Şimdi Ara

Sony XA Beyaz Ekranda Belli Olan Leke (SSli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Sony Xa telefonumda tuşların olduğu bölgede beyaz leke tarzı şeyler gördüm.Özellike beyaz temalarda çok belli oluyor diğer renklerde pek belli değil.Bu nedir telefonumu garantiye vermeli miyim garanti kapsamına girer mi? Teşekkürler.

Sony XA Beyaz Ekranda Belli Olan Leke (SSli)

• garantiye girer benim z5 vardı aynı şekilde garanti yaptı.tabii bu tür ekran da beyazlık sorunları sony son iki yıldır tüm modellerinde görünen bir sıkıntı yanlız servisler bu tür sorunları telefon düşme ve darbelere bağlıyor.dolayısıyla cihaz ın darbe kırık köşe bucağı olmamalı.teknik servis dist ise teleservis bu konuda uzman tavsiye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağında solunda ezik büzük yoksa yolla. Yoksa kullanıcı hatası derler telefonu beklediğin gün boşa gider garanti kapsamına almazlar.
  • Telefon sapasağlam vuruk,ezik vesaire kesinlikle yok.Cihaz Türkiye garantili zaten 3 ay önce hepsiburadadan almıştım.Haftaya garantiye yollayayim o zaman kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihurutt

Sağında solunda ezik büzük yoksa yolla. Yoksa kullanıcı hatası derler telefonu beklediğin gün boşa gider garanti kapsamına almazlar.

Sağında solunda ezik büzük olmaması kullanıcı hatası olmadığının garantisi olmayabilir. Kullanıcı hatası derlerse, olmadığının kanıtı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: fatihurutt

Sağında solunda ezik büzük yoksa yolla. Yoksa kullanıcı hatası derler telefonu beklediğin gün boşa gider garanti kapsamına almazlar.

Sağında solunda ezik büzük olmaması kullanıcı hatası olmadığının garantisi olmayabilir. Kullanıcı hatası derlerse, olmadığının kanıtı yok.

Hocam kullanıcı hatası olduğununda kanıtı yok ama.Bizzat gidip elden vericem zaten.Sanal tuşların olduğu kısımda lekeler zaten oralar siyah olduğu için hiç belli olmuyor aldığımdan beri vardı belki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.