Şimdi Ara

Sony Smartwatch Kullananlar! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
25.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum fakat kayışta sorun oluyormuş.Bu konu hakkında bir bilgi verirmisiniz?
  • arkadaşlar bendede smartwatch 2 var ayarlarda dil seçenekleri çıkmıyor nasıl Türkçe yapabilirim ekranda saat ve tarih nasıl gösterdebiliriz
  • Arkadaşlar, smartwatch 2 nereden aldığınızı veya nerelerden bulabileceğimizi yazarsanız çok sevinirim.
  • Torium sony centerdan. Aldim beylikduzu istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, Sony Center'ı aradım ben de stok sıkıntısı olsa da 1 adet bulabildim, gidebilirsem almayı planlıyorum.
  • merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım,SmartWatch 2 aldım kullanıyorum,alacak olan olursa siyah silikon kordonlusu tozları topluyo,onun dışında bi sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalindam -- 5 Ocak 2014; 12:33:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım,SmartWatch 2 aldım kullanıyorum,alacak olan olursa siyah silikon kordonlusu tozları topluyo,onun dışında bi sıkıntı yok

Ben de metal kordon aldım ancak metal olan da kolunuzda dönerken sürekli tüylerinizi sıkıştırıp çekiyor. :) Yani varlığını aralıksız hissettiriyor.

En yakın zamanda bir saatçiye gidip deri kayış alacağım, kayış ölçülerinin standart olması avantaj oldu.
  • bynedim kullanıcısına yanıt
    Metal kordon daha iyi olur düşünüyordum.evet kordonların standart olması güzel,şarjı kaç gün gidiyor sizde,benim 3. gün bitti bitecek
  • benimde 3 yada 4 gün gidiyor şarjı.

Siz nerden şarj ediyorsunuz peki. Bende 2000mah sarj aleti var. Cihaza zarar verirse diye korkuyorum.
  • bence 2000 mah uzun vadede bataryasının ömrünü kısaltır,zararlı bence,bluetooth kulaklığın şarj cihazı 500mah,buna kıyaslanırsa 2000mah 4 katı çok fazla..
  • Benim şarjım 2 günü tamamlıyor, sonrasında PC üzerinden USB kablo ile şarja takıyorum, şahsen baya yoğun kullandığımdan 3. gün içerisinde kapanıp saati görememek istemiyorum. Bu arada USB kablo ile yarım saatte şarj oluyor yani ekstra bir adaptör veya yüksek enerji kaynağına ihtiyaç duyulacağını sanmam.

Dediğim gibi metal kordon çok şık ama kişisel olarak metale olan alerjimden de dolayı deri kayış alacağım. Metal kordon boşa çıkacak tabi, ilgilenen olursa bana özel mesaj ile ulaşabilir.
  • şu rehberden alfabetik olarak armada olsaymış çok iyi olurdu,bu arada bynedim arkadaş Bluetooth kulaklık hangisini kullanıyorsun,yada kullanıyormusun?
  • Bluetooth kulaklık kullanmıyorum ama araç içi kullanımda özellikle çok ihtiyacım var. Google Wallet hesabım bir süreliğine kilitlendiğinden ücretli uygulamaları deneyememiştim, şu an açıldı ve arama cevaplamaya yarayan ücretli uygulamalardan biri ile bir bluetooth kulaklık alıp denemek istiyorum.

Eğer başarılı olursam buradan yazarım, marka uyum sorunu yaşamam umarım..
  • Arkadaşlar merhaba.

5-6 aydır SmartWatch'umu mutlu mesut kullanıyordum.

Ama Sony bu mutluluğumuza çomak soktu.

Cillop gibi çalışan Smart Music Player uygulamasını güncelledi. Güncellemez olaydı artık ne zaman telefon saate bağlanıyor direkt müzik çalmaya başlıyor.
    Saati uyku modundan bile çıkarsam bangır bangır müzik çalmaya başlıyor. Galiba müzik çalara erken bağlansın diye düşünmüşler ama daha beter etmişler, play tuşuna basmış olarak algılıyor her uyku modundan çıkışı.

Bu sorunu benden başka yaşayan var mı acaba?

Telefonum Sony Xperia U Android 2.3.7 cihazım SmartWatch 1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3406 project -- 13 Ocak 2014; 23:33:13 >
  • 3406 project kullanıcısına yanıt
    Bence Sony Xperia U cihazını güncelle(4.0.x),ben P kullanıyorum (4.1.1 ) gayet stabil..
  • bynedim kullanıcısına yanıt
    Evet,bencede Bluetooth kulaklıkla kullanılmasa bi anlamı kalmıyor,dediğiniz arama cevaplama xperialarda problem yolmuyor,farklı cihazlarda da play de ücretli uygulamar bunu sağlıyor,test etmeden de tam bilemeyiz tabi..
  • yalindam Y kullanıcısına yanıt
    iyi de ağustostan beri gayet stabil çalışıyordu.

ayrıca 4.0 sürümünü beğenmediğim için özellikle servise gönderip 2.3.7'ye dömdürmüştüm, 4 olunca 512 mb ram kaldırmıyor kasıyor.

sonuç olarak SmartWach'un music player uygulaması güncelleyince sapıttı telefonla alakası yok olayın.
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    Bende Lg g2 var sony smartwatch 1 almayı düşünüyorum uyumlulugunu netten araştırdım bulamadım siz uyumlu yazmışsınız alsam sorun yaşamam degil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert-27

Bende Lg g2 var sony smartwatch 1 almayı düşünüyorum uyumlulugunu netten araştırdım bulamadım siz uyumlu yazmışsınız alsam sorun yaşamam degil mi

android olduğu için sıkıntı yaşamazsın.
    çağrı gediği zaman yes veya no tuşu yalnızsa sony telefonlarla uyumlu, bir tek o özelliği kullanamazsın.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.