Şimdi Ara

Sony Surround Ses Sistemi Destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 yıllık bir Sony ses sistemim vardı, yaklaşık 3 yıldır kullanılmıyordu bir köşede öylece duruyordu. Dedim bir çalıştırayım alırken iyi para vermiştik. Bu alet o zamanın ilk kablosuz cihazlarındandı. Kablosuz dediğim çok ilkel bir şey, sadece ön-arka hoparlörler arasında kablo yok. Önde ana oynatıcı var, arkada ayrı bir reciever var. Bu arkadaki reciever ilk taktığımda çalıştı, ksusrsuz bir şekilde tüm sistem çalışıyordu. Sonraki gün arka taraftan ses gelmedi, baktım recieverın ışığı yanmıyor, hoparlörlerde sıkıntı yok, ön taraf kusursuz sadece reciever. Biraz araştırdım Türkiye'de aynı model recieverı asla bulamadım, ancak başka modelleri var. Çalışır mı acaba başka model surround arka reciver alıp taksam? Yarın yine de servise götüreceğim.Sony Surround Ses Sistemi Destek

Cihaz özellikleri:
    Surround Sistem Model: BDV-IZ1000W
    Arka Reciever: TA-SA200WR
    Diğer Model Recieverlar: TA-SA100WR/300WR/500WR

Diğer model recieverların S-Air Kartı daha farklı gözüküyor bu arada. Farklı kartlarla çalışır mı bilemedim.

Sony Surround Ses Sistemi DestekSony Surround Ses Sistemi DestekSony Surround Ses Sistemi DestekSony Surround Ses Sistemi DestekSony Surround Ses Sistemi Destek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.