Şimdi Ara

Sony xd7005 Vs Lg58, Ku7000, pus7101/ 6501 (acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kaç gündür televizyon bakıyordum. Düşündüğüm tvler sony xd 7005, Philips 7101, Samsung ku 7000 ve lg 58 inch olan modeliydi.

Aralarından xd7005'i mediamarktta 55 ekran 3599 görünce indirim güzel geldi ve almış bulundum. Şimdi ise iyi mi kötü mü yaptık düşüncesi sardı.

Sony tvler mkv hala oynatmıyor mu acaba? Kurulum henüz yaptırmadan geri iade şansım sanırım var. İade etmeli miyim? Yorumları almak isterim. Sony xd8505 fiyat 4699 liraya çıkmış o yüzden o biraz fazla gelir. Seçeneklerim arasında çok daha üstün olup da almadığım bir seçenek var mı acaba?

Bir de mkv ve ip tv için sıkıntı yaşar mıyım? Önceki tv panasonic idi mkv falan zaten oynatmıyordu yine sorun olur mu?

Teşekkürler cevaplar için şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 21 Kasım 2016; 16:33:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up2

• Merhaba,
    Ben size bu fiyat aralığında 2 adet tv önerebilirim, aldığınız model 50Hz bir tv ama sony motion handling konusunda iyidir. Canlı izlemediğim için kötüdür diyemeyeceğim.

Önereceklerim ise şunlar,

Grundig 55VLX8586 >> 3399
    Philips 55PUS6561 Teknosa >> 3499
    Philips 55PUS6581 (Kumandası daha kaliteli sadece) Vatan >> 3499

Bunların hepsini kendim teknomarketlerde deneyimledim. Kusurları yok değil ama nispeten diğer panellere göre daha kabul edilebilir kusurlar.

Tavsiyem kendi izlediğiniz medyalardan bir set ile gidip TV leri eşit şartlarda aynı medya ile test edip kendinizin kararı vermeniz olacaktır. Çünkü herkesin önemsediği kriter farklı olabiliyor. Kendi medyanızı götürün dememdeki sebep ise direk izleyeceğiniz şeyi test etmiş olursunuz. Demolardaki 4k içerikler aldatıcı olabiliyor. Bir de farklı markalarda farklı demolar oluyor hepten karar vermek imkansız hale gelebiliyor.

İyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.