Şimdi Ara

Sony Smartwatch Kullananlar! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
25.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefondan müziği yüklü olan uygulamayla açıyorsun saatten durdur değiştir vs mi kontrol edilebiliyor yani ?
  • evet, yada direkt olarak saatteki müzik playera bastığınzda en son çalan parça açılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım Teşekkür Ederim...
  • bende almak istiyorum ama sıkılırım diye korkuyorum saat takmayı seviyorum da ama karar veremedim öğrenciyim aylık sabit gelirim var alan arkadaşların tavsiyelerini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

bende almak istiyorum ama sıkılırım diye korkuyorum saat takmayı seviyorum da ama karar veremedim öğrenciyim aylık sabit gelirim var alan arkadaşların tavsiyelerini merak ediyorum.

Hocam 3 4 gün şarjı gidiyor, güneşte ekranı görünmüyor, çağrı ve mesajları okumak çok iyi oluyor sinemada otobüste telefonu sessize alıp takılıyorum dokunmatiği hassas değil hani bi dönem piyasada olam androidsiz dokunmatiği olan sony telefon ekranları gibi. ben şu an memnunum fiyatı uygun. kalkıp 800 lira vermem diğer benzeri ürün gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Fury

quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

bende almak istiyorum ama sıkılırım diye korkuyorum saat takmayı seviyorum da ama karar veremedim öğrenciyim aylık sabit gelirim var alan arkadaşların tavsiyelerini merak ediyorum.

Hocam 3 4 gün şarjı gidiyor, güneşte ekranı görünmüyor, çağrı ve mesajları okumak çok iyi oluyor sinemada otobüste telefonu sessize alıp takılıyorum dokunmatiği hassas değil hani bi dönem piyasada olam androidsiz dokunmatiği olan sony telefon ekranları gibi. ben şu an memnunum fiyatı uygun. kalkıp 800 lira vermem diğer benzeri ürün gibi.

hmm açıklayıcı olmuş birde sony centera gidip incelemek lazım ona göre karar almak lazım. teşekkürler.

• Glaxy s4 hiç görmüyor saati.Buna çözüm yokmu hevesle almıştım ve eski xperia neomda çok iş görüyordu.
  • ya arkadaşlar bende s3 mini var eger uyumlu deilse söyleyin nolur elimde kalmasın saati cok istiyorum nolur yardşm edin bide ekrani ilk cikan 5800 gibi mi? ekran karti almayi düsünüyorum minecraft icin yoksa bunu mu illiyim?
  • bende uzun süredir var note 2 kullanıyordum iphoneye geçtim boşa çıktı :) kullanmak istiyorum ama nafile ios desteklemiyor. kırmızı reddet tuşu çıkmıyor diyenler call handing pro kurun. apksi nette var aratın bulacaksınız. saat sadece ekrana çift vurunca uyanmıyor kolunuzu sertçe sallayın o zamanda uyanıyor. kalibresi ile ilgili bi program dahi var ama adını anımsamıyorum. sarjı minimum 4 gün gidiyor.
    mesajlarınızı okuyabilir. belirlediğiniz bir mesajı otomatik gönderebilir. müzik açabilir parça değiştirebilir. telefondaki sık kullanılanlar menusune ekleğiniz kişileri arayabilir, mesajlarınızı göreblir aramaları yanıtlayabilir reddedebilirsiniz. titreşimi mevcuttur o sebeple çağrı kaçırmazsınız. araçta bluetooth kulaklık takılıysa cevaplaamayı saatten yapabilirsiniz. sony kordonu yada yanında verdiğiği farklı bir aparatla istediğiniz herhangi bir kordonu takabilirsiniz. cihaz güzel camı kolay kolay çizilmiyor. telefonu evde devamlı kaybeden bir tipseniz find iphone uygulaması çok işinize yarar. spor yaparken gps üzerinden ne kadar yol kattettiğiniz öğrenmek isterseniz çeşitli gps programları mevcut. cihaz her ne kadar nazik görünsede sağlam bir kasası var. el feneri programı dahi var. kusura bakmayın yorum biraz dağınık oldu ama aklıma ne geldiyse yazdım. merak ettiğiniz farklı bir sorun olursa yazarım. güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: guyau

bende uzun süredir var note 2 kullanıyordum iphoneye geçtim boşa çıktı :) kullanmak istiyorum ama nafile ios desteklemiyor. kırmızı reddet tuşu çıkmıyor diyenler call handing pro kurun. apksi nette var aratın bulacaksınız. saat sadece ekrana çift vurunca uyanmıyor kolunuzu sertçe sallayın o zamanda uyanıyor. kalibresi ile ilgili bi program dahi var ama adını anımsamıyorum. sarjı minimum 4 gün gidiyor.
    mesajlarınızı okuyabilir. belirlediğiniz bir mesajı otomatik gönderebilir. müzik açabilir parça değiştirebilir. telefondaki sık kullanılanlar menusune ekleğiniz kişileri arayabilir, mesajlarınızı göreblir aramaları yanıtlayabilir reddedebilirsiniz. titreşimi mevcuttur o sebeple çağrı kaçırmazsınız. araçta bluetooth kulaklık takılıysa cevaplaamayı saatten yapabilirsiniz. sony kordonu yada yanında verdiğiği farklı bir aparatla istediğiniz herhangi bir kordonu takabilirsiniz. cihaz güzel camı kolay kolay çizilmiyor. telefonu evde devamlı kaybeden bir tipseniz find iphone uygulaması çok işinize yarar. spor yaparken gps üzerinden ne kadar yol kattettiğiniz öğrenmek isterseniz çeşitli gps programları mevcut. cihaz her ne kadar nazik görünsede sağlam bir kasası var. el feneri programı dahi var. kusura bakmayın yorum biraz dağınık oldu ama aklıma ne geldiyse yazdım. merak ettiğiniz farklı bir sorun olursa yazarım. güle güle kullanın.

hocam nedir o kalibre programı? bende sert sallayınca saat gözükmüyor ince ayar yapayım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Fury

quote:

bende uzun süredir var note 2 kullanıyordum iphoneye geçtim boşa çıktı :) kullanmak istiyorum ama nafile ios desteklemiyor. kırmızı reddet tuşu çıkmıyor diyenler call handing pro kurun. apksi nette var aratın bulacaksınız. saat sadece ekrana çift vurunca uyanmıyor kolunuzu sertçe sallayın o zamanda uyanıyor. kalibresi ile ilgili bi program dahi var ama adını anımsamıyorum. sarjı minimum 4 gün gidiyor.

hocam nedir o kalibre programı? bende sert sallayınca saat gözükmüyor ince ayar yapayım..

ben bu kalibreyi gps apksi ararken bulmuştum. ismini anımsamıyorum. sadece cihazı resetliyor. ekranda belirli yerlerde oklar çıkıyor onlara dokunuyorsun ve sana sallaman gereken yönleri gösteriyor oralara sallıyorsun onun hızına ve dokunuşuna göre çalışıyor. ama bir arkadaşımla yaptığım konuşmada son gelen güncellemesinde sen harekete ilk nasıl başlarsan o şekilde devam ettiği yönündeydi. yani programı telefondan sil ve tekrar kur ilk dokunuşunu hafızaya alıyor şeklinde.

• adını bulanilirseniz çok iyi olur hocam keşke şu çift tık ve sallama sorunu olmasa..

• bu bi sorun değil aslında alışma meselesi. saat devamlı açık olsa buna pil dayanamaz. o sebeple ya tık olacak yada sallama. bence siz telefonun programını telefondan silin saati kapatın bluetooth olarak unutun. daha sonra programı tekrar kurun saati açın tanıtın. ekran kapansın sertçe çift tıklayın. daha sonra sertçe sallayın.
  • sw programını silip tekrar yükledim eşleşme yaparak biraz zaman geçsin yine devre dışı kalacakmı o çift tıklama özelliği test edeceğim dostum.

• kalacağını sanmıyorum. neticeyi bildirirsen sevinirim
  • Uyanmıyor hocam malesef, cihazı güç tuşundan açıp belirli bir süre uyandırma şansımız oluyor fakat uzun vadede olmuyor

• farklı bir telefonla deneme imkanın varmı. eğer yoksa telefondan smartwach içerisine girip oradaki app'leri bir kurarmısın bence telefon saati görüyor ama tanımlamıyor.
  • quote:

farklı bir telefonla deneme imkanın varmı. eğer yoksa telefondan smartwach içerisine girip oradaki app'leri bir kurarmısın bence telefon saati görüyor ama tanımlamıyor.

xperia neo kullanıyorum tam uyumlu hocam uygulama yükleniyor saatleri değiştirebiliyorum, 2. telefonu haftasonu deneyebilirim wp var o uyumsuz malesef.

• aslında samsung telefon bulup onda deneyebilirsen daha makbule geçer. neticeyi bekliyorum. bu arada saati nereden ve ne kadara aldın paylaşabilirmisin sakıncası yoksa
  • istanbul historia/ sony center dan aldım hocam 238 liraya aldım. samsung yiğenimde var haftaya görüşücez malesef diğer cihazlar nokia ve xperia l.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiki -- 21 Haziran 2013; 21:32:57 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.