Şimdi Ara

SONY SBH52 BLUETOOTH KULAKLIK ARTIK TÜRKİYE'DE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
6
Favori
21.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saolun,sanal pazar isimli yerden aldım 225 tl ye sıfır kutusunda.ses kalitesi gayet güzel ve süper bir ürün.
  • Bende Asus Zenfone 5 var, telefonda radyo da yok, bu SBH52 alıp hem radyo hemde görüşmeleri yapmak istiyorum. Genel yorumları okuduğumda farklı markalar ile kullanumda sorunlar varmış. Asus ile kullanan var mı ? Önerileriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanx

saolun,sanal pazar isimli yerden aldım 225 tl ye sıfır kutusunda.ses kalitesi gayet güzel ve süper bir ürün.

hayırlı olsun tekrar. şarjınız nasıl gidiyor peki ? kopma yaşıyor musunuz ? birde mesela telefon masada siz uzaklaştınız koptu geri alana girdiğinizde otomatik bağlanıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozic

quote:

saolun,sanal pazar isimli yerden aldım 225 tl ye sıfır kutusunda.ses kalitesi gayet güzel ve süper bir ürün.

hayırlı olsun tekrar. şarjınız nasıl gidiyor peki ? kopma yaşıyor musunuz ? birde mesela telefon masada siz uzaklaştınız koptu geri alana girdiğinizde otomatik bağlanıyor mu ?

teşekkürler,şuana kadar kopma yaşamadım hiç,sürekli 2 telefon ile kullanıyorum,şarjıda şöyle anlatayım sabah saat 8 de 2 telefon ile bağlantı kurduruyorum ve akşam saat 19.30 a kadar kullanıyorum,sabah 1 ve akşam 1 saat işe giderken servis süresi boyunca mp3 dinliyorum,gün içinde sürekli telefon görüşmelerime rağmen 2.gün akşam 18.00 civarına kadar şarjı dayanıyor sonra iş yerimde 10 dk daha şarj edip eve kadar yine rahat rahat müzik dinleyerek gidiyorum,yoğun kullanmayanlara rahatlıkla 2 gün gider.

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler,şuana kadar kopma yaşamadım hiç,sürekli 2 telefon ile kullanıyorum,şarjıda şöyle anlatayım sabah saat 8 de 2 telefon ile bağlantı kurduruyorum ve akşam saat 19.30 a kadar kullanıyorum,sabah 1 ve akşam 1 saat işe giderken servis süresi boyunca mp3 dinliyorum,gün içinde sürekli telefon görüşmelerime rağmen 2.gün akşam 18.00 civarına kadar şarjı dayanıyor sonra iş yerimde 10 dk daha şarj edip eve kadar yine rahat rahat müzik dinleyerek gidiyorum,yoğun kullanmayanlara rahatlıkla 2 gün gider.

Teşekkürler.

birde mesela telefon masada siz uzaklaştınız koptu geri alana girdiğinizde otomatik bağlanıyor mu ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

birde mesela telefon masada siz uzaklaştınız koptu geri alana girdiğinizde otomatik bağlanıyor mu ?

hiç o şekil denemedim ama denerim yarın şuan kapalı cihaz ve çantamda kaldı,yalnız bugün farkettim ki mesela blackberryi kapattığım zaman note 3 de normal bir kaç konuşma sonrasında 4 yada 5 . çağrı geldiğinde telefon bağlı görünmesine rağmen telefonun ekranındaki bluetooth ses simgesi pasif durumda oluyor ve ses kulaklığa gelmiyor telefondan konuşuyorum sonra ki çağrıda yine aynısı oluyor ve elimle bluetooth ses simgesine tıklasam dahi ses yinede telefondan geliyor,bende sonyi kapatıp açıyorum düzeliyor ama ikiside aktif iken bu sorun olmadı hiç,bugün özellikle tekrar denedim 2.telefonu kapattığım an yine aynı şekilde birkaç arama sonrasında pasife düşüyor telefondan aktarım ama telefondan kaynaklımı kulaklıktan mı onu henüz çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanx -- 10 Ocak 2015; 0:13:54 >

• kulaklık kısmını kullanmayan var mı acaba?? ihtiyacım varda.
  • merhabalar cihazı yeni aldım güncellemek istedim fakat bitürlü güncelleyemedim bunu açmanın veya güncellemenin bi yolu varsa söylerseniz sevinirim bu arada cihaz mac fakat windowsta kurulu
  • bu cihazı güncellemenin sadece bir yolumu var
  • hasanalicelen H kullanıcısına yanıt
    hocam zaten en son güncelleme bir yıl falan oldu. sonynin sitesine bak sürüm numarası aynımı. Güncelleme için android telefona sony akıllı bağlantı ve sbh 52 programını yükle son sürüm değilse telefonda otomatik güncelleme çıkıyor ordan yaparsın.
  • Sormak istediğim arkadaşlar şudur. Mp3 dinleme dediğimiz şey telefondaki ses çıkışını kulaklığa vermesi midir. Telefonun müzik çalarını kullanmayıp örneğin mxplayer gibi diğer video oynatıcı ve müzik çalarlarda da kullansak ses geliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam farketmez telin muzik calari video oynaticisi youtube vs telefondan calistirigin herseyin oyunlarda dahil sesini kulakliga verir sesi kulakliktan dinlersin. Bir tek radyonun sesini vermez ondada dahili radyo var zaten :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 17 Şubat 2015; 17:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam farketmez telin muzik calari video oynaticisi youtube vs telefondan calistirigin herseyin oyunlarda dahil sesini kulakliga verir sesi kulakliktan dinlersin. Bir tek radyonun sesini vermez ondada dahili radyo var zaten :))

Hocam cok teşekkür ederim almayı düşünüyorım ama biraz pahalı geldi ebaydan almayı düşünüyorım ama öneriniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbakcakaya@hotmail.com -- 18 Şubat 2015; 14:06:48 >
  • cipsys C kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sorum olacaktı. Cihazı aracımda bir yere monte ederek ve aracın elektrik kablosu ile sürekli elektrik alacak şekilde bağlayabilme şansım var mı? Varsa bu şekilde cihazı araç içi bluetooth kit (hands free) olarak kullanabilir miyim?
  • Konu hortladı ama bir sorum olacak; Cihazı aracımda bir yere monte ederek ve aracın elektrik kablosu ile sürekli elektrik alacak şekilde bağlayabilme şansım var mı? Varsa bu şekilde cihazı araç içi bluetooth kit (hands free) olarak kullanabilir miyim?
  • merhaba, elinde olup uygun fiyata satmak isteyen olursa 05322452023 veya pm
  • Geç cevap oldu ama yeni gördüm. Usb den sarj oluyor. Istersen usb Çakmak şarjı kullanıp sarj edebilirsin. Ancak handsfree özelliğini başarılı bulmuyorum.dis ses çok alıyor. Birde şarjı uzun hemen bitmiyor.
    Diğer bir soruya cevap mp3 leri telefondan dinleyebilirsiniz kulaklığa müzik gelir sadece kendisi mp3 çalmiyor

• ürünü çinden siparişle getirttim. orjinal sıfır ürün. tüm özellikleri çok güzel. hele telefon çantanızda iken, kulaklığa bile ihtiyaç duymadan cebinizden çıkarıp minyatür bir telefon gibi konuşabiliyorsunuz. radyo, arama,msj'lara ulaşma vs. vs. vs. vs. ANCAAAK zırt pırt kopuyor.

tekrar bağlantı kurmak ise cihazı açıp kapamadan imkansız.

telefon çantada sbh52 yakanızda bakıyorsunuz bağlı gösteriyor ama telefonu çıkarıp bakınca bağlantı yok. birsürü çağrıyı kaçırıyorsunzu.

1 saat dolmadan kesin kopuyor.

her saat bunla uğraşmak isteyen varsa alsın.

sony'nin en rezil ürünü.

kesinlikle başınıza dert alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcgultekin

ürünü çinden siparişle getirttim. orjinal sıfır ürün. tüm özellikleri çok güzel. hele telefon çantanızda iken, kulaklığa bile ihtiyaç duymadan cebinizden çıkarıp minyatür bir telefon gibi konuşabiliyorsunuz. radyo, arama,msj'lara ulaşma vs. vs. vs. vs. ANCAAAK zırt pırt kopuyor.

telefon çantada sbh52 yakanızda bakıyorsunuz bağlı gösteriyor ama telefonu çıkarıp bakınca bağlantı yok. birsürü çağrıyı kaçırıyorsunzu.

sony'nin en rezil ürünü.

Yapmayın hocam :( Tam da bütün yorumları okuyup mutlu olmuşken bu kadar yakın mesafede bağlantı kopması kabul edilebilir bir durum değil. Var mı bu durumun aynısını yaşayan başka biri?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan D.

quote:

Orijinalden alıntı: bcgultekin

ürünü çinden siparişle getirttim. orjinal sıfır ürün. tüm özellikleri çok güzel. hele telefon çantanızda iken, kulaklığa bile ihtiyaç duymadan cebinizden çıkarıp minyatür bir telefon gibi konuşabiliyorsunuz. radyo, arama,msj'lara ulaşma vs. vs. vs. vs. ANCAAAK zırt pırt kopuyor.

sony'nin en rezil ürünü.

Yapmayın hocam :( Tam da bütün yorumları okuyup mutlu olmuşken bu kadar yakın mesafede bağlantı kopması kabul edilebilir bir durum değil. Var mı bu durumun aynısını yaşayan başka biri?

malesef durum böyle.
    hala aynı sorunları yaşıyorum.
    araştırınca tüm yorumlarda arkadaşlar bu bağlantı kopmasından bahsediyor zaten.
    Sony nin buna duyarsız kalması anlaşılmaz.
    sony türkiyeyi aradım bana cihazı resetleyin, bluetootu açıp kapatın vb. gibi saçma çözümler öneriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.