Şimdi Ara

SONY TR ve KVK SKANDALI (Sonuca bağlandı tüketici haklı bulundu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
3
Favori
13.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ARA KARAR VERİLDİ

şeklinde bildirim var internet sitesinde...

Sizce ne olmuştur?
    SONY TR ve KVK SKANDALI (Sonuca bağlandı tüketici haklı bulundu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray_dx -- 15 Haziran 2017; 21:3:21 >
  • Sırf servis kalitesi yüzünden sony telefon almak istemiyorum. Sony z2 z3 ve z5 kullanmış biri olarak kvk servise işim düştü 2 ay telefonsuz kaldım. Bi hopörlör yapamadılar. Sorun sesi çok az çıkıyodu. Telefonu tamir edildi dediler. Telefonu almaya gidiyorum. Ses aynı bu sefer kamera bozmuşlar. Netleme yapmıyo. Bunlara kuyruğunu kaptıran yandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonucu merak ediyorum Koray Bey. Umarım sizi mest eder.

• Bu kvk kartal artık sıkmaya başladı... Benımde 2 ay önce z1 cihazımı mahvettiler... Ücretli pil değişimi için gönderdim yapıldı geldi... 3-5 gun sonra aşırı ısınmalar ve kapanmalar başladı.. Tekrar gönderdim..Onarım sağlandı diyerek geri döndü... 3.kez aynı şekilde aşırı ısınmalar devam ettiğinde tekrar gönderdim..Ve kvkteknik servis sorgu sayfasında Anakartın yandığı ve tamır bedeli olarak 421 TL istendiği gördüm... Telefonlara çıkmıyorlar, sony tr müşteri hizmetlerini defalarca aramama ragmen bir çözüm bulanmıyorlar, Hakem heyetine basvurdum sonuc beklıyorum... insanların cihazlarını mahvedip geri gönderiyorlar.. Distribütörün bu servisle artık çalışmaması lazım ...
  • Karar çıktı.

Fatura bedelinin tarafıma ödenmesine karar verilmiştir. Yani ücret iadesi alma hakkım doğmuştur.
  • Hadi hayırlı olsun hocam Zafer sizin inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: koray_dx

Karar çıktı.

Fatura bedelinin tarafıma ödenmesine karar verilmiştir. Yani ücret iadesi alma hakkım doğmuştur.

Hayırlı olsun uzun uğraşlar sonucu da olsa hakkınızı alacağınıza inanıyordum nitekim öyle de olmuş.Şuan abimde m5 var ve sıcaktan telefonun arka kapağı açıldı.Telefon çok ısınıyor ve şarjı bir anda bitiveriyor.Bakalım ücreti iadesini kabul ettirebilecekmiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray_dx

Karar çıktı.

Hadi geçmiş olsun. Bir öneri olarak kararın A3 çıktısını alıp rulo halinde sony merkeze ve servise gönderebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler
    bunun böyle olacağını kvk ve sony'de çok iyi biliyor ama saçmalamayı seçtiler.

Bu arada sony merkez'e neden göndermemi önerdiniz :)
  • Bilirkişi tarafından incelendi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendallRoy -- 21 Temmuz 2017; 16:4:51 >
  • incelendi , bilirkişi ve heyet lehime karar verdi.
  • Ve film sona erdi.
    SONY TR ve KVK SKANDALI (Sonuca bağlandı tüketici haklı bulundu)SONY TR ve KVK SKANDALI (Sonuca bağlandı tüketici haklı bulundu)

• Geçmiş olsun dostum KVK'dan bir cacık olmaz, o yüzden Teleservice'e veriyorum ben genelde, ha ikisi de aynı haltın mercimeği fakat Teleservice'den memnun olanların sayısı kesinlikle KVK'dan daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 3 Ağustos 2017; 18:42:24 >
  • mükemmel bir azim örneği sergilemişsiniz tebrik ediyorum

• Teşekkürler

Komikler ama

SONY TR ve KVK SKANDALI (Sonuca bağlandı tüketici haklı bulundu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray_dx -- 6 Ağustos 2017; 14:44:44 >
  • koray_dx K kullanıcısına yanıt
    Para iadesi kararında cihazı verip paranızı geri mi alıyorsunuz nasıl oluyor bu süreç

• evet tam da öyle olacak.. ancak benimle kontak kurmaları gerekiyor. Kurmazlarsa icraya verme hakkım var.

Bekliyorum bakalım.

Beylerin keyfi gelmemiş..
  • koray_dx K kullanıcısına yanıt
    Çok güzel oldu içimin yağları eridi!
  • Calisan telefonumu bozdular ve bozuk sekilde gonderdiler garantiside kargodan gelirken bitti yapacak bisey yok diyolar 5 kere gonderdim 5 indede telefonumu yapamadilar garantim bitti bu esnada yep yeni telefon cizik yok hata yok calismiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

Sırf servis kalitesi yüzünden sony telefon almak istemiyorum. Sony z2 z3 ve z5 kullanmış biri olarak kvk servise işim düştü 2 ay telefonsuz kaldım. Bi hopörlör yapamadılar. Sorun sesi çok az çıkıyodu. Telefonu tamir edildi dediler. Telefonu almaya gidiyorum. Ses aynı bu sefer kamera bozmuşlar. Netleme yapmıyo. Bunlara kuyruğunu kaptıran yandı.

Aynisi basima geldi kamera yuzunden gonderdim.tefonu 5 kere yaptik dediler bu sefer telefln hic acilmiyor yapamamislarda bozup.gonderdiler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.