Şimdi Ara

SONY + SAMSUNG + ASUS + ASUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu 4 Bilgisayar arasında kaldım. Sizce hangisi ?

1- SAMSUNG ATIV BOOK 9 PLUS
    www.samsung.com/us/computer/pcs/NP940X3G-K03US-specs

2- ASUS ZENBOOK UX301
    www.asus.com/tr/Notebooks_Ultrabooks/ASUS_ZENBOOK_UX301LA/#specifications

3- SONY VAIO PRO 13 TOUCH ULTRABOOK
    http://store.sony.com/vaio-pro-13-touch-ultrabook-zid27-SVP13213CX//cat-27-catid-All-13-Ultrabook-Pro?vva_ColorCode=1E1E1E

4- ASUS TRANSFORMER BOOK TRIO ( GÖRDÜĞÜM EN FONKSİYONEL CİHAZ. DALINDA TEK 3ü BİR ARADA NOTEBOOK)
    www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/ASUS_Transformer_Book_Trio_TX201LA/#specifications

Arkadaşlar Bilgisayarda çok fazla oyun oynamam Uygulamalarda donma takılma , tekrar başlama gibi sıkıntıları olmadan kullanabilmem lazım

Daha çok İnternet amaçlı kullanacağım için İnternet hızı ÇOK İYİ ve STABİL bir cihaz olmalı
    VE Çoklu sekmeler ile tarayıcıyla çalışırken performansı iyi olmalı

Sizce hangisini seçmeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EFE_ -- 15 Aralık 2013; 23:52:50 >

• Vaio pro nuz hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuanda en iyi seçeneklerden bir tanesi bu asus modeli olucaktır

http://www.notebookadresi.com/asus_ux301la_de016h_ultrabook
  • Cevaplar için teşekkür ederim.

Acaba yüksek çözünürlük, kullanımda problem olur mu? Bu cihazların pil performansı nasıldır?

Birde mümkünse teknik olarak kıyaslamalı yorumlar da çok faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EFE_ -- 16 Aralık 2013; 19:53:57 >
  • Ativ book 9 plus ı dün aldım bugün geri verdim. hem çözünürlük çok geldi hemde kozmetik kusurları vardı sanırım bana denk geldi yerli yabancı forumlarda aynı sorunlara denk gelmedim çünkü.
    3200x1800 çözünürlük çok fazla. astigmat var bende ve o çözünürlükte hiç birşey göremiyorum. ekrana yapışmak gerekiyor.
    1920x1080 e alıncada keskinlik biraz gidiyor bu sefer.

Vatanda UX301LA test etme şansım oldu bu akşam. ondada QHD 2560x1440 çözünürlük var oda fazla açıkçası. 13.3" için 1080p den sonrası yorar adamı.
    çıkıarsa en iyi donanım UX302LG modelinin i7 4558u işlemcili modeli olacak hd5000 grafik onboard olarak geliyor ve gayet başarılı bir grafik işlemci.

Ben Acer S7-392 yi ve özellikle Sony Vaio Fit 13A Multi-Flip modelini bekliyorum artık.
    Lenovo Yoga ya çok güzel bir alternatif.

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Ativ book 9 plus ı dün aldım bugün geri verdim. hem çözünürlük çok geldi hemde kozmetik kusurları vardı sanırım bana denk geldi yerli yabancı forumlarda aynı sorunlara denk gelmedim çünkü.
    3200x1800 çözünürlük çok fazla. astigmat var bende ve o çözünürlükte hiç birşey göremiyorum. ekrana yapışmak gerekiyor.
    1920x1080 e alıncada keskinlik biraz gidiyor bu sefer.

Vatanda UX301LA test etme şansım oldu bu akşam. ondada QHD 2560x1440 çözünürlük var oda fazla açıkçası. 13.3" için 1080p den sonrası yorar adamı.
    çıkıarsa en iyi donanım UX302LG modelinin i7 4558u işlemcili modeli olacak hd5000 grafik onboard olarak geliyor ve gayet başarılı bir grafik işlemci.

Ben Acer S7-392 yi ve özellikle Sony Vaio Fit 13A Multi-Flip modelini bekliyorum artık.
    Lenovo Yoga ya çok güzel bir alternatif.

Arkadaşım hayırlı olsun diyecektim ama malesef geçmiş olsun diyorum.

Dediğin modeli incelemiştim. Cözünürlüğü biraz düşük bir de biraz performans farkı vardı.

www.ultrabookreview.com/3578-asus-zenbook-ux301-ux302/

UX301 kaç lira idi birde hangi mağaadan baktın

• vatan bilgisayar topkapı mağazasında gördüm.
    nette yok henüz.

301la modelinde 4200TL civarı diğerinde ise 3400 civarı fiyatlar vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

vatan bilgisayar topkapı mağazasında gördüm.
    nette yok henüz.

301la modelinde 4200TL civarı diğerinde ise 3400 civarı fiyatlar vardı.

"Diğerinde derken" 302LG den bahsediyor sunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.