Şimdi Ara

SONY VAIO TAP 11 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
13.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cihazda şimdiye kadar wireless hakkında bir sıkıntı yaşamadım hatta cihazın 3G modemi ciddi anlamda çok hızlı çalışmakta. Çekim bakımından wireless, önceden lenovo yoda 11 vardı elimde ciddi anlamda fark var. Sony tap arada 3 4 oda ara olmasına rağmen çekerken yoga 11 / 2 oda fark olsun net hemen kopuodu.
  • Yeni cihaz alan arkadaslara hayirli olsun gule gule kullanininiz

benim klavyede hic atlama sorunu olmadi, fan arada bir calisiyor ama ben office kullaniyorum
    interneti sadece finansal sonuclari gormek yada gunluk haberleri, donanimhaber e girmek icin
    kullandigimdan dolayi sanirim fan calssa bile farketmiyorum.

wi fi kopmasi hic yasamadim , 3g icin tp-link 3g wi fi cihazini kullaniyorum cok memnunum.

cihazinizla ilgili en ufak sorununuz oldugunda sony turkiye ye basvurunuz aninda ilgilenip gideriyorlar

sony turkiyenin bu yaklasimini takdirle karsiliyorum
    bu yuzden turkiye de ana firma ve servisi olmayan hic bir firmanın urununu almiyorum
  • Syın yıldiz_2
    klavyenizdeki sorun duzeldimi ?
  • ARKADAŞLAR ONE NOTE DENEYİMİNİ PAYLAŞABİLECEK OLAN VAR MI??? TABLETTE TEK KULLANDIĞIM PROGRAM BU.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Acil Tap 11 alacağım...Faka şu özellik Varmı acaba?
    Üzerinde Türkçe El yazısı olan Jpeg resmi text ye dönüştürme
    yeteneği?
    VAIO® Inspiration Stream™ sayesinde ?
  • Hun__kan H kullanıcısına yanıt
    ben office ve finansal progragramlar kullandigim icin hic stalus kalem kullanmadim
    yardımcı olamadigim icin uzgunum
  • http://www.bedavacim.com.tr/index.php?p=show&pid=21072&ref=akakce&v=1.37.5

2.299 Lira fiyat vermişler ama 3G yok sanırım bu modelde yoksa alacaktım son anda farkettim

3G olmasa da olur diyen arkadaşlar düşünebilir.

3G modem li olanı buldumhttp://www.teknokurdu.com/sony-svt11226st-vaio-3g-tablet-pc-1-6207.aspx?ref=ucuzu

Fakat bu site ne kadar güvenilirdir bilemedim ve sizlerin yorumlarına düşüncelerine ihtiyacım var dostlar
  • abdispowerr kullanıcısına yanıt
    http://www.bimeks.com.tr/urun/138068/sony-vaio-svt11218stw-touch-w8-.aspx

bimeks te 2095,68 TL yetisen aliyor
  • sgtab1 S kullanıcısına yanıt
    Dahili 3G modemi yok hocam :(

yoksa alacaktım yani
  • abdispowerr kullanıcısına yanıt
    Sony nin bu modelinde 3G kullanmak isterseniz sanirim sarj 2-2.5 saat ancak kullanabilirsiniz
    cunku wi-fi, batarya performansi 3-4 saat ancak yetiyor.
    TP link in 3g wi-fi cihazini alip kullanmak daha mantkli cunku TP linkin kendi pili var 10 adet
    cihazi wi-fi destekliyor birde 32 gb hafiza karti koyarsaniz paylasimli wi-fi hafiza kartınız oluyor

TP link in bu cihazi 180-190 TL civari . Sony bu cihazin 3G li modelini kaca satiyor bilmiyorum ama
    ayni fiyat olsa bile batarya omru acisindan ve cocugunuzun 3G li bir cihaz kullanmasi bile TP Link in cihazini almaniza deger.

saygilarimla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abonman

Merhaba ;

Mouse atlama sorunu yaşayan arkadaşlar olmuş benim gibi aldığım yere gidip şikayetçi olduğumda önce format attılar fakat yine bir değişiklik olmayınca sonraki gün

değiştirdik cihazı en ufak sıkıntı yapmadan değiştirdiler ve daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmadıkalrını söylediler.

Benim başka bi sorum olucak wireless sürüsücü takılan oluyor mu ?

Arada bir wireless kopuyor aygıt yöneticisine girip sürücüyü devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirince geri çalışıyor. yazılımsal bi sorun olduğunu düşünüyorum sizde de var mı bu sorun?

Nereden almiştınız?

• Ya arkadaşlar cihazın klavyesi hangi durumda şarj oluyor... Üzerinde ışık kahverengi yanarken mi... Yoksa hiç yanmıyorken mi... Şarj ederken neye dikkat etmeliyim ya da...

• Selamlar,
    1 sene garantısı devam eden bır tap 11'ım var satın almayı dusunen varsa ozelden ulasabılır. fıyatı nakıt elden alımda 1700TL kartla sıteden taksıtle almak ıstersenız 1750TL'dır. 5-6 kere sarj edıldı. uzerınde ekran fılmı var ve yanında 1 tane yedek verıcem. HDMI kablosunuda verıcem ve yanında 64GB class10 mıcro sd kart verıcem. Derı tasıma kılıfı aldım onuda verıcem ısteyen olursa 75TLK farkla apple magıc mouseumuda verebılırım.
    KUTU ıcergı ve faturası eksıksız olarak durmaktadır.
     SONY VAIO TAP 11 SONY VAIO TAP 11 SONY VAIO TAP 11 SONY VAIO TAP 11 SONY VAIO TAP 11
  • 11.6 inç kalem ile not alınabilinen en az i5 işlemcili buna benzer yeni çıkan bir ürün öneriniz varmı ağırlık 1.5 kğ geçmeyecek teşekkürler.
  • ben 2. el olarak bir tap 11 aldım. ancak kalemi yoktu ve win 10 a güncellenmişti.
    Klavyenin pili çabuk bittiği için garantiye yolladım ama win 10 yüklendiği ve recovery si silindiği için garantiyi öldürdüler...
    Neyse yeni bir kalem aldım. ama yanına nasıl takılacağını bulamadım.
    Ayrıca orijinal kalem iin hangi programlar vardı ilk geldiğinde biri yazabilir mi acaba? onları bulup tekrar yüklemem gerekecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbazz -- 22 Aralık 2015; 0:00:52 >
  • Merhaba arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var. Kamera uygulamasında ön ve arka kameralar arası geçiş yapabiliyorken birkaç güncellemeden sonra sadece arka kamera açılıyor ve ön kameraya geçiş yapamıyorum. Aynı sorunla karşılaşan oldu mu çözümü var mıdır?

SONY VAIO TAP 11
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.