Şimdi Ara

SONY VAIO TAP 11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
13.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke getirtebilecek durumum olsa bir an bile düşünmem ki zaten orada 1100 dolar şuanda...
  • Bayi arkadaş bugün aradı p.tesi cihaz elinde olacakmış siyah olanı ne kadara dedim netteki fiyatları söyledim daha uygun sözü verdi rakam telafuz etmedi p.tesi inşallah elimde olacak eğer uygun 2800+-50 civarı olur diye tahmin ediyorum
  • Nerede bu bayi bizde alabilirmiyizki o fiyatlardan acaba?? :))
  • silentenigma07 S kullanıcısına yanıt
    Batman'da Sony bayisi ben p.tesi günü son fiyat bilgisi alarak forum üzerinden size bilgi veririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony vaio duo 11 kullanmış biri olarak bu cihazdan fersah fersah kaçmayı öneriyorum. 4 GB RAM yükseltilemiyor ve yetersiz. Sony uygulamalarını pek beğenmedim.

Yine de denemekte fayda var tabi, bana iyi gelmeyen başkasına çok güzel gelebilir.
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    2-3 ay kadar duo 11 kullanmış biri olarak kısmen size hak veriyorum özellikle ram konusu daha çok bu bilgisayarı ne için kullanacağınıza bağlı beni duo 11 den kaynaklı olarak endişelendiren tek şey pil dayanımı konusu şöyle gerçek zamanlı 4-5 saat gitse çok güzel olur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 24 Kasım 2013; 0:30:00 >
  • evet şu kentpark sonydeyim
    tap 11 gelmiş.
    fiyat 3200tl dediler.çok uçmuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat gercekten ucmus. Peki inceleme firsatiniz oldu mu nasil?

• frkbtn kullanıcısına yanıt
    10 dakika kadar inceledim cihazı.Siyah renkliydi.
    Görevlinin söylediğine göre 5 adet satmışlar(Milletde ne para var arkadaş )
    Ağırlık/boyut çok güzel.Klavye başarılı ama mouse alanı biraz değişik geldi bana.
    Fiyat 2500-2800 bandı arasında olsa hemen alacaktım ama bu fiyat çok geldi bana.

SONY VAIO TAP 11 SONY VAIO TAP 11

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• O fiyata kesinlikle almam net üzerinden almak daha mantıklı yarın kısmetse bende alacağım bakalım bana ne fiyat verecek arkadaş alırsam akşama küçükte olsa bir inceleme videosu çekmeye çalışırım
    http://www.hepsisony.com/?urun-6856-sony-vaio-tap-11---siyah
    http://www.ereyon.com.tr/urun/sony-vaio-tap11-svt11218stb.aspx
    http://www.mysonyshop.com/asp/show_stock.asp?product=SONY-SVT11218STB.CEU
    hepsinde fiyat aşağı yukarı aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 24 Kasım 2013; 20:56:47 >

• Bugün Batman sony bayisinden 2900 tl ye aldım video çekmeye pek fırsatım olmadı hemen şarjı fulledim battery eater programı ile teste başladım sormak istedikleriniz yada aklınıza takılan ne varsa elimden geldiği ölçüde cevaplamaya çalışırım
    batarya test sonucunda en parlak ekranda wifi açık %100 işlemci çalışması ile 2saat 25 dakika pil ömrü var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 25 Kasım 2013; 21:26:20 >
  • Süreyi biraz daha uzun beklerdim açıkçası ama artık benim lap top adaptörü olmadan çalışamadığı için benim için büyük bir gelişim olur :)
    Peki diğer arkadaşların dediğin gibi 4 gb ram'in performansı nedir. Sağda solda bir iki bilgisayarcı arkadaş eğer 3D programlar veya auto-cad gibi şeyler yapmayacaksan veya kaliteli oyunlar oynamayacaksan 4 gb rahatlıkla yeter dediler. Klasik olarak ben daha çok office programlarını kullanacağım ve internette gezineceğim. Dşgşturkplay'da maçları takılmadan oynatsın ve hızlı bir şekilde netten film indirsem yeter bana :)
  • Teknosada gordugum omu bilmiyorum 3.900 kusurdu

• frkbtn kullanıcısına yanıt
    ram konusunda arkadaşlarınızla aynı fikirdeyim gördüğüm kadarıyla ram kullanımında bir sıkıntı yok batarya ömrüne gelecek olursak bugün okulda tenefüslerde uyku moduna aldım 4 ders boyunca %60 ekran aydınlığında kullandım eve geldiğimde %35 şarj kalmıştı
  • Fiyat beklediğimin cok ustunde geldi yurtdısı ile ciddi fark var yakında zamanda fiyatlarının dusus yasayacagını dusunuyorum olmadı yakında paralel ithalatcıların eline duser ozaman alırız..:D

bu cihazların ozelliştirebilr olması guzel sey ama malesef turkiyede boyle bi opsiyon yok....
    http://store.sony.com/gsi/webstore/WFS/SNYNA-SNYUS-Site/en_US/-/USD/ViewCTOPurchaseConfigurator-Start?LBOM_SKU=30-sVT112190XE5E8EB

En onemli artısı tabiki windows işletim sistemi kullanması
    dikkat edilmesi gereken nokta işlmecilerinin performanstan ödun vererek guc tasarrufuna odaklanması..yani işlemcilerin performansı beklentiniz cok yuksek tutumayın...

• Dellinde tableti ilgimi çekti bende biraz daha beklemeye karar verdim hocam...
  • Uzun zamandir bekledigim urun.. Kullanan yada inceleyen birisi cevaplayabilirmi, tablet 3g yi destekliyormu? Ozelliklerinde goremedim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XCFG

Uzun zamandir bekledigim urun.. Kullanan yada inceleyen birisi cevaplayabilirmi, tablet 3g yi destekliyormu? Ozelliklerinde goremedim..

3g yi desteklemiyor yada en azından bu modeli diyeyim
  • silentenigma07 S kullanıcısına yanıt
    Dell'in hangi tableti dikkatinizi çekti peki, güzel mi :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.