Şimdi Ara

SONY VAIO VGN-FZ190N5 bu kadar para değermi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben makine muhendisiyim makinada almanlar iyidir

lcd yi bosverde senin bos konusmaktan daha iyi olduun ne war ?
  • mühendis olmusun fakat kendini geliştirememişin eskidendi o alman zamanları artık bir japon gerçegi var bunuda o küçük aklına sok çag atladık sen hala 1950 leri yasıyon sanırım teknoloji diyosan biraz etrafına bak
  • BU KAÇ GÜNDE GELİR ACABA
    .....çok heycanlıyım.....
  • Aldııııımmm geldii oleey muthis kutusu falan su an kurcalıyom heycandan olcem !!!
  • EBK nereden aldiniz makinayi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgeolun

EBK nereden aldiniz makinayi?

internetten

http://www.istanbulbilisim.com.tr/en-ucuz-SONY-VAIO-_VGN-FZ190N5-2-GB-NOTEBOOK,871.html

• bu arada makine çok iyi oyunlar falan bayaa bi ii çalışıyo
    kalitesi , dış görünümü falan çok ii
  • hayırlı olsun ..

niye böyle kaliteli bilgisayara 8600 veya daha üstü değil de 8400 ekran kartı koyarlar anlamak mümkün değil..
  • Ekran kartı performansı nasıl?
  • Alalı 2-3 hafta oldu sanırım, Ne ettimse XP kuramadım, bios da sata enable disable yok. Geri kalan genel hat ve özellikleri cok iyi.

Buna nasıl XP kuracagım hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Saygı ve sevgilerimle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sebenlim

blu-ray , 8400gt ve t7500 ile hakikaten guzel cihaz

ama fiyat? peşin 4600 ytl demişler, cok ciddi bir fiyat.

imkanın varsa bi usa da araştır derim..garanti filan diyecek olan arkadaşlar olur benim cevabım genelde şöyle

bu cihazları düşürmediğiniz sürece sıkıntı yaşamazsınız zaten düşerse de garanti dışı hareket.

Peşin 4600 YTL'mi !! Bu fiyata 1 değil 2 tane Notebook alınır.. Full HD TV de alınabilir yuhh! ABD'den almak daha mantıklı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: snynt_35

Ekran kartı performansı nasıl?

şimdilik memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: rider30

quote:

Orjinalden alıntı: sebenlim

blu-ray , 8400gt ve t7500 ile hakikaten guzel cihaz

ama fiyat? peşin 4600 ytl demişler, cok ciddi bir fiyat.

imkanın varsa bi usa da araştır derim..garanti filan diyecek olan arkadaşlar olur benim cevabım genelde şöyle

bu cihazları düşürmediğiniz sürece sıkıntı yaşamazsınız zaten düşerse de garanti dışı hareket.

Peşin 4600 YTL'mi !! Bu fiyata 1 değil 2 tane Notebook alınır.. Full HD TV de alınabilir yuhh! ABD'den almak daha mantıklı..

hd dvd player lar zaten 2000ytl oluyo

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130067&CS_Category=_DVD_Player724&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

• 190N5 almaya niyeti olan varsa pm atsın bana, forunmdaki baslıklardan görebilirsiniz alalı 1 ay olmadı 4 gb ram takılı üstünde fiyat konusunu konusabiliriz, istanbul bilisim a.s den alındı garantisi mevcut.

Neden satıyorsun? derseniz: XP kuramıyorum baskada sorunum yok.

Saygı ve sevgiler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.