Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
41
Favori
191.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaşLar merhaba tablet s 4.1.1 için güncel root rehberi ve linki atacak biri varsa çok yardımcı olmuş olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hemen elimden çıkarmak için piyasa değerinin çok altında sattığım Elecom Shell Cover Sony Xperia Tablet Z Kılıfı Şeffaf ve Silikon kılıf bulunuyor.

Orjinal ve kutuludur. İsteyene daha detaylı ürün barkod ve tedarikçi koduyla birlikte ürün fotoğraflarını yollayabilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-elecom-shell-cover-sony-xperia-tablet-z-kilifi-seffaf-206215258/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-elecom-silikon-sony-xperia-tablet-z-kilifi-siyah-206215106/detay/

trabzon'a yakın bir çevredense kargo ücreti düşeceğinden az da olsa indirim uygulanır.

• Merhaba arkadaşlar,

Resmi distrübitör tarafından 2 yıl garantisi bulunan orjinal elecom markalı kılıfları pazarlıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-elecom-shell-cover-sony-xperia-tablet-z-kilifi-seffaf-206215258/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-elecom-silikon-sony-xperia-tablet-z-kilifi-siyah-206215106/detay/

%50 indirimli ve ücretsiz kargo :) İlgilenenler inceleyebilir.

• Sony tablet sarj aleti sony servislerinden çok daha uygun fiyata bulunur

• 35mutlu35 Merhaba elinizde bulunan Sony sarj aletini satın almak istiyorum.bendede aynı alet var azılı ama bana lazım olan sadece ucundaki aparat.eger isterseniz satın almak istiyorum.mail adresinden bana ulasirmisiniz ....ademakyuz6161@gmail.com.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar tabletS SGPT1211 modeli icin sarz aleti veya usb kablosu gerekmektedir. Elinde olan satmak isteyen veya tedarik edebilecegim bir yer bilen varsa ve yardimci olursa cok sevinirim. Set olarakta alabilirim buradan mesajla haberdar etmeniz yeterlidir simdiden tsk ederim...

• anthor A kullanıcısına yanıt
    Stand satildimi acaba? Tarih baya eski ama cbp atarsaniz sevinirim.

• Xperia z4 tableti bekliyorum 4 gözle Türkiye'ye girişini.

• Arkadaslar android surumu 4.0.3 den daha yeni bir surume yukseltebilirmiyiz?

• tablet s için rom var mı acaba 4.0.3 den daha iyi olan
  • Arkadaslar biliyorum burasi sony tablet kullanicilari kulubu, kimse de kolay kolay yogurdum eksi demez ancak samimi fikrinizi sormak istiyorum sony tabletlerden memnun musunuz? Ben ipad 2 kullanicisi olarak tabletimi yenilemeyi dusunuyorum ve xperia z4 tablete tam anlamiyla vuruldum. Ancak android olmasi beni dusunduruyor ve tabi fiyati. Sizce almaya deger mi yoksa daha ucuza ipad 2 air mi almaliyim? Yanitlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

• Arkadaşlar eski Xperia Tablet S'imi canlandırmak istiyorum. Bu cihaza root ya da başka bir yolla Android 5.1 yüklemek mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaslar biliyorum burasi sony tablet kullanicilari kulubu, kimse de kolay kolay yogurdum eksi demez ancak samimi fikrinizi sormak istiyorum sony tabletlerden memnun musunuz? Ben ipad 2 kullanicisi olarak tabletimi yenilemeyi dusunuyorum ve xperia z4 tablete tam anlamiyla vuruldum. Ancak android olmasi beni dusunduruyor ve tabi fiyati. Sizce almaya deger mi yoksa daha ucuza ipad 2 air mi almaliyim? Yanitlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

Ben memnun degilim

• arkadaşlar kimsenin elinde tablet S kalmadımı 4.0.3 üstü bir sürüme güncellemek için neler yapmak gerekir ?
    zanında cep tel w810 için yıllarca destek vardı bu niye böyle yetim kaldı anlamış değilim..
  • Arkadaşlar merhaba.
    Bu sim kartı taktığımız cihaz içinden çıkan siyah yuva kırıldı sonunda nerden bulabilirim acaba. Aradım bulamadım. sony bir daha yanaşırsam....

• Decomplier kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım hiç uğraşma ben alalı iki sene oldu aldığuma bin pişmanım. Para resmen çöpe gitti. Servis yok. Tamirat yok. Güncelleme yok. At arabası niyetine kullanmalık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnr60

Arkadaşım hiç uğraşma ben alalı iki sene oldu aldığuma bin pişmanım. Para resmen çöpe gitti. Servis yok. Tamirat yok. Güncelleme yok. At arabası niyetine kullanmalık..

sorma kaliteli olsun sağlam olsun diye bi dünya para verdik onun dörtte biri fiyatına satılan isimsiz tabletler bile daha kullanışlı ve destekli yazıklar olsun sony'ye!
  • Yedek parçası da servis dışında yok. Serviste metropol şehirlerde parçası var. Ben bir haftadır sim kart yuvası bulamadım. Sürümü berbat zaten. Şarjı yarım gün gidiyor 20 saatte şarz oluyor.

• Nerde parçası var istanbulda şarz kablosunu bulamıyorum

• S.a benim şarj aletim kayboldu sony s 111 tabletimi usb den şarj edebilir miyim? Bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.