Şimdi Ara

SONY VAIO FZ11M HDMI İLE LCD YE BAĞLAMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben de en sonuda packard bell notebooku satıp yerine fz11m aldim teknosadan. İçi kurulu geldi fakat ben xp kurarım hevesiyle recoveryleri alıp alete formatı bastım xp yi kurdum ama driverlarda sorun çıktı. Ayrica aletin ekranın xpdeki görüntü performansıda hiç hosuma gitmedi. Driverı bulunamayan bir kaç device yuzunden yeniden vistaya dönüp vista 32 bit ultimate kurdum. Butun direverlar guncel olarak tanıtıldı ve alet biraz yavaş çalismasına karşın stabil ve sorunsuz.

Benim bu aleti almaktaki amacım hdmi çıkısı kullanıp samsung 127 ekran dlp tv ye baglamak ve ses kartindanda yamaha rxv 359 a spdif baglanti ila dd dts ses almak. Bir nevi HTPC yani. Ses olayı çözülmüş vaziyette kolayca halletim. Fakat sorun hdmi kablo ile ekrana goruntu verince ekrandaki goruntu ekrana buyuk geliyor ikonların sağ yarısı ve baslat cubugu disarida kaliyor. Nvidia control centerdada ayar için samsung seçilince sekmeler kullanılamaz gri renkli oluyor. Samsungun pc girişi eski model vga olmasından dolayı ekran içi duzenleme ayarları bir tek o grişte var hdmi baglantıda boyle bir seçenek bulunmamakta.
    Ne yapmam gerektigini bir türlü bulamadım ve yardımınızı rica ediyorum.

FZ11M makinesini hdmi den plazma yada lcd ye bağlayan varmi varsa nasil yapiliyor ayarlar nedir?
    Ayrıca hep ati kullandım nvidia kartlar için tv ye bağlarken kullanabileceğim bir yardımcı program var mı?

Teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.