Şimdi Ara

sony vaio vgn nr 11s/s istanbulbilisim.de 1054 ytl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yetkin (2 mesaj) RECEP____KOVBOY (1 mesaj) voxah (1 mesaj) LostNdumb (1 mesaj) eternalsun (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> sony vaio vgn nr 11s/s istanbulbilisim.de 1054 ytl
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaslar sony vaio vgn nr11s/s notebook istanbulbilisim.de 1054 ytl havale siparislerinde.nasıl bilirsiniz bu istanbulbilisim.com sitesini guvenli midir acaba? güven son aylarda iyice erezyona ugradi .burdan alisveris yapan arkadaslar varsa bize site hakkında bilgi vermelerini rica ediyoruz. saygilar
    işte link:https://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-NR11S-S-4-GB-NOTEBOOK,3661.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetkin -- 7 Ağustos 2008; 0:26:16 >

• Binbaşı
    1229 Mesaj
    Site guvenli olmasina guvenlide orda her yazdigi model ellerinde yok. Bende birkac ay once oyle bir hesapli model almak istemistim, birde telefonla sorayim da garanti olsun dediydim. Konustugum kisi bana daha yeni modellere yonlendirmisti, cunku eski modeller artik stoklarinda yok ama nedense sitelerinde var gozukuyor. En iyisi siparis vermeden once telefonla sorun dedigim gibi oldugunu goreceksiniz. 16 inclik bir yeni modelleri var 1800 liraya herhalde onu tavsiye ederler size, forumdada o modelle ilgili baya bi arkadas gorus belirtmis bakarsiniz.
    |
    |
    istanbul bilisimin shoowroom undan gecen hafta projeksiyon cihazi aldIk arkadasa super ilgililer ama cok fazla cesit yok sitedeki malzemelerin hepsi showroomda yoktu bence modeli ara bi sor sonra siparis ver
    |
    |

mesela sony eurasia nin türkiyedeki distribütör lerinin 5 yil garanti verdiği lcd tvler istanbul.bilişimde 2 yil garantili .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 7 Ağustos 2008; 5:54:00 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AjanHaKaN -- 7 Ağustos 2008; 7:52:03 >
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rortatas -- 7 Ağustos 2008; 11:00:03 >
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: selamivural

Site guvenli olmasina guvenlide orda her yazdigi model ellerinde yok. Bende birkac ay once oyle bir hesapli model almak istemistim, birde telefonla sorayim da garanti olsun dediydim. Konustugum kisi bana daha yeni modellere yonlendirmisti, cunku eski modeller artik stoklarinda yok ama nedense sitelerinde var gozukuyor. En iyisi siparis vermeden once telefonla sorun dedigim gibi oldugunu goreceksiniz. 16 inclik bir yeni modelleri var 1800 liraya herhalde onu tavsiye ederler size, forumdada o modelle ilgili baya bi arkadas gorus belirtmis bakarsiniz.

Ben sony vaio vgn nr 310e/s modelini telefonla sordum ,var dediler,fiatı 1054 ytl, 12 ay peşin fiatına taksitte var bazı kartlartlara.işletim sistemini türkçe isterseniz 10-15 dolar fark geliyor üzerine. cevab yazan tum arkadaşlara tesekkurler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    ya bu firma kendi garantisiyle veriyo ürünleri, ben de toshibadan almayı düşünüyorum. ama garanti mevzusu bana garip geliyor biraz. distrübütör garantisi yok. firmanın kendi servis ağı var. alan arkadaşlar var mı acaba? garanti prosedürleri nasıl? servis olayı kolay mı zor mu?
    |
    |
Reklamlar
Web Tasarım
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.