Şimdi Ara

Sony Vegas Pro Efekt Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm , bu konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Forumda yeniyim , kusura bakmayın .

**Neyse , hemen konuyu söyleyeyim . Ben video editlemeye başladım. Sony Vegas Pro eklentisi indirdim.
    Eklentinin adı : Magic Bullet Looks

**Magic Bullet Looks kurdum Sony Vegas Pro ya eklenti olarak . Kurarken bir şey demedi normal kurdum. Magic Bullet Looks kurduktan sonra uygulamayı açtım Sony Vegas Prodan efekt olarak.

**İlk programı açtığım zaman normal açılıyor. Ama 2.program açmamda(efekt eklemem de) Hata veriyor . Hata:" Sorry, unable to launch the LooksBuilder application."

**Bu hatayı aldıktan sonra hataya tamam dedim bir daha edit dememde ise şu hatayı aldım . Ve yine hata verdi . Hata :" Sorry, unable to create suitable preview frame for LooksBuilder."

**Yine son şu hatayı aldıktan sonra tamam dedim. Bir daha hata aldım ama bu sefer : " Sony Vegas Pro çalışmayı durdurdu."

***Bende bu hataları almamak için her video düzenlemem de Magic Bullet Looks silip yeniden yüklüyorum. :(

ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN...

Sony Vegas Pro Efekt Hatası Sony Vegas Pro Efekt Hatası Sony Vegas Pro Efekt Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanMy -- 1 Şubat 2018; 2:27:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.