Şimdi Ara

Sony WH-1000XM5 kulaklık AirPods Max’a rakip oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsanem Xm4 ile mükemmel deneyimime devam..ekstra kulaklık anfisi ile makine tam bir audiophill beklentilerimi karşılıyor,Teşekkürler Sony

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yine burdaki kimsenin Airpods Max'in sesi hakkında bilgisi yok, Ben Apple hater'ı olarak bile Airpods Max'in çok üst seviye olduğunu söyleyebiliyorum ne yazık ki. XM5'i dinlemedim ama Sony o ses karakterini bu modele de taşıdıysa rakip olmayı bırakın tırnağı bile etmeyeceğinden adım gibi eminim. Boşa çene yormaya gerek yok burda Sony'nin ses ''kalitesi'' hakkında yapılan yorumlara gülüp geçebilirsiniz zira ortada kalite bile yok.

• iPhone 14 lansmanına gidebilmek için çalışmalar başlamış yada ürün gelsin diye ama sanmıyorum zorlamayın :)

• NomadCRY kullanıcısına yanıt

Airpods max çoğu insana göre Momentum 3'ten daha iyi olabilir, dinledikleri müzik türüne göre değişecektir, aynı zamanda bw px7 de kişisel bir tercih olarak araya kaynayabilir.

Not: Momentum 3 Kullanıyorum benim kişisel sıralamam Momentum 3 başta airpods max 2. sırada ama birine tavsiye edicek olsam tam tersi olurdu dinleyip tercih etmek en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 15 Mayıs 2022; 21:10:1 >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    bende sennheiser hayranıyım ama kablosuz olayında tutunamadı.

• kakarikikiri K kullanıcısına yanıt

Momentum 3, 3 yıl önce çıkmasına rağmen şuan nasıl sıralama yaparsanız yapın ilk 3te yer alıcak bir kulaklık, nasıl tutunamadı tam olarak açıklayabilir misiniz acaba?

• apple’ın hiçbir ürününe hiçbir başka marka ürün rakip olamaz, anca yancısı olur getir götürünü yapar hala bunu anlamadılar…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • claudemre kullanıcısına yanıt
    yav he he. hayatında airpod max taktın mı kulağına desem kesin ben şucuyum bucuyum, şöyleyim böyleyim diye sallayacaksın o yüzden demiyorum.

• beğenmiyorsan seni samsung.com a alabiliriz.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    hiç kulağına takıp denedin mi?

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Evet?

Hayır kaba insan...O markayı tercih etmiyorum ama arkadaşlarımda ve ailemde kullananlar var elbette. Beğenmiyorum. Beğenmek zorunda da değilim...

• Sony WH-1000XM4 kullanıcısıyım, mikrofon sesi tam aktarmıyor sanırsam spor yaparken telefonla konuşurken bağırmak zorunda kalıyorum.

• Beğenmemeniz AirPods Max'in daha iyi olduğu gerçeğini maalesef değiştirmiyor. Bir kere ANC konusunda XM4'ten daha iyi olduğu bütün incelemelerde belirtildi. Keza ses kalitesi konusunda da hatırı sayılır şekilde AirPods'u daha iyi bulan var. Yani diyeceğim şu ki ilk kez bir ürün çıkardığı halde Sony'den daha iyi bir ürün yaptığı gerçeğini kimse inkar edemez. Birçok kişi için ANC önemli bir konu ve burada AirPods'un daha iyi olduğu gerçeği inkar edilemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Oh be saldırmadan, hakaret etmeden ve kendince küçük görmeden fikir beyan eden birisi çıktı sonunda... Düşüncelerinize saygı duymakla birlikte katılmadığımı belirtmek istiyorum. Zaten ses öyle bir konu ki konuşması, tartışması bitmez. En göreceli, kişiye özel konulardan birisidir.

ses kes, nerede buluncağım konusunda fikir alacak olsam emin ol bi apple fanını tercih etmezdim. muah :*

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 yaşındayım yaklaşık 16 17 yaşımdan beri Sony walkman ve kulaklıklarıni kullandım, şu an 1000xm3 kulak içi olan modeli aktif kullanıyorum, ps5 için de wh ch700n modelini kullanıyorum, 26 sene olmuş yaklaşık, ses dedin mi kral Sony dir Apple dan ilham almak neymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thugs_life -- 16 Mayıs 2022; 6:47:40 >
  • Donanımhaber daha da takipçi kaybetsin diye yazılmış kısımlar barındıran bir yazı...

• AirPods Max'a rakip mi oluyor?  Kaynakta hiçbir yerde Apple'ın adı bile geçmiyor. Bu haber falan değil resmen sempatizanlık. Artık sizin haberlerinizi değil kaynaklarınızı okuyorum.

Yılların alışkanlığı olmasa girip de şu haberlere bakmam, bu kadar net söylüyorum. Gittiği yere kadar artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 16 Mayıs 2022; 9:52:4 >
  • Daha bir ay önce bestbuy dan bestbuy mavisi xm4 aldım uçaklarda seyehatlerimde kullanmak üzere keşke daha önce çıksaydı. çok aralştırdım ve sony ile bose arasında kalmıştım. kendimce iyi bir tercih yaptığıma inanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.