Şimdi Ara

Sony Walkman A serisi, Avrupa'da 64GB kapasite ve Beyaz renk seçeneğiyle güncelleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony geçtiğimiz yılın sonuna doğru ilk defa Japonya'da satışa sunduğu Walkman A serisi medya oynatıcılarını güncelledi. Başta OLED ekranı olmak üzere sahip olduğu özelliklerle iPod Touch'a rakip olarak gösterilen medya oynatıcısı, Avrupa pazarında maksimum 16GB depolama kapasitesiyle satışa sunulmuştu. Ancak Sony cephesinden gelen bilgilere göre Avrupa pazarı için 32GB (NWZ-A846) ve 64GB (NWZ-A847) kapasiteli modeller de kullanıma sunuluyor. Teknik özellik bazında artan depolama kapasitesiyle birlikte Sony, kozmetik güncelleme olarak Beyaz renk seçeneğini de opsiyon listesine ekliyor.

• Fiyatı ne kadar acaba ? Ayrıca Türkiye`de satılan bir yer var mı ? Çok fazla ilgili değilim bu konuda merak ediyorum. Almayı düşünüyorum.
  • kaç para ?
  • Hatun Güzelmiş /:
  • ürün türkiyede eskiden olduğu gibi 16gb olarak satılacak ve ayrıca 8 gb lık a844 modeli ve altın renk seçeneği eklenecek.avrupada ise 8 gb ın yanı sıra 32 ve 64 gb lık modeller ve beyaz renk seçeneği dahil oldu.
  • S545 aldım. Pil diye bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hatun Güzelmiş /:

Maşallah tablo gibi....
    Bu arada mp3 lerin kapasitesinin artması güzel bir gelişme..Bence 64 ve daha üzeri yaygınlaşmalı..Çünkü 8-16gb artık çoğu kimseye yetmiyor.
  • 16 gb'lık modeli Vatan'da 535 lira sanırım.. Kulaklıkları da çok kaliteli..
    Zaten Sony alacaksan; A modeli.. alt modelleri pek iyi değil..
  • NWZ-A844 - Yeni Ürün
    bendeki sıfır-hiçkullanılmadı..
    son 320 TL ye -aldığım fiyata satıyorum
  • hocam seninki a844 modelimi. s master digital amplifikator özellikli olan değil mi.05464389166 pesin 300 veririm.alıcıyım.adım serkan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.