Şimdi Ara

SONY WH.CH500 Bluetooth Kablosuz Kulaküstü Kulaklık 219 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SONY WH.CH500 Bluetooth Kablosuz Kulaküstü Kulaklık 219 TL

Siyah ve gri renkleri mevcut

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-wh-ch500-bluetooth-kablosuz-kulak%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-siyah-1179942.html

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-wh-ch500-bluetooth-kablosuz-kulak%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-gri-1179943.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alibrk -- 14 Temmuz 2019; 20:58:35 >

• Güzel fırsat, siyah renk isteyenler için Vatan'da da 219 tl şu an
  • Bu kulaklıkta TL gibi git gide değer kaybediyor jbl 500 ile arasında 20 30 lira fark vardı, şimdi 200 liraya yakın olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Bu kulaklıkta TL gibi git gide değer kaybediyor jbl 500 ile arasında 20 30 lira fark vardı, şimdi 200 liraya yakın olmuş.
    peki, ses olarak o kadar büyük bir fark var mı? yani şu fiyatla almaya değer mi? jbl 500 bildiğim kadarıyla ses anlamında oldukça tatmin edici çünkü...
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Mediamarkta 349tl JBL 500. JBL iyi ama bu fiyata da sony rakipsiz bence. Eğer kablosuz kulaküstü bir şey arıyorsanız ve bütçeniz 200/300tl ise düşünmeden alın geçin. Pedleri biraz küçük yalnız; kepçenin üstüne oturuyor, uzun süre dinlerseniz ağrı yapar bu tip kulaklıklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Mediamarkta 349tl JBL 500. JBL iyi ama bu fiyata da sony rakipsiz bence. Eğer kablosuz kulaküstü bir şey arıyorsanız ve bütçeniz 200/300tl ise düşünmeden alın geçin. Pedleri biraz küçük yalnız; kepçenin üstüne oturuyor, uzun süre dinlerseniz ağrı yapar bu tip kulaklıklar.
    çok teşekkürler hocam...
  • Son sese yakın ses açarsam, dışarı ses verir mi? İş yerinde dışarı ses vermesin diye istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Son sese yakın ses açarsam, dışarı ses verir mi? İş yerinde dışarı ses vermesin diye istiyorum.
    dışarı ses verir , bende var bu modelden ama uzun kullanımda kulağı ağrıtabiliyor.Pil performansı çok iyi.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler Mağazadan almaya gidiyorum şimdi 4 senedir creative wp-300 modelini kullanıyorum Deneyip bilgi vereyim
  • ozay06 kullanıcısına yanıt
    İnternet Fiyatı diyor mağazada aynı olmayabilir
  • Mağazaya gittim ve aynı fiyat Açık ürün de vardı deneme imkanım oldu Sesler iyi fakat volüm az geldi bana Öyle olunca almaktan vazgeçtim Creative devam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bass konusunda nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok buyuk kulaklikmi bu sporda gidermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

cok buyuk kulaklikmi bu sporda gidermi
    Sporda kullanıyorum, rahatsız etmiyor. Fakat arkadaşlar; yukarda da yazılmış, uzun süreli kullanımda kulakları ağrıtıyor. Daha büyük pede sahip bir model öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.