Şimdi Ara

Sony Smartwatch Kullananlar! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
25.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bugun aldım. Note 2 ile kullanıyorum. Call pro markette 2 dolar. Onun sayesinde gelen cagrilari cevaplayabiliyorsunuz. Oldukca begendim, markette uygulama sayisi oldukca fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart watch 2 nin ozelliklerini rom ile ekleyebilir miyiz bilgisi olan varmi ozellestirme ile ilgili

• Benim saat bozuldu. Hiç tepki vermiyor. Başına gelip çözümü olan. Yani güç tuşuna basıyorum şarja takıyorum ı ıhhh. Gerçi ne çözümü olacak zaten hepi topu tek tuşu var ama gene de sorayım. 1 haftadır yatıyor kenarda. Garantiye vereceğim yarın artık.

Fiyatı da uçmuş. Ben 120 liraya almıştım sanırım onu da karttaki puanları kullanıp almıştım yani. :D

SSD ( Solid State Disk - Katı Halli Disk ) den sonra verdiğim her kuruşa her bir peniye değecek ikinci sıradaki cihaz.
  • aldığım duyumlara göre smartwatch 2 nin fiyatı 399tl olacak

• Merhabar bugün smart watch 2 aldim adamin kolunda ki saat Turkceydi klavuzda telefonunuzun dili ne ise saatinde diki o olur diyor ama dil ingilizce ve degismiyor saatin kendi ayarlarında ki diller arasinda gecis yapilabiliyor sadece ve türkçe yok ne yapmam lazim acaba

• Nasil türkçe yapabileceği mi bilen yok mu ya

• arkadaslar ben smartwatch 2 aldım ancak su sıkıntım var tel çaldığında yesil ve kırmızı acma reddetme butonları yerine sadece kırmızı reddetme butonu çıkmakta ne yaptıysam basa cıkamadım sony dısında tel kullanıyorum lg g2 .smartwatch 1 vardı o uyumluydu bunda sıkıntı yasmaktayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

arkadaslar ben smartwatch 2 aldım ancak su sıkıntım var tel çaldığında yesil ve kırmızı acma reddetme butonları yerine sadece kırmızı reddetme butonu çıkmakta ne yaptıysam basa cıkamadım sony dısında tel kullanıyorum lg g2 .smartwatch 1 vardı o uyumluydu bunda sıkıntı yasmaktayım

Google Play'de Call Pro isimli program işinizi görür.. Smartwatch Sony harici telefonlarda çağrı cevaplamaya destek vermiyor.

SW2'yi nerden aldınız? Kaça patladı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

quote:

arkadaslar ben smartwatch 2 aldım ancak su sıkıntım var tel çaldığında yesil ve kırmızı acma reddetme butonları yerine sadece kırmızı reddetme butonu çıkmakta ne yaptıysam basa cıkamadım sony dısında tel kullanıyorum lg g2 .smartwatch 1 vardı o uyumluydu bunda sıkıntı yasmaktayım

Google Play'de Call Pro isimli program işinizi görür.. Smartwatch Sony harici telefonlarda çağrı cevaplamaya destek vermiyor.

340 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

quote:

hocam ben o programın pro sürümünü indirdim denedim S3 de ama görüntü kalitesi çok kötü tamam yeşil cevap verme seçeneği var ama kişinin resmi çıkmıyo mesela yada hazır mesaj gönderme tuşu yok öyle bi olay yok

• Smartwatch 2 tam uyumlu değil arkadaslar cevaplama modu vs yok sadece reddetme ve sessize alma var sony müsteri hizm.aradım hiçbir halt bilmiyolar sony e uyumlu dediler dedimki sitenizde 4.0 tum android teller ile uyumlu yazıyor o nedenle aldım dedim tık yok adamlarda guncelleme vs gelcekmişte vs vs hikaye yani

• Yakında bi güncelleme çıkar başka özeliklerde eklenir inş.
  • Bi gelişme güzel bi program bisey bilen var mi acaba paylasirsaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: masal_olduk

Akıllı saatimi vereli 1 ayı geçti.''Aksesuar değişimi için beklenmektedir'' diyor.Sony Center aracaılığı ile göndermiştim cihazımı ve yeni akıllı saatler gelmediği için yeni gelecek olan Smartwatch 2 ile değişim yapılacağı söylendi.Yurtdışı çıkış tarihi de sanırım 9 eylül.Türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer acaba?
    Sizce tüketici mahkemesine gidip para iademi mi isteyeyim yoksa yeni saati bekleyeyim mi?

Merhaba
    Sizin Smartwatch 2 ile değişim işi ne oldu? Değiştirdiler mi 2 ile?

• Selamlar arkadaşlar. Sony SW2 almayı düşünüyorum. İnternette birkaç sitede gördüm fiyat 500 civarı idi. Daha ucuza nasıl-nereden bulabiliriz (yurtdışı hariç) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peja

quote:

Akıllı saatimi vereli 1 ayı geçti.''Aksesuar değişimi için beklenmektedir'' diyor.Sony Center aracaılığı ile göndermiştim cihazımı ve yeni akıllı saatler gelmediği için yeni gelecek olan Smartwatch 2 ile değişim yapılacağı söylendi.Yurtdışı çıkış tarihi de sanırım 9 eylül.Türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer acaba?
    Sizce tüketici mahkemesine gidip para iademi mi isteyeyim yoksa yeni saati bekleyeyim mi?

Merhaba

Maalesef 2 ile değişimi olmadı o kadar beklememize rağmen yine eski smartwatch dan gönderdiler.Sony Center'daki adam bile şaşırdı o kadar beklediniz yenisini gönderirler diye tahmin ediyorduk ama eskisinden geldi diye.Boşuna 3 ay bekledik.Bir daha böyle bir olay oldu mu direkt tüketici haklarına gideceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Peja

quote:

Merhaba

Maalesef 2 ile değişimi olmadı o kadar beklememize rağmen yine eski smartwatch dan gönderdiler.Sony Center'daki adam bile şaşırdı o kadar beklediniz yenisini gönderirler diye tahmin ediyorduk ama eskisinden geldi diye.Boşuna 3 ay bekledik.Bir daha böyle bir olay oldu mu direkt tüketici haklarına gideceğim.

3 ay beklediğinize değmemiş hakikaten :( ama 20 iş günü içinde sonuçlandırmaları gerek diye biliyorum. Benim cihazda da sorun var şarj ederken sıkıntı yaratıyor temassızlık oluyor servise vermeyi düşünüyorum umarım sorun yaşatmazlar.

• Arkadaşlar yeni aldım, siz kaç amper sarj aleti ile şarj ediyorsunuz saati. Benim note2 sarj aleti 2000 mili amper, acaba zarar verirmiki saatin piline.

• selam kardeş romlu telefonlarda çalışırmı bu
  • SmartWatch 2 SW2 yi nereden alabilirim ?_
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.