Şimdi Ara

SONY PSP 1003 199 TL HEPSİ BURADA (FIRSAT BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
4.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• alacak olanlar için gercekten iyi fiyat bu arada 7 ürün kalmış
  • 1003 modeli nasıldır? farkı nedir?
  • en para ile aldım bir tane çek te olsaydı süper olurdu...finans ın verdiği çek ayın 15 ine kadarmış
  • Bu paraya çift çekirdek Rockchip işlemcili tablet bulabilirsiniz. Her yönden daha çok iş görecektir...
    300 Liraya 4 çekirdek IPS ekran ASUS tablet de mevcut.

2004 yılında çıkan bir teknolojiye (100x modeli) para vermek ne kadar mantıklı. Oyun deseniz zaten çok kısıtlı. İnternet deseniz eski nokialar hızında. Sadece mp3 dinlersiniz. Hafıza kartı zaten normal değil bulunması zor ve pahalı bir kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 24 Aralık 2013; 6:25:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Bu paraya çift çekirdek Rockchip işlemcili tablet bulabilirsiniz. Her yönden daha çok iş görecektir...
    300 Liraya 4 çekirdek IPS ekran ASUS tablet de mevcut.

2004 yılında çıkan bir teknolojiye (100x modeli) para vermek ne kadar mantıklı. Oyun deseniz zaten çok kısıtlı. İnternet deseniz eski nokialar hızında. Sadece mp3 dinlersiniz. Hafıza kartı zaten normal değil bulunması zor ve pahalı bir kart.

Hangi tablet o hocam?

• airfryer 40-50 kuruş yakıyormuş kilometrede öyle diyorlar ama kullananlarda 25 kuruş yakıyor ne 50 si diyorlar. yorumunuzu bekliyorum acil....!!!1111
  • El konsoluyla tabletin karşılaştırılmasını pek anlamasam da bir nebze anlarımda fritözle karşılaştırmak nedir yahu...Pes valla!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kambochian K kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl cevap 3 dkdır gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirtyMoneySyndicate

El konsoluyla tabletin karşılaştırılmasını pek anlamasam da bir nebze anlarımda fritözle karşılaştırmak nedir yahu...Pes valla!!!

arkadaş zaten tabletle kıyaslanmasıyla dalga geçmek için fritözle kıyaslama yapmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 serilerine oyun nasıl yükleniyor. Psn den yükleniyormu vita gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabletle psp yi kıyaslamak nedir ya?
  • bu arada 2.el vita almak daha mantıklı
  • Bunların oyunlarına ulaşmak kolay mı, fiyatları nedir?
  • konuyu spam mesajlarla doldurup okunmaz hale getiren,
    ti ye aldığını zanneden arkadaşlara teşekkürler

adam psp yazmis
    digeride tablet yazmış
    alakasız degil cok fazla ortak yanı var guclu donanımlı tabletler zaten oyun icin kullanılıyor...
    tablet yada baska bir androidli cihaz bu devirde psp yi ezmeye basladi artik onumuzdeki senelerde psp vb cihazlar buyuk bi yenilik yapamazsa androidli cihazlar ezecek
  • Yaklaşık bir ay önce morhipodan 150 TLye(çek ve enpaa ile 100 TL gibi bir fiyata geldi) aldım. Hafıza kartları gerçekten pahalı ama ebaydan 1 dolara sd kart dünüştürücü alıp kart sorununuda hallettim.
    Torrent sitelerinde istemediğiniz kadar oyun mevcut. Tablet ile karşılaştırmak biraz saçma. Grafik ve oynanış açısından dağlar kadar fark var.
    Cihazda wifi yok. Şarjıda yaklaşık 3-3,5 saat gidiyor. Alacak olanlar bunuda göz önünde bulundursun.

Bu da tavsiye bir oyun:
    http://www.youtube.com/watch?v=LPknZLqDS-U
  • psp ile tablet karsilastirmak

psp ile nete girilmezmis, bi zahmet girme yani bu devirde,

oyun oynayamayacagin kadar bulabilirsin her yerde, tablette angry bird oynarsjn ama cok teknolojik,

ama ben olsam uzerine 3 bin daha koyar lpgli accent alirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

Yaklaşık bir ay önce morhipodan 150 TLye(çek ve enpaa ile 100 TL gibi bir fiyata geldi) aldım. Hafıza kartları gerçekten pahalı ama ebaydan 1 dolara sd kart dünüştürücü alıp kart sorununuda hallettim.
    Torrent sitelerinde istemediğiniz kadar oyun mevcut. Tablet ile karşılaştırmak biraz saçma. Grafik ve oynanış açısından dağlar kadar fark var.
    Cihazda wifi yok. Şarjıda yaklaşık 3-3,5 saat gidiyor. Alacak olanlar bunuda göz önünde bulundursun.

Bu da tavsiye bir oyun:
    http://www.youtube.com/watch?v=LPknZLqDS-U

100 liraya getirdigin için almaktan vazgectim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu zamanda çok gereksiz olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.