Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony R1'in Merceği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Giriş
    4256 Mesaj
    arkadaşlar tam Sony R1 alcakken sitesinden son kez özelliklerine bakiyim dedim ve sensörünün CMOS olduğunu farkettim ne yapmalıyım arkadaşlar bu ürünü alayımmı almayayımmı ama sensörü CCD olsaydı bari CMOS iyice kötü

|
    |

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
    Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

• Yarbay
    3441 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

arkadaşlar tam Sony R1 alcakken sitesinden son kez özelliklerine bakiyim dedim ve sensörünün CMOS olduğunu farkettim ne yapmalıyım arkadaşlar bu ürünü alayımmı almayayımmı ama sensörü CCD olsaydı bari CMOS iyice kötü

hocam zaten onun kalitesi orda... cmos olduğuna aldanma bak şöle bişey gösteriyim sana

bu r1 in sensörü

şurdan daha net anlıyacaksın

r1 in sensörü cmos ama deli gibi büyük... o yüzden ccd olmasının yada cmos olmasının hiçbir farkı olmuyor... r1 slr like makinalardan farklı bir cihaz. slr kalitesinde fotolar çekiyor ancak mekanizma gereği slr-like
    |
    |

• Yarbay
    4256 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: okan

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

hocam zaten onun kalitesi orda... cmos olduğuna aldanma bak şöle bişey gösteriyim sana

bu r1 in sensörü

şurdan daha net anlıyacaksın

r1 in sensörü cmos ama deli gibi büyük... o yüzden ccd olmasının yada cmos olmasının hiçbir farkı olmuyor... r1 slr like makinalardan farklı bir cihaz. slr kalitesinde fotolar çekiyor ancak mekanizma gereği slr-like

teşekkürler neyse yinede kaslın ben H5 yada S3 düşüneyim çok R1 çok pahalı yinede tedirgin içindeyim
    |
    |

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
    Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915

• Teğmen
    135 Mesaj
    Canon EOS-1Ds Mark II CMOS sensör kullanıyor, bu makina da sence kötümüdür?
    |
    |
  • Yarbay
    4256 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: 4mpower

Canon EOS-1Ds Mark II CMOS sensör kullanıyor, bu makina da sence kötümüdür?

Hayır 2 makinda(sony r1 + Canon EOS-1Ds Mark II ) çok iyidir kalitesinde bir sorun yoktur fakat içimde bi tedirginlik uyandırdı fiyatından kaynaklanıyor budayani ya alırsam da kötü çıkarsa gibilerinden bilgi için teşekkürler
    |
    |

Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915

• Yüzbaşı
    758 Mesaj
    CMOS sensör sizi neden tedirgin etti?Başta R1 olmak üzere Canon'un EOS serisinde kulanılan CMOS sensörler, yeni nesil CMOS sensörler olup son derece kaliteli çekimler yaparlar..
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2840 Mesaj
    R1'i incelemeye bile gerek yok. Kullandığı sensör çok kaliteli, SLR boyutunda. Lensi SLR'lerle birlikte verilen kit objektiflerden çok daha üstün.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
google reklamları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.