Şimdi Ara

Sony Smartwatch Kullananlar!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
246
Cevap
5
Favori
24.579
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> Sony Smartwatch Kullananlar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9 Mesaj
    Arızalı sw2 alınır bana ekranı lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    sukrugzdm

İphone da kullanamazsin maalesef

|
    |
    Arkadaslar konuyla alakasiz ama sony smartwatch 2 saatimi servise vericem s7 ile kullanıyorum sarz kapagi deforme oldu ve sarzi az gidiyor sizce değişirlermi 4 ay kaldi garanti bitmesine bir kere değişmişti su geçirdiği icin

|
    |
    sukrugzdm

Geçen ay şarj almama sorunu ile ilgili yolladım, kordon hariç komple değiştirmişler saati, sıfır saat yollamışlar

|
    |
    Merhaba arkadaşlar Sony Smartwacth 2 sahibiyim ve Android 7.1.1 sürümünü kullanıyorum. Saatimi uzun süre kullandıktan sonra yaklaşık 5-6 aydır kenarda kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde şarjını yapıp kullanmaya kalktığımda eskisi gibi bağlayamadım. Çok garip bir şekilde telefonla ilk önce bağlantı sağlanıyor sonra saat üzerinde daha kaliteli bir resim çıkarak saatten telefon yönünde ok gösteriyor ve bağlantı sağlamıyor, telefondan da saatten de defalarca unutturup baştan bağlıyorum ama saat bahsettiğim ekranda kalıyor, geri tuşuna bastığımda herşey normal çalışyor, kitlenme durumu söz konusu değil ama telefonla iletişim sağlamıyor bir türlü. Şans eseri bir iki defa bağlantıyı sağladım uyarılar herşey normal bir biçimde birkaç saat geldi sonra telefonun yanından ayrılıp bluetooth menzilinden çıkıp geri girdiğimde yine aynı sorunla karşılaştım. daha önceki android sürümlerinde hiç sorunsuz kullanıyordum. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
    |
    |
    İntel i7 7700k, MSI Z270 Pro Carbon, 32 Gb. G.Skill Tridentz 3200 Mhz 8 Gb x 4 Kit, Msi RTX 2080 Gaming X Trio, NZXT H700i, Nzxt Kraken X62, Samsung 960 Evo 250 Gb M2, Toshiba 960 Gb SSD, Toshiba P300 2 Tb, Samsung LU28E590DS/UF 28" 1ms 4K Ultra HD Led Monitör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.