Şimdi Ara

SONY SMARTWATCH 2 KULLANICILAR KULÜBÜ --*ANA KONU*-- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
13.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Siparişi verdim, sorunsuz bir ürün gelir umarım.
  • hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin aramıza seni de ekledim listemize hatırlı olsun yorumlarını bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salsakingss S kullanıcısına yanıt
    Tamam, hemen de kargoya verilmiş, ne hızlılar böyle .

Ben aslında analog/dijital bir saat almayı istiyordum, fakat bir türlü bana göre bir saat bulamadım. Bunun hem tasarımı hoşuma gitti, hem de özellikleri benim işime çok yarayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

Hoşgeldin aramıza seni de ekledim listemize hatırlı olsun yorumlarını bekliyoruz

Hocam uygulamaları saate mi indiriyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Hocam uygulamaları saate mi indiriyoruz?

hayır telefona akıllı bağlantı(smart connect) ve smartwatch 2 uygulamasını kurduktan sonra playstoredan telefona indiriyorsun ve kuruyorsun. Kurduğun uygulama kendini otomatik olarak saate yüklüyor.

• Saatim geldi ilk izlenim çok şık bir saat ve hafif birde şarjı iyi gibi ama daha erken tabi ilk günden. Garanti sony Türkiye.

• Benm de yarn gelecek :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 16 Aralık 2014; 1:07:11 >
  • Arkadaşlar, bunun metal kordonlu olanı nasıldır acaba, var mı bir fikriniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 16 Aralık 2014; 2:29:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Arkadaşlar, bunun metal kordonlu olanı nasıldır acaba, var mı bir fikriniz?

Süper.. Ama bulmak zor ve 100tl farkediyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Arkadaşlar, bunun metal kordonlu olanı nasıldır acaba, var mı bir fikriniz?

Süper.. Ama bulmak zor ve 100tl farkediyor..

Teşekürler cevap için... Ebay üzerinden almayı düşünüyorum. Yurtiçi fiyatları gerçekten çok yüksek..

• salsakingss S kullanıcısına yanıt
    Hocam bildirim panelindeki sürekli olan şeyi kaldırabilir miyiz?

Bir de saatin şarj yüzdesini nerden görebilirim ve dil türkçe yapabilir myz?

Saate ekran koruyucu aldım çıkarttım almayı düşünen varsa boşuna para vermesin koruyucuya. Ipg almıştım. Doğru düzgün ypşmıyor ekran berbat görünüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 16 Aralık 2014; 21:54:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz42

Saatim geldi ilk izlenim çok şık bir saat ve hafif birde şarjı iyi gibi ama daha erken tabi ilk günden. Garanti sony Türkiye.

hizlial.com dan aldiniz dimi kardesim 299 tl ye nasil saat garantisi sony mi acaba saatin orjinal degil mi saat cevap verirsen memnun olurum

• yclmrtzkn kullanıcısına yanıt
    orjinal sony ve sony türkiye garantili sıkıntı yok bu fiyata alınabilecek en iyi saat bence fakat sizin saatten beklentileriniz nedir o da önemli. benim için bildirimleri bana iletmesi yeterli ve şarj süresi önemli birde su geçirmemesi var tabi.
  • quote:

orjinal sony ve sony türkiye garantili sıkıntı yok bu fiyata alınabilecek en iyi saat bence fakat sizin saatten beklentileriniz nedir o da önemli. benim için bildirimleri bana iletmesi yeterli ve şarj süresi önemli birde su geçirmemesi var tabi.

Hocam şarj yüzdesini nerden görebilirim? Bilginiz var mı?

• quote:

hocam daha ne olsun sanki telefon mu bu yeter msjlari dahi okuyabiliyoruz daha ne olacak saol.hocam tskler hayirli olsun :)

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim akıllı bağlantı>smartwatch2>watchface e giriyorum yukardan artı işaretine basıyorum sonra kendi kişisel ekranınızı yapıyorsunuz ordanda widget batteryseçerseniz sast ekranında sürekli görebilirsiniz.

• yavuz42 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle... Saatin kordonu sanıyorum silikonlu, nasıl bu sağlamlık açısından dostum...

• quote:

Benim bildiğim akıllı bağlantı>smartwatch2>watchface e giriyorum yukardan artı işaretine basıyorum sonra kendi kişisel ekranınızı yapıyorsunuz ordanda widget batteryseçerseniz sast ekranında sürekli görebilirsiniz.

Teşekkür ederim

• quote:

Hayırlı olsun öncelikle... Saatin kordonu sanıyorum silikonlu, nasıl bu sağlamlık açısından dostum...

silikon kılıf gayet hafif ve şık duruyor. Sağlamlık açısından yeterli gözükse de evdeki tommy saatimin silikon kayışları gibi değil açıkçası. Fiyatına göre makul seviyede kalitesi..
  • quote:

quote:

silikon kılıf gayet hafif ve şık duruyor. Sağlamlık açısından yeterli gözükse de evdeki tommy saatimin silikon kayışları gibi değil açıkçası. Fiyatına göre makul seviyede kalitesi..

Anladım, eyvallah dostum...

En kısa zamanda klube katılmak ümidi ile

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.