Şimdi Ara

Sony WH-1000XM5 kulaklık AirPods Max’a rakip oluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • rakip mi :D? Güldürmeyin airpods max'in nasıl bir çöp olduğunu hepimiz biliyoruz

• arkadaşlar selam ben hem konservatuar hem de ses mühendisliğinden mezun bir arkadadaşınız olarak (yani mesleği ses olan) bir tecrübemi aktarayım. sony xm 3 kullanan biriydim sonra kulaklığım kırıldı ve denemeden görmeden apple o görüntüsü güzel airpods max aldım. ve sonuç çöp. sesi fiyatının yanından geçmez. ve 2 hafta önce satıp xm4 aldım ve tekrar mutluyum. ülke olarak apple seviciyiz yapacak bişey yok.

• şu herseyi apple ile kıyaslayın artık, neymiş sony apple’a takip çıkarmış. apple 2-3 yıldır kulaklık üretiyor sony 50 yıl

• xm4 aldım bin pişman oldum kulak acıtmasımı dersin terletmesimi artık ne derseniz deyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DGrayMan -- 16 Mayıs 2022; 12:32:25 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ekrem'i çoğu eleştirimde millet bana çıkışır, ama olur öyle şeyler, ama insanız hata yaparız, ama bilmem ne. En azından bir konuda benden önce eleştirenlerin olması güzel  

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockies

ses kes, nerede buluncağım konusunda fikir alacak olsam emin ol bi apple fanını tercih etmezdim. muah :*

denemeye bile yetmez bütçen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ay defol, sen galaxy acelerle sürünüp dh'de onun hakkında konu açarken ben iphone 4s kullanıyordum. zenginlik gösterisi yapacak son kişi olabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Airpod max o fiyatı kesinlikle hak etmiyor ama sesi xm3 den kötü değil. Xm4 den de kötü değil. Aslında baya iyi, dengeli bir kulaklık. Ama hem fiyatı, hem saçma sapan kılıfı, ağır metal cupları ve çıkarınca kapanmaması gibi negatiflikleriyle alınabilir bir ürün değil. Sony den xm serisinin tasarımı dışında bir şey bekliyordum. Bu modelde değişikliğe gidilmiş ama daha küçük sürücü olayı düşündürdü. Şöyle kulağı komple çevreleyen rahat bir yastık tasarımıyla güzel bir ses kalitesini birleştiren bluetotth kulaklık arayışım sürüyor. Anc falan umurumda değil şahsen.

• WH-1000XM4 kullanıyorum satıp XM5 mi alsam?

XM4 gayet iyi aslında?

Ha bu arada, Apple AirPods Max ürününde tasarım hatası olduğunu burada kimse bilmiyor herhalde. Yazık.

• Çetooooo kullanıcısına yanıt

ticari olarak tutmadı. sennhieser da durumdan memnun değildi zaten de satmış adamlar yani.

• kakarikikiri K kullanıcısına yanıt

O konuda haklı olabilirsiniz satışları hakkında bilgim yok ne yazık ki ama çok satılmadığı aşikar, Rakipleri px7 ve airpods max de çok fazla satılabilmiş değil   Demek ki bu üst seviye kablosuz kulaküstü kulaklık klasmanı çokta parlak bir yer değil diğer markaların tutulma sebebi düşük bütçeye oynaması  

• İlahi Ekrem71 Sony için  "tasarımından ilham alan pek çok rakip piyasaya çıkmaya başladı." diye ergen fanboyluğunla kendi uydurduğun eklemeyi yapmışsın ya yine İlber hocayı andırdın bana gece gece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 17 Mayıs 2022; 23:45:21 >
  • RapscallioN kullanıcısına yanıt

Bende çıktığı gibi aldım çok nadir olmakla birlikte kullanıyorum bu tarz bir problem bende mevcut değil. Bende yeni modeline geçmek üzere arada inceliyorum ama şuan için değecek fark yok. 1499 TL ye almıştım xm2 yi şuan xm5 9.500 TL nereden nereye. 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.