Şimdi Ara

Sony VPC-EB1S1E/BJ i5-430 Ati HD5650 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
2
Favori
98.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.hepsisony.com dan aldım üstad....
  • arkadaşlar herkes renk vs konularına çok yoğunlaşmış . o biraz zevk meselesi ama öğrenmek istediğimiz kullanıcı arkadaşlardan performans değerlendirmesidir. ısınma fan problemi varmı?

şarj kaç saat gidiyor
    ekran parlaklığı nasıl
    vah tüğh dedirtmesin bize bende ucundayım bugün yarın almayı düşünüyorum saygılar....
  • @söny
    konu dısına çok takılıyor gibisin:D
    satın alan herkese hayırlı olsun
  • i5 modelini alan arkadaşlardan rica etsem prize takılı ve yüksek performans modundaki windows puanlamasını koyabilirlermi buraya. Teşekkürler şimdiden
  • kardeşler bende bugün gittim aldım cihazı ben bi toshiba kullanıcısıydım hatta vatandaki toshiba A500-1F4 modelini alıyordum az daha bi aksilik çıkmasaydı ama bu modeli aldım çok çok memnunum şarjı gayet iyi gidiyor kasası ise toshiba kadar şık değil tabiki ama vaio ağırlığı var,ekran led ekran olmamasına rağmen gayet başarılı bi ekran toshibanın ledine değişirim yani fanı ise evet biraz ses yapıyo ama bole bi laptop alıcaksanız bence onu dert etmemelisiniz
  • Arkadaşlar Stoklara az sayıda girdiğinden sayılı miktarda kalmış.Ben bir tane buldum i5 modeli ama iki gün olmuş teşhire çıkalı :) Başka yokmuş.İki gün önce vatan mağzalarına geldi ama şimdi sadece 3 mağzada kalmış.Birini ben alırsam iki mağzada kalacak. Şimdi bakmaya gidiyorum vatana beğenirsem alırım galiba...
  • NOTeBOOK alacak arkadaşla şunu unutmamalı bir notebook tam olarak masaüstü performansı veremez.Isı en büyük engel.
  • http://www.avrupasony.com/urun_detay.php?grupID=3&urunID=2327&sony=Kullan%FDm-Kolayl%FD%F0%FDyla-Birle%FEen-G%FC%E7-ve-Performans-VPC-EB1S1E#

avrupa sony diye bir site buldum şarjının 3,5 saat dayandığını iddaa ediyorlar acaba gerçekten öyle mi?
  • ilk olaran ürünün oyun fps'lerine gelelim
    cod mw2 en üst seviye görüntülerde akıcılık %100
    nfs shift en üst seviye görtünlerde akıcılık %99.9
    gta 4 en üst seviye görüntlerde akıcılı %100 ''driver sorunu yüzünden ilk yukledıgımde baya kastırdı sonra güncelleme sorunu kalkınca düzeldi''
    fear 2 en üst seviyede görüntüler akıcılık %100

bu kadar oyun denedim şu an'a kadar

2.olarak pil ömrü yaklaşık 2 saat 55dakika 3saate olablir tam emin değilim saat konusunda sadece intternette gezdıgım sürece 3saat'e yakından sonra pil 0ladı kendini

ekrana ve kasa
    kasa mat siyah değil parlak siyah ekran sag carpraz ve sol carpaz bakıldıgında her vaio ekranı gibi cok az bır kayma oluyor lcd gibi degıldır butun led veya vaio ekranlarda bu vardır zaten ama abartı degıl

klavye ve ısı
    3saat cod mw2 oynadım ama laptop'un altında sogutucu vardı bu gun sogutucuyu takmadan bir ısı derecesi vericem

SONY CENTER İZMİR BORNOVA FORUM orjinal çanta hediye etti

• söny, hatırladığım kadarıyla seni Packard Bell başlığında görmüştüm. Sony aldın demek ki , hayırlı olsun dostum... Zaman insana ne gösteriyor, görüyorsun... En hayırlısı, en iyisyse o olsun hakkımızda... Annemin bir lafı vardı : Kul aşağıda gelecek hakkında plan yapar, Yaradan yukarıdan onlara güler ve bakar... Hakikaten öyle, zaman planları bile alt - üst ediyor...

Vaaz verir gibi oldu hafif ama, içimden geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

söny, hatırladığım kadarıyla seni Packard Bell başlığında görmüştüm. Sony aldın demek ki , hayırlı olsun dostum... Zaman insana ne gösteriyor, görüyorsun... En hayırlısı, en iyisyse o olsun hakkımızda... Annemin bir lafı vardı : Kul aşağıda gelecek hakkında plan yapar, Yaradan yukarıdan onlara güler ve bakar... Hakikaten öyle, zaman planları bile alt - üst ediyor...

kötümü söyledin iyimi söyledin onu anlıyamadım ama :)

packard bell acer arasında git gel yapıyordum sonra baktım acer daha iyi taaa ki bu makinayı görene kadar sağol tekrardan ama kötü bi şeymi iyi bi şeymi sonuçuna varamadım açıklık getir yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: söny

quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

söny, hatırladığım kadarıyla seni Packard Bell başlığında görmüştüm. Sony aldın demek ki , hayırlı olsun dostum... Zaman insana ne gösteriyor, görüyorsun... En hayırlısı, en iyisyse o olsun hakkımızda... Annemin bir lafı vardı : Kul aşağıda gelecek hakkında plan yapar, Yaradan yukarıdan onlara güler ve bakar... Hakikaten öyle, zaman planları bile alt - üst ediyor...

kötümü söyledin iyimi söyledin onu anlıyamadım ama :)

packard bell acer arasında git gel yapıyordum sonra baktım acer daha iyi taaa ki bu makinayı görene kadar sağol tekrardan ama kötü bi şeymi iyi bi şeymi sonuçuna varamadım açıklık getir yahu

İyi iyi . Cihaz nasıl, memnun musun ? Klavyesi benim çok hoşuma gitti şahsen. Isınma durumu nedir ?

• Klavye olarak vaioların değişik bir klavyesi var hani o klavyede herhangi bir oyunda combo yapamasın cok nazik duruyor alışıorsun hemen ısınma durumuna gelirsek daha hiç elimi yakıcak şekilde bir ısı ile karsılasmadım ama gercekten iyi bi klavyesi var tabi sony i7'nın alttan gelen beyaz ışıklı klavyesine bakarsak bu klavye onun yanında boş kalır ama güzel yanı ısı oranını elbet artıcak cok daha yenı oldugu için şu an daha makina kendine gelmeye calısıyor söyle 3 4ay sonra makinanın eksilerini yazıcaz buraya her makinada oldugu gibi ama şu an %99.9 ısı veya fan sesi problemi cıkarmadı ilerde görücez artık
  • http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/239885f100a3471502868f328eac60391d8f479809c22d5dfe72ac74f9224d52e800569e4309b54115990

youtube da bu notebook hakkında bu videoyu bulabildim şu web tuşu olayı güzel olmuş bence
  • beyler benim bu i5 li modelle ilgili bikaç sorum olucak.

öncelikle i5 li modelin kasası matmı parlakmı onu merak ediyorum. kapağı kapatılınca üstte kalan vaio yazan bölüm parlakmı yoksa matmı ?

bide bu i5 li modeli 1800 tl gibi bi fiyata alabileceğim bi yer varmıdır acaba bu fiyata bulan varmı ?

vatanda 1624 + kdv diyo. vatan arasıra kdv indirimi yapıyo valla şu ara yapsa süper olurdu 1624 e gelir süper olur valla pc nin fiyatına gelirdi vatan bi kdv indirimi yapaydı ama nerdeee :)

sorularımı yanıtylarsanız sevinirim arkadaşlar
  • bugün 2049 lira yha 10 taksit buldum yarın gidip alıcam inşallah :d
  • Kasa ve vaio yazısı parlak. Klavye tuşları ve tuşların altında kalan kısım mat. Touchpad yüzeyi pütürlü. Menteşeler sağlam. Hoperlorler yeterli. Ben yaklaşık 10 dk inceledim touchpad dışında kasasını ve diğer yerleri beğendim
  • evet ben bugun dengelide bıraktım 3 saat 50 dakka kadar bekleme süresi var cihazın
  • Arkadaşlar cihazı alalı 2 gün oluyor iyi hoş cihaz özellikler çok yüksek ama oyunlarda aynı anda 3 tuşa basıldığında tepki vermiyor birçok sony vaiodaki gibi bu hatada süregelmiş...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.