Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.767
Cevap
128
Favori
500.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siyah duzeyi:40 ve diger ayarlar yuksek yapinca birde xtend kapali olunca bildigin oled oluyor boyle bir siyah yok bu sekilde kullaniyorum. Deneyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • contrarst ve parlaklığı full yapınca dahada muhteşem oluyor ya gözümü etkiler diye hiç açmamıştım hep kısık kullandım ama gözümde yanma olmadı , diğer led tv lerde orta hali bile rahatsız ediyordu yüzüne ışık tutuyor gibiler bunda sadece görüntü parlıyor yüzüne ışık gelsede çok çok az , orta ve kısık hali bu konuda ne kadar başaran olduğunu çok defa bahsettim ama full de de çok çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 18 Ağustos 2017; 8:0:43 >
  • mrh77 M kullanıcısına yanıt
    Günaydın.

Bugün tekrar aradım Denkel İletişim'i kargo ile ilgili problem oluştu gün içinde bilgilendirileceksiniz dediler. Bir TV'yi gönderemediler ya.

0216 411 83 83'ü arayarak 204 dahiliden bilgi alabilirsin. Birde siz aramayı deneyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan1016 -- 18 Ağustos 2017; 9:20:3 >
  • arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. Ben ayar hastası olduğum için kurcalayıp en iyi ayarları bulurum diye düşünüyorum. Siyah performansının da OLED ile yarışır durumda olduğunu okuduğum için açıkçası bu model ile devam edeceğim. Umarım güzel bir fiyat bulurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Güncellemeye gerek var mı arkadaşlar? Ben halen 6 dayım.

Tv nizde bir problem vs yok ise güncelleme yapmayın..

Güncellemelerin ne getireceği belli olmuyor farklı kişilerde farklı problemler yapabiliyor
  • canboca kullanıcısına yanıt
    hangi modelle
  • Sizin durum normal değil..Ben olsam iptal eder paramı geri alırdım..

3 gün maksimum Kargo süresi vardır genel olarak..3 Günden sonra yollanmayan ürün için farklı şeyler düşünür insan

Size ürünü yollamak zorundalar eğer ürün ellerinde ise, Ama ellerinde ürün yoksa başka konu..

Kargo şirketi bağlayıcı değil, X olmaz Y şirketi ile yollarlar
  • Sony servisleri Banding sorununa nasıl yaklaşıyor ,hiç deneyimleyen oldumu acaba? değişim yapıyorlarmı acaba?
  • ARNY A kullanıcısına yanıt
    Servis konusunda hepsi aynı burda şans size gelen kişinin yetkinliği bu servisler bayilik alıyor ama içlerindeki kişiler ahmet mehmet aynı kişiler sony den adam durmuyor orda yada samsung dan , ben xe 90 a kadar bir çok tv denedim servislik oldum hepsinide zar zor sıkıntıyla iade ettim yüzde yüz onlar kusurlu olmasına rağmen çok sıkıntı çektim , xe 90 sorunlu çıksa bunda da sıkıntı çekerdim büyük ihtimalle neyseki mükemmel bir tv çıktı

• 3 gün önce aldığım SONY KD55XE8096 de sorunum görüntü kalitesi değil de Android sistemde yeni uygulamalar yüklerken bir ara TV kitlendi.
    TV'yi kapatıp açarak düzeltebildim.
    Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • Amazon.de gibi olaa keşke bizim satıcılarda oyunvu monitörü almıştım hafif ışık sızması vardı ama rahatsız ediyordu , rahatsız etmese göndermezdim çünkü amazonun dürüst çalışmasını çok sevdiğimden , gönderdim ırın kırın yok direk iade aldım , kargo ücretini de fazlasıyla verdiler neden faxla verdiniz dedim , kargoya gidene kadar da masraf etmişsinizdir dediler , bizde ışık sızması sıradan deniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

hangi modelle

bu forumun konusu olan modelle hocam XE9005
  • Hepinize teşekkür ediyorum deneyip ne var ne yok anlatacağım

• bir soru daha 55xe9005 dahili hafızası bende 8 gb ...16gb diye hatırlıyorum ben bunları hangisi doğru acaba
  • Arkadaşlar benim tv de geldi nihayet. 😊

• Dsmart modülü kullanılmıyormus Sony tv'de. Bunu dsmart servisi söyledi. Doğru mu acaba arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ltoprak76

Arkadaşlar benim tv de geldi nihayet. 😊

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren73546

bir soru daha 55xe9005 dahili hafızası bende 8 gb ...16gb diye hatırlıyorum ben bunları hangisi doğru acaba

Bende de 8 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: eren73546

bir soru daha 55xe9005 dahili hafızası bende 8 gb ...16gb diye hatırlıyorum ben bunları hangisi doğru acaba

Bende de 8 gb

8 Gb ye mi düştü :)

2014 modeller 16 GB ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltoprak76

Dsmart modülü kullanılmıyormus Sony tv'de. Bunu dsmart servisi söyledi. Doğru mu acaba arkadaşlar?

D smart uyumlu demek istemiştir...Teledünya uyumlu idi Sony Tv ler demek Dsmartta uyumlu..Yine de teyit etmekte fayda var..Modul+Kart olayı biraz hassas
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.