Şimdi Ara

Sony Vaio Duo 11 Kullanıcılar Kulübü ::::::::::::::::::::::::::: (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
14
Favori
54.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _e_s_i_r_a_

sony vaio duo 11 imi bugün aldım.. :)

hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkkayaaa

arkadaşım klavyenin ortasında yuvarlak bir şey var bi tek onu çözemedim. O ne işe yarıyor

Fare . Optik fare .
  • Windows 8 uygulamalarındaki istenmeyen rahatsız edıcı reklamları kurtulma işte :

http://forums.mydigitallife.info/threads/43394-Remove-ads-from-Windows-8-apps
  • Kulübünüz ve cihazlarınız hayırlı olsun beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAK! -- 10 Mayıs 2013; 10:53:02 >
  • Teşekkürler CAK! .

Windows 8.1 lisanslı windows 8 sahiplerine ücretsiz olarak Windows Store dan güncellenebilecek. RTM safhasına ulaştığında iso ları da sızar sanırım.

26 Haziran 2013 te ise Windows 8.1 Public Preview yayınlanacak.

http://blogs.windows.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2013/05/14/windows-keeps-getting-better.aspx
  • bende nu urunden almayı dusunuorum abd den fakat toshıba nın satellite u920 urunude cok mantıklı gelıo ekranın acısının degısebılır oluşundan oturu sız nedersınız arkadaşlar?
  • bende fare imleci sürekli sol üst tarafa gidiyordu, artık kullanılmaz hale gelmişti, driverdan kaynaklı bu sorun için aşağıdaki güncellemeyi mutlaka kurun

http://www.n-trig.com/files/Sony_Win8.zip
  • Bu sitede I7 li var fakat Amarika garantili galiba

http://www.miiguru.com/567-sony/7046-sony-vaio-duo-11-ultrabook.html
  • arkadaşlar vaio duo 11 istikrarsız çalışmaya başladı format atmak istedim ama bir türlü olmuyor.bütün windows 8 sürümlerini dennedim ama her seferinde geçerli bir medya takın diyor.duo 11 e nasıl format atılır detaylı şekilde anlatacak biri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: math25

arkadaşlar vaio duo 11 istikrarsız çalışmaya başladı format atmak istedim ama bir türlü olmuyor.bütün windows 8 sürümlerini dennedim ama her seferinde geçerli bir medya takın diyor.duo 11 e nasıl format atılır detaylı şekilde anlatacak biri varmı?

ilk mesajda wndows8 kurulumu var, takıldığınız yerler olursa yardımcı olalım
  • flash player kuramıorum vıdeolar ızlenmıo halıyle sızdede aynı sorun oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: belinelli

flash player kuramıorum vıdeolar ızlenmıo halıyle sızdede aynı sorun oldumu?

64bit windowslarda bazen hatalı kurulum olduğunda, registryden temizlemek gerekiyor, tekrardan temiz kurulum istiyor, biraz zahmetli

google chrome u denediniz mi, chrome kullanıyorum flashlar sorunsuz açılıyor
  • benim klavyedeki optik farem çalışmıyor 2 gündür, klavyedeki farenin sağ sol tuşları da çalışmıyor.. bir yerden kiilitlemiş olabilir miyim? bir ayar mı var bunun?
  • quote:

benim klavyedeki optik farem çalışmıyor 2 gündür, klavyedeki farenin sağ sol tuşları da çalışmıyor.. bir yerden kiilitlemiş olabilir miyim? bir ayar mı var bunun?

Sol alt köşede CTRL ve ALT tuşlarının arasındaki Fn tuşuna basılı tutup F1 e bastığıızda mouse u kapatıp açabiliyorsunuz, belki bu şekild yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz

aynı Fn tuşu, SAĞ ok ve YUKARI ok tuşunun ortasında da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

benim klavyedeki optik farem çalışmıyor 2 gündür, klavyedeki farenin sağ sol tuşları da çalışmıyor.. bir yerden kiilitlemiş olabilir miyim? bir ayar mı var bunun?

Sol alt köşede CTRL ve ALT tuşlarının arasındaki Fn tuşuna basılı tutup F1 e bastığıızda mouse u kapatıp açabiliyorsunuz, belki bu şekild yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz

denedim, değişiklik yok, yine de çalışmıyor.. sadece optik fare çalışmasa bozuldu diyeceğim ama, hem optim fare hem de klavyedeki space in altındaki farenin 3 tuşu da çalışmayınca yanlış bir yere bastım heralde dedim ama bulamıyorum hiçbir şey.. fn+f1 i denedim değişmedi yani :)

• quote:

quote:

quote:

denedim, değişiklik yok, yine de çalışmıyor.. sadece optik fare çalışmasa bozuldu diyeceğim ama, hem optim fare hem de klavyedeki space in altındaki farenin 3 tuşu da çalışmayınca yanlış bir yere bastım heralde dedim ama bulamıyorum hiçbir şey.. fn+f1 i denedim değişmedi yani :)

sağ alt köşede farenin programı var, yerleşik işaret aygıtı diye, o program çalışıyor mu kontrol ediniz

eğer o program yok ise, sony vaio control center progrramını tekrar yükleyin geri gelecektir, aşağıda ekran görüntüsünü koydum, buradan da fare yi kapatıp açabiliyorsunuz

Sony Vaio Duo 11 Kullanıcılar Kulübü :::::::::::::::::::::::::::

• quote:

quote:

quote:

quote:

sağ alt köşede farenin programı var, yerleşik işaret aygıtı diye, o program çalışıyor mu kontrol ediniz

eğer o program yok ise, sony vaio control center progrramını tekrar yükleyin geri gelecektir, aşağıda ekran görüntüsünü koydum, buradan da fare yi kapatıp açabiliyorsunuz

orada da bir sorun görünmüyordu.. sistem geri yükleme yaptım, düzeldi şimdi.. :)
    teşekkür ederim yine de..

• arkadaşlar bu ürünün haswell li modeli çıkacak mı? bilgisi olan var mı?
  • benim merak ettiğim bir konu var.. kalemin yanındaki iki tuş ne işe yarıyor? :)
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.