Şimdi Ara

Sony SLT A 37

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 27 gün 10 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CavaLieR-G (6 mesaj) Aѕℓαη66™ (2 mesaj) M@rvelous (1 mesaj) doroşenko (1 mesaj) khytr89 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1151 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sony forumumuzda dolanan bilgileri yalan çıkarmayıp son ve ucuz SLT makinesini tanıttı.

http://www.dpreview.com/news/2012/05/17/Sony-launches-SLT-A37-16MP-DSLR

|
    |
  • Binbaşı
    1959 Mesaj
    a57 ile aralarında hatırı sayılır bir fark var ama bu cihazın özelliği gerçekten ucuz olması, 18-135 ile birlikte fiyatı 800 dolar. sony a57+18-55 fiyatına denk geliyor bu...

a37, a57 ve a65 harika bir seri oldu, hiç bir gövde diğerini mantıksız kılmıyor. bu gövde biraz daha iyi olsaydı a57 mantıksız olucaktı, a57 biraz daha iyi olsa a65 mantıksız olucaktı falan filan..

|
    |

• Yarbay
    4437 Mesaj
    k-r - d90 - 600d ve a37 arasında seçim yapmak istesek ağır basan a37 olur mu beyler , yapacağımız işe göre değişir mi sizce
    |
    |
  • Yarbay
    7399 Mesaj
    bu cihazın ekranı nasıl acaba? birçok fotoğrafçılık sitesi 230k ekranın berbat olduğunu söylüyor.. eski modeller de ve üst modellerde 900k lık ekran varmış (a33-a35 dahil)..
    |
    |
  • Binbaşı
    1895 Mesaj
    920k ekrana göre vasat . fakat video kalitesi çok çok iyi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    bu makineyi kullananlar izlenimlerini ve çalişmalarini paylaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4437 Mesaj
    a37+minolta 70-210

selçuk üni. kampüsü
    a37+18-55
    |
    |
  • @CavaLieR-G selcuk kampusun orjınalını paylaşabılırmısın
    |
    |
  • Yarbay
    4437 Mesaj
    ohoho konu silindi veya öldü sanmıştım ya iyi olmuş mesajınız hocam .

orjinal hali

|
    |
  • Yarbay
    4437 Mesaj
    a37 + 18-55

• quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

a37 + 18-55

müthiş.. bazı yorumlarda slt sistemin renkleri soluk verdiğini okumuştum bakacak olursak hiçte öyle durmuyor özellikle ördekleri çok beğendim masaüstü yapacam tabi orjinalini istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aѕℓαη66™ -- 4 Kasım 2012; 1:34:57 >
    |
    |

• Yarbay
    4437 Mesaj
    ve hocam dikkatinizi çekeyim bu fotograflar 18-55 ile çekildi . bi tamron 17-50 , sigma 17-70 veya bütçe artırıp zeiss 16-50 takılırsa bu makineyi hayal edemiyorum ben . evet soluk renklere ara sıra ben de denk geliyorum , ancak doğru ayarları bulunca fotograflar gerçekten istenilen seviyeye geliyor , tabi bu karelerde de ufak tefek kontrast , keskinlik düzenlemesi var . ben size ham halini vereyim siz arzu ettiğiniz gibi düzenleyebilirsiniz . sadece ps'den oto kontrast yapsanız bile yeterli olabilir

|
    |

• Yarbay
    4437 Mesaj
    a37 + minolta 50mm ile gece elde

a37 + tamron 18-200

|
    |

• Onbaşı
    32 Mesaj
    konun üzerinden baya zaman geçmiş makineyi kullanan arkadaş artık makine konusunda uzman olmuştur diye düşünüyorum :D nasıl hocam makine devasa optiği dikkatimi çekti fiyatıda uygun seviyelerde nikon p510 yada canon d100 düşünüyordum onların hakkında bilginiz varsa seçimi mi hangisinden yana kullanayım varmı bi fikriniz _ ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.