Şimdi Ara

Sony Smartwatch Kullananlar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
25.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım açılmamış kutusunda gelmiyor. Nasıl gönderdiysen aynı kutuya geri koyup sadece saati değiştirip gönderiyorlar :).
    Ayrıca android telefonlarla neredeyse tamamen uyumlu arkadaşlar. Sitede uyumlu yazıyorsa uyumludur. Çünkü ben uyumlu falan yazmadığı halde ve deneme imkanım olmadığı halde aldım cihazı fakat tamamen uyumlu ve çok memnunum cihazdan.
  • ewet ben nasıl gonderdımse aynı yolladılar, son güncellemesini yaptım baya duzeltmısler saati ama hala kırmızı saat teması yok neden yapmıyolrar bunu anlamıyorum siyahla en uyumlusu kırmızı bence
  • Saati alanlar kaca aliyolar acaba fiyat ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cchn80

Saati alanlar kaca aliyolar acaba fiyat ?

Tr de sıfırı 250 tl gibi bir rakamdan satılıyor yurtdışında ise 100 $ gibi.
  • Ben de 239 liraya aldırdım abime sony centerdan. (Ankarada 350 İzmirde 239 olmadı ilginç) daha açıp kullanma fırsatım olmadı ama burada fikir alışverişinde bulunmak isterim.
  • Ekranda saatin surekli acik kalmasini saglamanin bir yolu var mi? Bir de ekran kapaliyken cift tiklayinca goruntu gelmiyor garantiye vermem gerekir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: absem

Ekranda saatin surekli acik kalmasini saglamanin bir yolu var mi? Bir de ekran kapaliyken cift tiklayinca goruntu gelmiyor garantiye vermem gerekir mi

Bendee çift tıklamada geliyor, ekranda saat olsun istiyorsan ve devamlı açık bunun için ayrı program var

indirip kurabilirsin,

http://yadi.sk/d/7i3ke91T48Gzl
  • Cok tesekkur ederim. Yarin garantiye goturup iade etmeyi dusunuyordum (alali1 ay olmadigi icin) fakat tirnakla karisik biraz sert vurmayla aciliyor. Fakat menude gezerken hassas algiliyor. Normal cift dokunma sizde yeterli oluyor mu?

• ben bu saatten bıktım kardesım gecen ay bozuldu garantiye yolladım bu ay gene aynı sorundan bozuldu gene yolladım bıktım bu sonyden bidaha aynı sorun olursa tuketıcı haklarına basvuru yapıcam
  • @absem
    Rica ederim, ben normal telefon ekranına dokunduğum gibi dokunmuyorum biraz daha baskılı bir dokunma gerekiyor öyle açılıyor, birde kolunuzu çok sert sallarsanız da açılıyor ekran, istersen gönder garantiye ama zannetmiyorum bir sonuç çıksın anladığım kadarıyla yanlış açılmalara karşı yapılmış bir olay, menülerde gezerken hiç sorun olmuyor dokunmalarda bende.

@ukorucu
    Elektronik birazda şans işi ben hiç sorun yaşamıyorum gayette memnunum, tekrar yolla değişim yaparlar büyük ihtimalle zaten.
  • arkadaşlar bir sorum olacak, smartwatch ın uyumluluk listesinden samsung galaxy s3 var ama ayrıyeten samsung s3 mini diye yazmıyor, sonuşta o da s3 diyemi yazmıyor yoksa uyumsuz oldugundanmı anlayamıyorum. bir fikriniz var mı acaba saati alıpta elimde kalsın istemiyorum, az parada değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdfsdd

arkadaşlar bir sorum olacak, smartwatch ın uyumluluk listesinden samsung galaxy s3 var ama ayrıyeten samsung s3 mini diye yazmıyor, sonuşta o da s3 diyemi yazmıyor yoksa uyumsuz oldugundanmı anlayamıyorum. bir fikriniz var mı acaba saati alıpta elimde kalsın istemiyorum, az parada değil.

kesinlikle uyumlu alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

arkadaşlar bir sorum olacak, smartwatch ın uyumluluk listesinden samsung galaxy s3 var ama ayrıyeten samsung s3 mini diye yazmıyor, sonuşta o da s3 diyemi yazmıyor yoksa uyumsuz oldugundanmı anlayamıyorum. bir fikriniz var mı acaba saati alıpta elimde kalsın istemiyorum, az parada değil.

eyw. hocam teşekkür ederim, sizin demenizle alıyorum saati çok kesin konuştunuz, bi problem çıkartmaz demi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

eyw. hocam teşekkür ederim, sizin demenizle alıyorum saati çok kesin konuştunuz, bi problem çıkartmaz demi

cikarmaz dostum bende kullaniyorum.2.1 ve üzeri android li bütün telofonlarla uyumlu.Simdiden hayirli olsun.

• Arkadaslar saate ilgili cift tiklamayla ara ara sorunlar yasiyordum. Hatta onceki mesajimda da belirmistim. Cift tiklamayla acilmiyodu. Farkettigim sey su ki saati ilk acip kullanirken cift tiklama ve sallama ile aciliyor. Ama bir mesaj veya arama geldikten sonra cift tiklama ve sallama calismiyor ta ki saati acip kapatincaya kadar veya sag tusundan saate bakincaya kadar. Sorunun yazilimsal oldugunu dusundum cunku menude gezinirken algilamasi normal. Sizde de ayni sekilde mi?

• Ya arkadaslar benimki ne sallamayla nede tiklamayla hicbiturlu acilmiyo.bozukmu anlayamadim.tustan actigimda herseyi normal calosiyo ama dokunarak veya kenfi acilmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: alwer

LG optimus 4x ile uyumludur yazmıyor ama test eden, deneyen varmı?

Bende bunu soracaktım, x4 hd ile uyumluysa alıcam bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

quote:

Orijinalden alıntı: alwer

LG optimus 4x ile uyumludur yazmıyor ama test eden, deneyen varmı?

Bende bunu soracaktım, x4 hd ile uyumluysa alıcam bende

Kimseden cevap gelmeyince bende aldım kullanıyorum şuanda.
    bir kaç özellik dışında stabil çalışıyor. Çok kullanışlı. Memnunum.
    Şuanda elimde bi tane fazla var, sıfır kutulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwer -- 24 Nisan 2013; 11:02:21 >
  • pişmanim ve pişmanim bu ürünü aldıgımdan tam bi hayal kırıklıgı oldu benım ıcın bugun garantiden 2.kez değişti saatim 3. olacagınada eminim :(
  • Bence ürün kaliteli çin malı gibi bir şey, pek sony kullanan bir değilimdir fakat kaliteli olduğunu bilirim, sanki sony e yakışan kalitesi yok gibi. cevapsız arama veya mesaj sonrası tıklama sallama ile ekran gelmiyor. garanti ile uğraşmak istemediğim için göndermedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.