Şimdi Ara

Sony Sp veya GMD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizce Sony Sp mi gmd'mi alayım?

Not:Görüntü kalitesi ve kamerası iyi olsun istiyorum bunlardan hangisinde aradığımı bulabilirim?

• Bence Xperia SP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laqopa -- 30 Ocak 2014; 16:08:10 >
  • sp teknosa da 1100 tl ye satılıyor. bütçenize göre şubatta çıkacak discovery elite i bekleyin derim. bırak sp yi z1 i bile tokatlayan bir tel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Discovery elite hakkında bir ön izleme bilgi varmı yeni duydum da :)
  • Fatih Bacak kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=87215413

• Xperia SP.nin bazı bariz sorunları var diğer telefonu bilmiyorum.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=87215413

+1
  • bariz sorunları mesela neler ?
  • Lg ve gmd gibi firmalar allahtan var. Yoksa piyasanin atesini kimse sonduremez. 2300 liralara telefon mu alinir? Ben o paraya sifirdan hardcore oyuncu kasasi toplarim

• GM Discovery Elite bekleyin..

• xperia sp alacaksanız önce 4.3 güncellemesi çıksın, biz güncellemeyi bir inceleyelim ona göre karar verin.
    gmd'nin ise 2'si çıkacak. Ona bakabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elite harbiden canavar olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enis_furkan

bariz sorunları mesela neler ?

xperia sp konu başlığına gir millet hiç memnun değil son sayfalarda sıkıntılardan bahsediliyor.aslında bende sp almayı düşünüyordum baya bir araştırdım bilmeden konuşmam
  • yukarıdakı bılmeden konusmayan arkadasa ıthafen....

dandık cın telefonun Turkıye gıbı bılıncsız telefon tuketıcılerının oldugu pazarda(kı aynı pazar samsunguda 1. yapıyor yanı oraan pay bıcılebılır aslında) nımetten sayılan çin malı telefonumsu cıhazın sadece SADECE BIR KISMININ,OZETI sayısındakı ornekleri..

Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD

• bunlarda gaza geldık alan ve bosuna onerıyorlar vb dıyen dıscovery ALIP KULLANMIS KISILER..

mod bıle sıteden saymıyor telefonu ama burdakı gm fanları tabı daha ıyı anlıyordur muhakkak telefondan
     Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD

• bunlarda 6-7 dıscovery tecrubesı olan kısı mesela
     Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD

• Sp ile gmd arasında kaldıysanız kesinlikle gmd öneririm fakat acelem yok dıorsanız elite
  • Bir xperia sp kullanıcısı olarak kesinlikle discovery i öneriyorum. Gmd 'nin ekranı daha iyi performanslar aynı, hatta şaşırtıcı şekilde oyunlarda gmd önde bir çok telefona göre. Sony 'nin saçma politikaları bu telefonu güncellemesiz bırakıyor vede. Yeni modeller rağbet görsün diye amiral gemisi olmayan modelleri güncellemesiz bırakıyor resmen. Sp nin ekranı fiyasko, kamera fiyasko. Gm'nin resvisi kötülemişler ama iyi olan servis yok resmen. Sony servisi de ekranı çizip yolladı arkadaşımda. Düşünmeden al gmd'yi pişman olmazsın. Ama hata yapıp 8gbliği aalma 16lığı al, zaten 50tl fark var aralarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

yukarıdakı bılmeden konusmayan arkadasa ıthafen....

dandık cın telefonun Turkıye gıbı bılıncsız telefon tuketıcılerının oldugu pazarda(kı aynı pazar samsunguda 1. yapıyor yanı oraan pay bıcılebılır aslında) nımetten sayılan çin malı telefonumsu cıhazın sadece SADECE BIR KISMININ,OZETI sayısındakı ornekleri..

Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD Sony Sp veya GMD

o facebook sayfası resmi bir sayfa değil telefonu kullanan kişiler tarafından kuruldu. onun haricindeki tüm seylerde senin gibi discovery dusmanlarinin hayal aletlerinin ürünü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.