Şimdi Ara

Sony VPC-EB1S1E/BJ i5-430 Ati HD5650 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
2
Favori
98.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • far cry 2 64 bit destekli deilmidir ki çünkü program dosyaları x86 isimli klasöre özelliklerden girdiğimde nesne: program files x86 şekline görünüyo ismi o yüzden windows orayı seçiyo bence sadece tahmin ediyorum yani dediğin gibi olabilir sakkans ama bi problem yok tabi cabbar diye bi klasör açıp ona da kurabilirim sonuçta
  • şu an birçok sitede ürünün fiyatı 1850-1900 lira aralığında ( peşin fiyatı )

acaba şöyle 1 ay falan beklesek ürünün fiyatı 1700-1750 seviyelerine düşermi dersiniz beyler ? yoksa tam tersine yükselirmi :)

bide şu pb nin i5 li modelleri için forumda toplanıp indirim yaptırmışlardı bazı arkadaşlar 100 liralık indirim yaptırmışlardı gold'a.

bizde alacak kişiler olarak toplanıp belirlediğimiz bi siteye toplu mail atsak falan indirim için. acaba bizde yapabilirmiyiz.

meselawww.teknomarketim.com'da peşin fiyatı 1860 tl. buraya toplu mesaj atsak biz donanımhaber forumundan baya bi kişi alıcaz bu üründen diye 1750 yaoın bize falan desek bunlarda yaparmı dersiniz gold gibi bi indirim :)

golda atalım dicem ama goldda zaten peşin fiyatı 2070 tl :) adamlar indirim yapsa bile buranın indirimsiz fiyatından ucuz olmaz :) o yüzden teknomarketim iyi bi seçenek diye düşünüyorum. ne dersiniz varmı bu laptoptan alıcak olan ? ben 1750 liraya inerlerse düşünmeden alırım valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRIMINALL -- 11 Mart 2010; 11:20:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CRIMINALL

şu an birçok sitede ürünün fiyatı 1850-1900 lira aralığında ( peşin fiyatı )

acaba şöyle 1 ay falan beklesek ürünün fiyatı 1700-1750 seviyelerine düşermi dersiniz beyler ? yoksa tam tersine yükselirmi :)

bide şu pb nin i5 li modelleri için forumda toplanıp indirim yaptırmışlardı bazı arkadaşlar 100 liralık indirim yaptırmışlardı gold'a.

bizde alacak kişiler olarak toplanıp belirlediğimiz bi siteye toplu mail atsak falan indirim için. acaba bizde yapabilirmiyiz.

meselawww.teknomarketim.com'da peşin fiyatı 1860 tl. buraya toplu mesaj atsak biz donanımhaber forumundan baya bi kişi alıcaz bu üründen diye 1750 yaoın bize falan desek bunlarda yaparmı dersiniz gold gibi bi indirim :)

golda atalım dicem ama goldda zaten peşin fiyatı 2070 tl :) adamlar indirim yapsa bile buranın indirimsiz fiyatından ucuz olmaz :) o yüzden teknomarketim iyi bi seçenek diye düşünüyorum. ne dersiniz varmı bu laptoptan alıcak olan ? ben 1750 liraya inerlerse düşünmeden alırım valla.

bende almayı dusunuyorum fakat bunun fiyati biraz butcemi astigindan i3'lü modeline bakıyordum vatan'da 1713tl 6 taksit. eger i5li olanda 1750-1800 arasinda bir fiyat olsa bir de yaninda 3-4 taksit olsa hic dusunmeden alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sspartacuss

quote:

şu an birçok sitede ürünün fiyatı 1850-1900 lira aralığında ( peşin fiyatı )

bende almayı dusunuyorum fakat bunun fiyati biraz butcemi astigindan i3'lü modeline bakıyordum vatan'da 1713tl 6 taksit. eger i5li olanda 1750-1800 arasinda bir fiyat olsa bir de yaninda 3-4 taksit olsa hic dusunmeden alirim

Aynen ben de almayı düşünüyorum.

• Bende ay sonuna doğru hayırlısıyla almayı düşünüyorum i5'li olanı. Alanlara hayırlı olsun, gerçekten güzel bir seçim yaptılar.
  • beyler mademki bu kadar almayı düşünen var bi toplu mail atakmı teknomarketime falan
  • quote:

beyler mademki bu kadar almayı düşünen var bi toplu mail atakmı teknomarketime falan

atalim atalim su an online olmayan fakat bu ürünü almayı düsünen arkadaslarda vardır büyük ihtimalle. Öyle birkac kisi daha ciksa baya kisi oluyoruz
  • ARKADAŞLAR BENDE VAIO 1M 1S ARASINDA KALDIM....sadece işlemci farkı var gibi.. onun için 1730 TL ye 8 takstile 1M modelini alıcam... sizlere sorum 1M modelinde bluetooth var mı? kullanan biri cevaplarsa sevinirim
  • Arkadaslar bende nakitte indirim yaparlarsa alirim ,teknomarketimde az sayida var sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erosmarcos

ARKADAŞLAR BENDE VAIO 1M 1S ARASINDA KALDIM....sadece işlemci farkı var gibi.. onun için 1730 TL ye 8 takstile 1M modelini alıcam... sizlere sorum 1M modelinde bluetooth var mı? kullanan biri cevaplarsa sevinirim

internetteki sitelerde bluetooth yok yazıyor sony'nin sitesinde de bluetoothtan hic bahsetmemis olsaydi yazarlardi
  • quote:

quote:

ARKADAŞLAR BENDE VAIO 1M 1S ARASINDA KALDIM....sadece işlemci farkı var gibi.. onun için 1730 TL ye 8 takstile 1M modelini alıcam... sizlere sorum 1M modelinde bluetooth var mı? kullanan biri cevaplarsa sevinirim

internetteki sitelerde bluetooth yok yazıyor sony'nin sitesinde de bluetoothtan hic bahsetmemis olsaydi yazarlardi

mesela şu sitede bluetooth var yazmış... en iyisi kullanan birisinin söylemesi

http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=VPC-EB1M1E-BJ

• Bir de acaba sony Türkiye bu laptopun İ7 işlemcili olanını getiri mi acaba? Sony de tanıdığı/araştırma imkanı olan var mı? Bu konu da aydınlanırsa daha bekleme için zamanı olan varsa daha iyi olur.
  • quote:

haklısınız onu gormemistim benim baktiklarimda yok yazıyordu(www.exa.com.tr,www.bizdebitmez.com) ama en iyisi sizinde dediginiz gibi kullanan birisinin cevap vermesi

forumda 'zek' arkadasimiz almisti hatta ilk sayfada mesajlari var sanirim birkac gündür bakamiyor gorunce cevap verecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuftv

Bir de acaba sony Türkiye bu laptopun İ7 işlemcili olanını getiri mi acaba? Sony de tanıdığı/araştırma imkanı olan var mı? Bu konu da aydınlanırsa daha bekleme için zamanı olan varsa daha iyi olur.

Hocam sony anasitesinden e serisi laptoplara baktım fakat e serisinde i7 bulunduran bir model görünmüyor.Buyrun linkten bakın :
    http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&categoryId=8198552921644699998&N=4294953240

• quote:

quote:

haklısınız onu gormemistim benim baktiklarimda yok yazıyordu(www.exa.com.tr,www.bizdebitmez.com) ama en iyisi sizinde dediginiz gibi kullanan birisinin cevap vermesi

forumda 'zek' arkadasimiz almisti hatta ilk sayfada mesajlari var sanirim birkac gündür bakamiyor gorunce cevap verecektir

yaw kafam karıştı 1S modelinde bluetooth var, 1M modelinde yok. birde işlemci farkı var biri 1730 TL diğeri 1940 TL.... 1M alıp mini bluetooth usb dungle mı alsam

• Beyler ben az öncewww.teknomarketim.com a indirim için mail attım. toplu alım olucağını, daha önce gold bilgisayarın böyle bi uygulama yaptığını ve satışının patladığını onlarında foruma özel bi fiyat uygulayıp uygulayamayacaklarını sordum. şu an attım maili sizde atın ne kadar fazla mail o kadar fazla baskı ;)

maili şu adrese atıcaksınız : info@teknomarketim.com

hadi ciddi almayıo düşünenler hemen yollayın mailleri arka arkaya atınki daha etkileyici olsun ;) şunun fiyatını 1750 seviyelerine indirebilirsek tadından yenmez ;)

• zaten bütün firmaların tr temsilcileri çok pasifler yahu. şu olayı bir yapsalar tr'de parayı götürecekler haberleri yok. ilk hangi marka yaparsa köşe olacak. ne bileiym 15 dolar farkla 7200 rpm hdd. 90 dolar farkla full hd çözünürlüklü ekran. adam gibi kasa rengi seçeneği (bu sonynin 5 rengi var mesela ama bize beyazı bile gelmiyor tek renk geliyor)... az bir farkla mini kumanda, 4 gb ram değil de 8 gb ram ya d atam tersi mesela -20 dolar ile 2 gb ram'e indirmek falan. ne güzel yurt dışında böyle hep bu işler seçip beğenip alıyorsun... bizde yok. mal bu ister al ister alma diyorlar.

şu sony'nin beyazdı olsa koşa koşa şu anda alırım 1900 veririm 1800e falan da gerek yok. ama yok işte. beyaz olan intel gma4500 ekran kartşı i3... peh
  • Almayı düşünen arkadaşlar: Bu makinada bluetooth var.Isınma olayı normal seviyede(makinaya yüklenilsede aşırıya gitmiyor.)Fan sesi normal kullanımda duyulmuyo fakat makinayı zorladığınızda haliyle fan hızı artıyor fakat aşırı bi ses çıkarmadı.Yani bence normal.

Sevmediğim tek yanı sesi asusa göre az ve kamera kalitesi zayıf.

Almayı düşünenler mutlaka makinayı görsün beğenirse alır...
  • beyler alacak olanlar benden başka mail atan oldumu bari ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.