Şimdi Ara

Sony, The Last of Us Part II'nin Bruce Straley Tarafından Yönetilmeyeceğini Doğruladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: AntiClon

geçen ps3 aldım içinde yüklüydü 1 saat oynadım sıkıldım ve sildim beğenmedim beğenmek zorundada değilim mecbur değilim... şimdilerde uc3 oynuyorum ve çok keyif alıyorum hemen ardından mgs5 oynicam sonra evil withen falan.....

Öyle tabii Uncharted gibi 10 çeşit silah ve yüzlerce mermi içinde seçim yapmak veya Drake ölmek üzereyken 3 saniye saklanınca turp gibi olmak varken kısıtlı silah, mermi ve sağlık ekipmanlarıyla 1 merminin bile hesabını yaparak oynamak sıkar tabii. Yalnız Uncharted'ı 10 yaşında çocuk bile rahat bitirirde Last of Us yusuf yusuf ettirir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MALTHAEL

Bu tür oyunlarda aksiyon olunca ben soğuyorum oyundan . Atmosfer zaten aksiyona uygun değil gerilimin hakim olduğu , insanı çaresiz hissettiren bir havası var oyunun . Aksiyon en son aranacak şey olması lazım bu oyunda .

Aksiyon isteyen Uncharted oynasın .

Aynı bende senin gibi düşünüyorum, Last of Us'ı Uncharted oyunundan ayıran ve benim için iki gömlek üste çıkaran müziğinden atmosferine kadar hüzün ve çaresizliği fazlasıyla hissettirmesidir. Uncharted gibi yerde 5-6 çeşit silahtan hangi biriyle savaşacağımı seçmek veya karakter ölmek üzereyken 2-3 saniye saklanınca tamamen iyileşmek gibi bana göre bir oyunun değerini düşüren özellikler olmadığı için üst düzey bir oyundur benim için. O yüzden Uncharted gibi aksiyon ağırlıklı yapmayı düşünüp Last of Us'ın özünü hiçe sayarlarsa güzelim oyuna yazık ederler. Ayrıca ikinci oyunun ana teması ''nefret'' ise ve Ellie ''teker teker hepsini öldüreceğim'' diyorsa onu bu kadar sinirlendirecek tek şey Joel'in ateş böcekleri örgütünce öldürülmesidir. Yeni yönetmenin hikaye anlatımına ve oynanışa çok önem vermesi gerek.

• TLOU2 normalde 2017 de çıkacaktı ama Uncharted 4 çıkacak diye naughty dog başlamasınlar demişti o nedenle daha geç başladılar bir de oyun motorunu güncellediler onun da bir zahmeti var tabi :) sonuçta 2018 de çıkacak
  • Yeni yonetmen falan yok neil druckman tek basina yonetecek ve bu adam uncharted 2 ve ilk last of us oyunuyla kendini kanitlamis zaten. Oyun yine bomba gibi geliyor merak etmeyin yani.
  • Joel yoksa bende yokum sahsen. Oyle baba bir karakteri al sen oyundan git bize bakicilik yaptigimiz kizla devam et. Kizla butun dusmanlari tek tek avlicaz joel da sadece hayal olarak ellie e eslik edecek ve ona guc verecek ben video dan bunu anladim. Arada gecmise gidip arada kalan zamanda neler oldugunu gorucez, burada joel uda yonetiriz ama ne fayda 2. oyunda ana karakterimiz ellie olacaksa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Joel yoksa bende yokum sahsen. Oyle baba bir karakteri al sen oyundan git bize bakicilik yaptigimiz kizla devam et. Kizla butun dusmanlari tek tek avlicaz joel da sadece hayal olarak ellie e eslik edecek ve ona guc verecek ben video dan bunu anladim. Arada gecmise gidip arada kalan zamanda neler oldugunu gorucez, burada joel uda yonetiriz ama ne fayda 2. oyunda ana karakterimiz ellie olacaksa.

Sen oynama
  • Aksiyona ve nefrete hayir diyoruz. Ve su kizin ortalikta rambo gibi dolasmasini istemuyoruz. Bu seri benim icin ilk oyunda bitmisdir. H
    Birakin guzel keyif olarak kalsin
  • Bu arada asıl olay Neil Druckmann da sanırım tek patron yapmak istemişler kendisini

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Aksiyona ve nefrete hayir diyoruz. Ve su kizin ortalikta rambo gibi dolasmasini istemuyoruz. Bu seri benim icin ilk oyunda bitmisdir. H
    Birakin guzel keyif olarak kalsi

Kız 19 yaşına gelmiş rambo olucanı sanmıyorum muhtemelen düşmanlarla yüz yüze bile kapışamıycak ve stratejik yapısını koruyacaktır

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.