaşayan var mıdır?
    Sizi 63 sayfalık şu konuya alalım :)
    https://forum.donanimhaber.com/sadece-sony-xf90-baba-konu--131438283-63

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 3 Ocak 2019; 14:33:22 >

• buyukbang kullanıcısına yanıt
    eyvallah:) gözümden kaçmış..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.