Şimdi Ara

SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
867
Cevap
33
Favori
52.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkezde bu sorun varmı çözüm yolu bulan satıcı veya servisle irtibat kuran oldumu hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycar

Herkezde bu sorun varmı çözüm yolu bulan satıcı veya servisle irtibat kuran oldumu hiç
    osmc forums
    Sony AVR STR-DN1080, clicks/pops doing jumps/skips while Atmos+DD+ playback
    https://discourse.osmc.tv/t/sony-avr-str-dn1080-clicks-pops-doing-jumps-skips-while-atmos-dd-playback/89228/32

Burada bazı şeyler deneyerek çözüm bulanlar var.

Sanırım kronik bir sorun ama denemekte fayda var. Fw sürümünü de kontrol edip güncelleyin.

• Arkadaşlar Sony avr kullanan birisi olarak. Sony artık avr üretmeyecek mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Arkadaşlar Sony avr kullanan birisi olarak. Sony artık avr üretmeyecek mi?
    Şuan dondurulmuş vaziyette DN1080lerinize sahip çıkın.
    Onkyoda da aynı durum vardı 8k ile geri döndü ne kadar sürdürebilir Onkyo bunu göreceğiz sonuçta Sony kadar büyük firma değil. Ama Sony VAIO da olduğu gibi tamamen de çıkabilir zaman göstecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sony avr konusunda çok eski ürünlere ve tecrübelere sahip. Müthiş avr Ler çıkarmış bir firma. Bende de 4k 5 serisi giriş seviyesi avr si var memnunum. Bana yetiyor. Nagnat set ile sürüyorum.

• yuxeses kullanıcısına yanıt

üretmeye niyetleri olsa 1080 den sonra çoktan üretirlerdi görünen oki sony bu işi bırakacak

• odesy kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun. Müzik setleri,TV leri bir ara cep telefonu,avr leri ve volkmen... Sony başkadır başka. Yaklaşık 10 yıl önce hig-end bir avr çıkarmıştı zammına göre en üst avr si oydu sanırım. 5*** modeli isi sonu es ile bitiyordu.

• aycar A kullanıcısına yanıt
    AVR ye codec cozdure bilm3k icin klite codec yada benzeri programlar yukleyerek ozelliklerdensesin Avr tarafindan cozulecegi secenegini isaretlemeniz lazim

• str dn 1080 ile panasonic fullhd projeksiyon sahibiyim youtube da video acip pencere icerisi de izlerken sorun yok ama full scren yapinca goruntu gidiyor

• Merhaba

StrRemote Pro uygulaması için geliştiriciye fiyat ile ilgili mail attım. İndirim yaptı, 12.99 TL oldu. Bilginize.

play.google.com
    StrRemote Pro – for STR-DN1080, 1070, 1060, 860 - Google Play'de Uygulamalar
    https://play.google.com/store/apps/details?id=nz.dietrich.StrRemote.pro&hl=tr&gl=US
  • wertasd kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünmüşsünüz teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onkyo, pioneer avr bölümünü satın almamışmıydı, öyle hatırlıyorum sanki. Eğer öyleyse son durumda Onkyo ve pioneer olarak halen iki marka ile midevam edecek yoksa tek markaya mı dönecek bir bilginiz var mı?

• Pioneer Onkyo'yu satın aldı ve evet hala 2 farklı marka olarak üretime devam ediyorlar

• Dousk kullanıcısına yanıt

Pioneer mi onkyoyu aldı onkyo mu pioneeri?

• Pioneer Onkyo'yu diye biliyorum.

• Dousk kullanıcısına yanıt

şimdi bi nette bakim dedim wikide şöyle yazılmış.

"In March 2015, Onkyo purchased Pioneer Corporation's Home Electronics Corporation, which produces home cinema amplifiers, Blu-ray players and other AV products. In return, Pioneer took a 14.95% stake in Onkyo. The Ohtsuki family remained the largest shareholders of the company with an approximately 26% stake,[1] just above Gibson Brands, with a 16.5% stake.[3]"

en.wikipedia.org
    Onkyo - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Onkyo

• sasuta kullanıcısına yanıt
    Benim aklımda yanlış kalmış demekki. Teşekkürler :)

• Selamlar herkese
    Sony strdn1080 avr yi Bluetooth hoparlör ile kullanabilir miyiz özellikle koltuk arkasındaki surround olarak kullandığımız hoparlör malum heryerde kablo oluyor

• bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Maalesef

• selam, str-dn1080 avr'yi tavandan yansıtmalı atmos hoparlörler ile 5.2.2 veya 5.1.2 kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. dts:x dosyaları oynatırken atmos hoparlörlerden ses geliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.