Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
41
Favori
191.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanımÜşüdü

Cihazın fiyatı nekadar

antalya sony shopdan 1.250 tl ye 8 taksit aldım (2 ay ertelemeli) ayrıca 12 ye kadar da bölüyolardı :)
  • Hmm tutulmuştur herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane.1907

quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

herkese selam,

sayenizde cumartesi günü 16 gb 3g li modeli alarak aranıza katıldım.
    çocukluğumdan beri sony hayranı olmam ve sizlerin yorumuyla karar verdiğim için de çok memnunum ve sizlere de tekrardan çok teşekkür ederim.
    tablet konusunda biraz cahil olduğum için arada saçma soru sorarsam şimdiden özür dilerim.

herkese iyi akşamlar

Öncelikle aramıza hoşgeldin ve hayırlı olsun Soru sorudur saçması olmaz yanlız ilk incelememizi ve gerekli programlar ile ilgili ilk sayfayı okursanız daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olabilirsiniz

teşekkür ederim 36 yaşında olmama rağmen hayatım da 2. kez bi foruma sayenizde üye oldum :) ilki de Fenerbahçe antu.com forumu :)

almadan önce 1 ay boyunca sayfaları çok detaylı inceledim daha önce cevaplanmış soruları sormayacağımdan emin olabilirsiniz :)
    zaten 4 gündür sayenizde çoğu şeyi hallettim gibi :)

DH gerçekten güzel forumdur. Hep birlikte hepimizin tabletinin en güncel ve sorunsuz kalmasını sağlayacağız Aynı filmlerdeki gibi saatlerimizi ayarlayalım

Umarım pişman olmassınız olacağınızı sanmıyorum ama :) eski sorulardanda sorabilirsiniz :)))) sadece eski soruların sorulmamasındaki amacımız arka sayfalarında incelenmesi yoksa yeni almışşınız soracaksınız tabi zaten hepsini incelediğinize göre sorun yok benim söylediğim incelemeden soru yazanlara

Sorunuz olursa bekleriz hayırlı olsun tekrardan

• dh da gerçekten aradığım çok şeyi buluyodum ve tüm bilgilere ulaşıyordum

emin olun siz bile yazdıklarınızı benim kadar okumamışsınızdır :))

fanatik bir sony hayranı olarak memnun olmamam gibi bir ihtimal veremiyorum kendime. ayrıca sadece gösteriş için o elma logoyu alanlarada çok kızıyorum
  • quote:

dh da gerçekten aradığım çok şeyi buluyodum ve tüm bilgilere ulaşıyordum

fanatik bir sony hayranı olarak memnun olmamam gibi bir ihtimal veremiyorum kendime. ayrıca sadece gösteriş için o elma logoyu alanlarada çok kızıyorum

küçüklüğümden beri bende sony ye hayranlık duyuyorum ve imkanım oldukça sony ürünleri kullanıyorum kalem pil dahil Konu dışı olacak biraz ama Sıcak Fırsatlar kısmı var orada yiyecekten giyeceğe herşeyde ne ucuzluk varsa haber veriliyor orayıda boş geçmeyin derim

Elma konusuna gelince gösteriş ve aynı malzemeden varken parayı çöpe atmak bu lafım kesinlikle benim görüşümdür isteyen katılır

• quote:

quote:

küçüklüğümden beri bende sony ye hayranlık duyuyorum ve imkanım oldukça sony ürünleri kullanıyorum kalem pil dahil Konu dışı olacak biraz ama Sıcak Fırsatlar kısmı var orada yiyecekten giyeceğe herşeyde ne ucuzluk varsa haber veriliyor orayıda boş geçmeyin derim

Elma konusuna gelince gösteriş ve aynı malzemeden varken parayı çöpe atmak bu lafım kesinlikle benim görüşümdür isteyen katılır

sony bir ayrıcalık ve tarzdır bence
    sıcak fırsatlar kısmını bilmiyodum mutlaka inceleyeceğim bilgi için tşkr ederim
    elma konusu malesef sadece gösteriş konusu olmuştur ülkemizde. gerekli gereksiz herkesde o marka. bakıyosun adam sadece telefonu aramak için kullanıyor ve face,tweet gibi sayfalara girmek için o telefonu alıyor. adamın işi ile alakası yok o kadar para veriyor

• quote:

quote:

Fiyat olarak da aralarında çok bir fark yok hani.

• sony daha pahalı olsa yine sony alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roseblood

quote:

quote:

Fiyat olarak da aralarında çok bir fark yok hani.

İpad2 yine de pahalı tabi haklısınız aslında çok aşırıda bir fark yok ama jailbreak işleminden sonra ipad de kasmalardan sözetti bir arkadaş sony de en azından jailbreak sorunu yok crackli uygulama oluyor kullanıyorsun tabi tercihler kişiden kişiye değişir saygım sonsuz

• quote:

quote:

quote:

sony bir ayrıcalık ve tarzdır bence
    sıcak fırsatlar kısmını bilmiyodum mutlaka inceleyeceğim bilgi için tşkr ederim
    elma konusu malesef sadece gösteriş konusu olmuştur ülkemizde. gerekli gereksiz herkesde o marka. bakıyosun adam sadece telefonu aramak için kullanıyor ve face,tweet gibi sayfalara girmek için o telefonu alıyor. adamın işi ile alakası yok o kadar para veriyor

+1 kstılıyorummm

• Utkucum Sony kullandığımı biliyorsun fakat arada fiyat farkı yok o kadar ama sana jailbreak olayında katılmıyorum zira Ipad2'ye JB yaptık gayet güzel ne kasma ne de pil sorunu var.
  • http://www.theverge.com/2012/1/24/2729508/sony-tablet-android-4-upgrade-spring

İlkbaharda alacakmışız ICS güncellemesini. Şubat yalan oldu. Sürprizler de olacakmış bu güncellemede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 25 Ocak 2012; 8:23:47 >
  • Öncelik aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgelniz, yeni cihazınız hayırlı olsun.

Utku giriş sayfasnıı güncellemen güzel olmuş. Emre, arkadaşımızın yazdığı task killer la ilgili bir yazı vardı onuda eklersek güzel bir bilgi olur.
  • ben ereyondan kargo dahil 12 taksitli 1.202 ye almıştım.sanırım daha düşüğü yok..(banka kart provizyonu için 1 gün bekledi 2.gün elimdeydi..) kılıfı 45 e, kalemi 10 a, 3 adet film yani ekran koruyucuyu da 20 liraya gittigidiyordan aldım. klavye düşünmüyorum orjinallik kaybolur diye.yoksa gözden çıkardığım netbookta da klavye vardı.android marketten de sürekli bir şeyler yüklüyorum ücretsiz..makinam daha da kullanışlı olmaya başladı. ipad2 ile sony arasında kararsız kalmıştım, şu ana kadar çok memnunum makinamdan.
  • Kulübünüz ve cihazlarınız hayırlı olsun beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolianbull

ben ereyondan kargo dahil 12 taksitli 1.202 ye almıştım.sanırım daha düşüğü yok..(banka kart provizyonu için 1 gün bekledi 2.gün elimdeydi..) kılıfı 45 e, kalemi 10 a, 3 adet film yani ekran koruyucuyu da 20 liraya gittigidiyordan aldım. klavye düşünmüyorum orjinallik kaybolur diye.yoksa gözden çıkardığım netbookta da klavye vardı.android marketten de sürekli bir şeyler yüklüyorum ücretsiz..makinam daha da kullanışlı olmaya başladı. ipad2 ile sony arasında kararsız kalmıştım, şu ana kadar çok memnunum makinamdan.

ereyonda satılan sony lerin garantisi ne hocam ?
  • ithalatçı firma idi sanırım, akşam eve gittiğimde bakmam lazım ona göre cevap vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üsküdar Gerçekleri -- 25 Ocak 2012; 14:13:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roseblood

Utkucum Sony kullandığımı biliyorsun fakat arada fiyat farkı yok o kadar ama sana jailbreak olayında katılmıyorum zira Ipad2'ye JB yaptık gayet güzel ne kasma ne de pil sorunu var.

yok dostum biliyorum.o ipad2 olayını ben kullanmadım birkaç arkadaşın yorumunu aktardım.ipad ayrı bir olay androidle çok farklı özellikle ios
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMeR

Kulübünüz ve cihazlarınız hayırlı olsun beyler.

teşekkürler dostummmm
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.