Şimdi Ara

Sony R1'in Merceği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tam Sony R1 alcakken sitesinden son kez özelliklerine bakiyim dedim ve sensörünün CMOS olduğunu farkettim ne yapmalıyım arkadaşlar bu ürünü alayımmı almayayımmı ama sensörü CCD olsaydı bari CMOS iyice kötü

• quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

arkadaşlar tam Sony R1 alcakken sitesinden son kez özelliklerine bakiyim dedim ve sensörünün CMOS olduğunu farkettim ne yapmalıyım arkadaşlar bu ürünü alayımmı almayayımmı ama sensörü CCD olsaydı bari CMOS iyice kötü

hocam zaten onun kalitesi orda... cmos olduğuna aldanma bak şöle bişey gösteriyim sana

bu r1 in sensörü

Sony R1'in Merceği

şurdan daha net anlıyacaksın

Sony R1'in Merceği

r1 in sensörü cmos ama deli gibi büyük... o yüzden ccd olmasının yada cmos olmasının hiçbir farkı olmuyor... r1 slr like makinalardan farklı bir cihaz. slr kalitesinde fotolar çekiyor ancak mekanizma gereği slr-like

• quote:

Orjinalden alıntı: okan

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

arkadaşlar tam Sony R1 alcakken sitesinden son kez özelliklerine bakiyim dedim ve sensörünün CMOS olduğunu farkettim ne yapmalıyım arkadaşlar bu ürünü alayımmı almayayımmı ama sensörü CCD olsaydı bari CMOS iyice kötü

hocam zaten onun kalitesi orda... cmos olduğuna aldanma bak şöle bişey gösteriyim sana

bu r1 in sensörü

Sony R1'in Merceği

şurdan daha net anlıyacaksın

Sony R1'in Merceği

r1 in sensörü cmos ama deli gibi büyük... o yüzden ccd olmasının yada cmos olmasının hiçbir farkı olmuyor... r1 slr like makinalardan farklı bir cihaz. slr kalitesinde fotolar çekiyor ancak mekanizma gereği slr-like

teşekkürler neyse yinede kaslın ben H5 yada S3 düşüneyim çok R1 çok pahalı yinede tedirgin içindeyim

• Canon EOS-1Ds Mark II CMOS sensör kullanıyor, bu makina da sence kötümüdür?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4mpower

Canon EOS-1Ds Mark II CMOS sensör kullanıyor, bu makina da sence kötümüdür?

Hayır 2 makinda(sony r1 + Canon EOS-1Ds Mark II ) çok iyidir kalitesinde bir sorun yoktur fakat içimde bi tedirginlik uyandırdı fiyatından kaynaklanıyor budayani ya alırsam da kötü çıkarsa gibilerinden bilgi için teşekkürler
  • CMOS sensör sizi neden tedirgin etti?Başta R1 olmak üzere Canon'un EOS serisinde kulanılan CMOS sensörler, yeni nesil CMOS sensörler olup son derece kaliteli çekimler yaparlar..
  • O zaman ya bir arkadaşında varsa onu bir incele, yada mağazalara gidip sağını solunu iyice incele. Aynı şehirde olsak ben yardımcı olmaya çalışrdım ama Zonguldak'tayım.
  • R1'i incelemeye bile gerek yok. Kullandığı sensör çok kaliteli, SLR boyutunda. Lensi SLR'lerle birlikte verilen kit objektiflerden çok daha üstün.
  • İyice araştırıp prime lenslerle alınmış görüntüleri karşılaştırırsanız bence şuan piyasada alınabilirliği olan en iyi sensör canon un cmos sensörleri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.