Şimdi Ara

Sony tarihi kâra ulaşabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yıl oldu 2020 japonların kafası hala 90'larda ve hala 90'larda geliştirdikleri teknolojilerin ekmeğini yiyorlar. Sadece telefon değil. Bilgisayardan arabaya her konuda. Teknoloji konusunda güney kore artık 21. yy'ın japonyası konumuna geldi.
  • Sony =Kalitedir, Güvendir. Bazı firmalar gibi ortalık malı değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Batmasını ıstediğim tek firma umarım bir gün iflas ederler.

niye xbox satmıyor diye mi ?
  • Telefon konusunda tasarımcılar resmen yatıyorlar.Yattıkları yerden para yiyorlar.

• Sony tarih yazıyor, Microsoft fanatikleri ağlıyor...

Bu gidişle yakın bir dönemde Microsoft'un oyun bölümü kapanır, böyle bir rakibin karşısında rekabet etme imkanı yok maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 26 Nisan 2017; 18:59:35 >
  • Xperia telefonları en çok servise giden telefonlardan birisi. Xperia XA telefonum 4 kez servise gitti ve hâlâ sorunlu.

Doğrudur, inovasyon konusunda üstüne yok. Kalite konusunda Xperia hariç diğer departmanları harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendallRoy -- 25 Nisan 2017; 9:45:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony candır can.

• türksatta şifresiz bedava yabancı sinema-dizi kanalı kurdular daha ne olsun
  • sony çok cimrileşen bir firma oldu !
    eskisi gibi prototip geliştirme konusunda çok cimri !
    yeni bir teknoloji üretmiyor ! varsa yoksa piyasada var olan ürünlerin daha profesyonel beklentisi olan paralı müşterisi ne bekler odaklı bir hedef çalışması var ! özellikle profesyonel kamera ekipmanları konusunda daha fazla ortada !

• Telefon geliştirme konusunda zayıflar.piyasayi okuyamiyorlar.tv olmadı.laptop iyiydi onu da kapattılar.sinema,oyun,konsol,sensor ile yürütüyor.ama telefon işine daha agirlik vermeli.ses sistemlerinde de çok sattığını sanmıyorum

• sony nin her ürünü kaliteli ve insanı üzmeyecek nitelikte.sony bir çok dalda ürüne sahip olsa da hiç birinde en iyi ürünü veren marka konumunda değil.tv,müzik seti,kulaklık,walkman,oyun konsulu,pc,dvd player,telefon,fotoğraf makinesi vs.. vs....bu kadar fazla ürün gamına sahip olup kaliteyi korumak da büyük başarıdır.şahsıma ps4 haricinde (o da god of war etkili) başka sony markası ürün almam.asıl sebebi de pahalı olması.güzel ürünler çok pahalıya satılıyor.

• Dünya çapında bilmem ama,

Sony imajını Türkiye'de batıran teleservis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 25 Nisan 2017; 19:24:59 >
  • 90 lı yıllarda kulladığım walkman'inden playstation 1 açılış ekranına 2008 de yaptığın parmak izi okuyuculu dokunmatik ekranlı windows98 li tablettine sayamayıyacağım anılar bıraktın bende şuanki haline kahroluyorum

• Kültürel teknoloji şirketi. Bir kültür ve ideal süreklilik üzerine yürüyen bir şirket. Ama son dönemde özellikle Android'in amele kreasyonu furyasından çok kötü etkilendi. Uyum sağlayacağım diye rezil olacaklardı. Android Sony'yi bitirebilirdi. Mp3 çaların çıkış yaptığı yıllarda hiçbir müzik çalarına sahip olamamıştım pahalı olduğu için. Çok iyi hatırlıyorum. Özellikle USB çubuk tarzı MP3 çalarlarına hastaydım. Sony bir teknoloji kültürünü temsil ediyor. Ve ürettikleri ne varsa genelde öncüsü oldukları ürünler. Walkman kültürü gibi. Çizgileri kendine özgü.

• quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Dünya çapında bilmem ama,

Al benden de o kadar . Mobil cihazlarda Teleservis yüzünden ben de sonyden vazgeçtim. Şikayet de ettim ama herhangi bir şey olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Dünya çapında bilmem ama,

Al benden de o kadar . Mobil cihazlarda Teleservis yüzünden ben de sonyden vazgeçtim. Şikayet de ettim ama herhangi bir şey olmadı

Yok ya umurlarında değil.
    ben o kadar uğraştım sonunda twitter destek oldu bana. başka ulaşabildiğim kimse yoktu.

https://teknoseyir.com/blog/ikinci-el-telefonlarda-hakem-heyeti-ucret-iadesi-sureci

• xa, xa ultra gibi cihazlarında kullandığı mediatek chiplerle ilgili sıkıntıları mevcut...

• eskiden sony z3comapact kullanırdım telefonumu kaybettim gittim iphone6s plus aldım ancak 1 sene dayanabildim apple a . şimdi sony xperia xz kullanıyorum . gayette çok iyi bir telefon . andoridlerin kralı sony. daha dün 500 mb lık güncelleme geldi . android 7.1.1 e yükseltti . 3 sene çıkartsın yeter bana .

• Microsoft inanılmaz teknolojiler getirdi. DRM ve 24 saatte online check olayının kıymeti bilinmedi. 300.000 server cloud gücü, dx12, esram, Scorpio, harici power supply, skype vs. benzersiz teknolojik gelişmeler. Bu sebeple Xbox One satışlarda PS4'ü duman etti. Sony hala 1980lerin betamax teknolojisini kafasından atamamış bir şirket. Bu sebeple PS4'te komik satış rakamlarına ulaştılar. Ayrıca cimbomlular lig tv yerine klima alsalar daha iyi olur.
  • Şaşırttı, Sony ve htc zararda yarışırdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.