Şimdi Ara

Sony SBH54 ve SBH52 Bluetooth Kulaklık Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sony Xperia Z5 Premium'un kulaklık girişi bozuldu. KVK servislerinin de neredeyse hiçbirine ulaşamadım zaten ulaşsamda hepsi çok uzakta götürme ihtimalim yok. Bu yüzden bluetooth kulaklık almaya karar verdim. Ancak aklıma takılan bazı şeyler var. Aklımda iki model var ve ikisininde linkini açıklamanın altına koyacağım. Bu iki cihazada ekstradan aldığım herhangi bir 3,5 mm jack girişli bir kulaklık takılabiliyor değil mi örneğin razer hammerhead? Bir diğer sorumda şu Spotify premium üyeliğim var. Üzerinde bulunan multimedya yani şarkı ileri, geri ve durdurma tuşları spotify ile uyumlu çalışıyor mu ve cihaz şarkı isimlerini gösteriyor mu ?

Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürler.
    http://www.mysonyshop.com/?urun-1190-sony-sbh54-stereo-bluetooth%AE-kulaklik&ref=akakce&v=1.90.7
    http://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/sony-sbh52-orijinal-stereo-bluetooth-mikrofonlu-kulaklik-50-P158578503?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwnsPGBRDo4c6RqK-Oqu8BEiQAwNviCXsKeZhlhOIF17cBBmW0cpwSjyde-TQMaBLWZwmXtloaAv698P8HAQ&gclsrc=aw.ds

• Her 2 modeli de kullandım. SBH 52 yi tavsiye ederim hem cağrıları zil olarak çalıyor hem de dilersen oyatılan medyanın sesini dış hoparlor olarak dışarıya veriyor. SBH54 sadece titreşim ve kulaklık ile klullanılıyor. SBH 54 ü hemen elden çıkartıp tekrar 52 aldım. normal 3.5 mm kulaklıklar ile kullanılıyor. çalan parçanın ismi görülüyor ileri alma yok sadece parça değiştirlebiliyor
  • eyildiz kullanıcısına yanıt
    Hicam yanlisiniz olmasin ben videolarda izledim sbh 52 nin ozelliklerinin tumu var gozukuyordu sbh 54 de. Bendede sbh 52 vardi kardesim el koydu daha geri vermiyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.