Şimdi Ara

Sony WF-1000XM3 Gümüş Dip fiyat 1015 TL - Amazon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben kullanıyorum bu kulaklığı. Soran olmuş, yazılımı güncelleme alıyor hala. Çok memnunum fakat bu fiyat seviyesinde kullandığım tek kulaklık olduğu için tavsiye veremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoRn3TTo

Uzunca bi cevap geldiğini görünce, bu kulaklık şöyle sebeplerle işime yarıyor, bu paraya değdiğini düşünüyorum vs. vs. gibi bi açıklama geldi sandım. Benim mesaj boş ise seninkinin bende kalır hiç bi yanı yok :))
    Katiliyorum, farki yok ikimizinkinin, hatta simdi bu vesile ile alakasiz mesaj sayisi 4 e firladi sayemizde

Fakat kast ettigim su, ben gercekten sicak firsatla alakasiz bir mesaja yanit olarak onlari yazdim. Neden yapiyorsunuz ki ? Gercekten merak ediyorum

Kimse birbirini ete kemige burunmus sekilde tanimiyor, bir garezi de olamaz. Ama dogrusu sen o mesaji hic atma, ben bunlari atmayayim ve sicak firsatlar hedefine ulasip devam etsin baslik, haksiz miyim

Yani bunca parayi buna neden veriyorlar mesaji basligin ruhu ile ortusuyor mu ? Yoksa baska bir tartismanin degerlendirmenin konusu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benbenor kullanıcısına yanıt
    Dedikleriniz var. anc özelliği var mesela tamamen yazılımsal dış sesleri engelliyor. codecler vs. var ses işi o kadar basit değil. bu kulaklığın yurt dışı fiyatı 230-250 dolar civarında bu arada, şuan 150 dolara geliyor. Estetik olarak eksisi haricinde airpods prodan daha başarılı olduğunu söyleyenler bile avr aradaki fiyat farkına rağmen.

Ben uzun zamandır takip ediyorum bu ürünü dün aldım ancak iptal ettim sonradan dediğiniz gibi çok para değer mi bilemiyorum.
  • Poljac kullanıcısına yanıt
    hacım benim canım da çekiyor bele şeyleri
    ama bu kadar minik bir şeye asgari ücretin yarısını bağlamak doğru mu diyom vazgeçiyom

Sony WF-1000XM3 Gümüş Dip fiyat 1015 TL - Amazon

arıza yapmaz veya kaybetmezsem bununla idare ederim bir daha da kulaklığa para vermem

• 1.5 ay önce 800e buds+ almıştım, iade etme şansım olsa bunu alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WH-1000xm3 sanıp heyecan yapan tek benim herhalde..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt
    yok modeli yanlıs yazmıslar. sen dogrusunu bilion:)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.