Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.774
Cevap
128
Favori
500.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    bazı resimlerden ışık sızması belli ediyor.

• Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    Balonlu olan fotoda kenar ve köşelerde kararmalar belli oluyor. Rtingsteki sonuç ile paralel gerçi.

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Evet 5. ve 6. fotolarda özellikle haloeffect belli ediyor kendini. Anlamadığım anasayfadaki maymunlar cehennemi filminde neden belli olmuyor bu etki. Çok karanlık bir sahne orasıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.o.spawn.o.O -- 19 Temmuz 2017; 1:5:29 >
  • Xe9005 modelinde 55 ve 65" arasindaki fark sadece boyutmu? Genelde 55" neden tercih ediliyor?

• Yapmayın etmeyin arkadaşlar :) Sadece sol üst kenarda hafif kararma var. Başka yerde nası gördünüz anlamadım. Ayrıca ışık sızması da yok. O sehpanın TV'ye olan yansıması, ışık sızmasını o şekilde tespit edemezsiniz. Zifiri karanlıkta anca tespit edebilirsiniz. Hele arkadaş telefon kamerasıyla çektiyse o zaman hiç göremezsiniz. Benim onlarca resmim vardı telefonla çektiğim ve hepsini buraya atsam hepsinde ışık sızması var sanarsınız ama aslında öyle değil.
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Balonlu fotoda sol kenarın tanamı daha koyu hocam. İnce bir şerit gibi boydan boya var. Sağ üst taraf da, gökyüzünün açık renk oldugu bölüm, orda da mevcut. Bendeki xd9305 de böyleydi.

• Bir aksilik olmazsa Ağustos sonu gibi 55" XE9005 + PS4 alacağım. Konuyu takipte kalalım.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Sol mu sağ mı hocam? Monitörün ışığını sonuna kadar açtım bende farkedemedim de o yüzden.:) Ama sağ tarafta sanki belli belirsiz var gibi de pek emin olamadım. Diğer resimlerdede görüyomusunuz hocam bunu?
  • Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    Bu fotolarda ben de XE90 nin resim kalitesini sevmedim: ya kalibrasyona ihtiyac var ya da kameradan dolayi gercek goruntusu yansimamis olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Balonlu fotoda sol kenarın tanamı daha koyu hocam. İnce bir şerit gibi boydan boya var. Sağ üst taraf da, gökyüzünün açık renk oldugu bölüm, orda da mevcut. Bendeki xd9305 de böyleydi.

Hocam o koyu olan yeri nası gördünüz hala anlamış değilim. Yanlış anlamayın sakın. Bana göre oradaki olay mavi renklerle alakalı olabilir düşüncesindeyim. Renk ayarların ayarlanması gerekebilir eğer hiç ayarlarla oynanmadı ise.

TV yayınından birkaç resimde ben ekleyeyim, bir fikir edinme açısından.

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

• Arkadaşlar tv güncellemeden önce mükemmele yakındı ışık sızması kararma şu bu çok iyidi.sadece güncellemeyle birlikte görüntü titremeye motıonflov gibi kamera geçişi sıkıntısı oluştu.yoksa bu tv piyasanın en iyisi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

Arkadaşlar tv güncellemeden önce mükemmele yakındı ışık sızması kararma şu bu çok iyidi.sadece güncellemeyle birlikte görüntü titremeye motıonflov gibi kamera geçişi sıkıntısı oluştu.yoksa bu tv piyasanın en iyisi bence

Bende kullanmaktayım dediğinize katılıyorum. Kamera geçişlerinde çok ama çok bozuldu güncelleme ile.
  • 2 haftaya yakındır bu modeli kullanıyorum bende. İlk kurulduğunda şu anki güncel sürüme güncelleme yaptı servis. Kullandığımdan beri bir türlü uydu yayınlarında özellikle istediğim görüntüyü yakalayamadım açıkçası.sürekli ayarları kurcalıyorum 2 haftadır.Kesinlikle iyi bir ayarlamadan sonra düzeleceğini düşünüyorum. özellikle motionflow ayarı maçlarda gerçek sinema sekmesi dışında topun yanıp sönmesine sebep oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn89

2 haftaya yakındır bu modeli kullanıyorum bende. İlk kurulduğunda şu anki güncel sürüme güncelleme yaptı servis. Kullandığımdan beri bir türlü uydu yayınlarında özellikle istediğim görüntüyü yakalayamadım açıkçası.sürekli ayarları kurcalıyorum 2 haftadır.Kesinlikle iyi bir ayarlamadan sonra düzeleceğini düşünüyorum. özellikle motionflow ayarı maçlarda gerçek sinema sekmesi dışında topun yanıp sönmesine sebep oluyor.

Bende aynı şekilde 3 hafta oldu kullanalı ama ne yaptıysam yapayım bende güzel bi görüntü oluşturamadım uydu yayınında. Şuan kendi alıcısını kullanmaktayım.
  • semih789 S kullanıcısına yanıt
    Uydu yayınları sd mi hd mi? Begenmediğiniz hangi tür kalitedeki yayınlar acaba?

• youtube de 4k hdr videolar var onlar gerçek hdr mi oluyor bilmiyorum ama 4k biraz abartılıyor diyordum bu hdr videolara bakınca abartılmıyormuş dedim gerçekten insan büyüleniyor o anı yaşatıyor insana o atmosferi çok iyi veriyor , 4k hdr sinema izlesek nasıl olur kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 19 Temmuz 2017; 14:50:16 >
  • Ben de bugün satın alarak aranıza katıldım arkadaşlar. 4 Ağustos da yurtdışından dönüyorum aynı gün kurulum yapılacak. Duvara monte etmekle standa koymak arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Ben de bugün satın alarak aranıza katıldım arkadaşlar. 4 Ağustos da yurtdışından dönüyorum aynı gün kurulum yapılacak. Duvara monte etmekle standa koymak arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

ayakları çok şık ve sağlam duruyor masa üstü daha şık durur hocam
  • semih789 S kullanıcısına yanıt
    Napıcaz bu işi bilmiyorum yeni güncelleme beklicez sanırım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.